[Offtopic] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Podatelna slouží pro jednotlivá podání určená primárně pro PKS. Dále se sem oznamují rezignace.
Podatelna je veřejná a proto se v ní chováme slušně.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Podání vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište název svého podání.
  3. V textu prosím uveďte vaše podání pokud možno co nejsrozumitelněji.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o řešení vašeho podání.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

[Offtopic] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Považuji za "Zajmavé", když nám děkuje(laikuje) za rezignaci Ondra Češík, který v podstatě prosadil účast KS PardK v koalici se SZ do právě skončených voleb. Ondra jehož kalkulace viditelně selhaly.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Petr.Bajgar píše:Považuji za "Zajmavé", když nám děkuje(laikuje) za rezignaci Ondra Češík, který v podstatě prosadil účast KS PardK v koalici se SZ do právě skončených voleb. Ondra jehož kalkulace viditelně selhaly.
Klidně můžeš napsat podezřelí. Jestli to má být dotaz, jestli lajkuju, že se chystám kandidovat. Tak nechystám. Možná by bylo fajn být nějaký místopředseda, aby mi chodili maily z pardubicko@pirati.cz. Ale to nechám na později. Lajkuju, protože jsem se ujal organizace nové volby. A jestli chceš diskutovat o volebních výsledcích. Hoď to do nového vlákna. Sem patří rezignace.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ondrej.Cesik píše:Klidně můžeš napsat podezřelí.
Jestli to má být dotaz, jestli lajkuju, že se chystám kandidovat. Tak nechystám. Možná by bylo fajn být nějaký místopředseda, aby mi chodili maily z pardubicko@pirati.cz. Ale to nechám na později. Lajkuju, protože jsem se ujal organizace nové volby. A jestli chceš diskutovat o volebních výsledcích. Hoď to do nového vlákna. Sem patří rezignace.
Měla to být jen poznámka pro kterou jsem nepovažoval za potřebné zakládat samostatné vlákno.
To že jsi prosadil koalici se SZ není podezdření ale známý fakt. Takže mi připadá opravdu "Zajímavé", jak těď se stavíš k dosaženému výsledku.
Jestli se chystáš nebo nechystáš kandidovat neřeším, to je tvoje věc.
Pokud jsi se ujal organizace nové volby předsednictva tak to je fajn. Jen to ze samotných laiků nějak nebylo poznatelné.
"Diskutovali" jsme-jste včera na Mumblu, i když to byl spíš Zděňkův monolog. Ze kterého nejvícekrát zaznělo jeho přesvědčení o tom, že by si chtěl dát pauzu. Vůbec jsem ale nerozuměl tvému prohláčení o "Revoluci". Potřeboval bych od tebe vysvětlení co si tím myslel a jak by sis to představoval. Já jsem byl po cestě z Moravy hodně unavený na nějaké velké diskutování a taky mám za to, že by to chtělo spíš osobně než přes Mumble. Jednání přes Mumble je myslím lepší nad připraveným programem a o tom co kdo a kdy případně bude dělat, nebo dělat němůže a měl by to udělat někdo jiný.

K rezignaci jste mě v podstatě přinutili už minulý rok a neumožnili mi tak připravovat KS PardK na právě proběhlé volby. Takže tato rezignace je v podstatě více méně pouze formální záležitost.

Postrádám tady rezignaci Pavla Štěpánka o které se zmiňoval ve svém vyjádření na FB.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Rezignace máme po kupě. Najs.

Koalice byla nejlepší volbou a výsledek nebyl špatný. Očekávání byla vyšší. Ostatně jako v ostatních krajích. Čekal jsem, že se dostanou Plzeňském a měli okolo 3,5. V Karlovarském to bylo o kousek a to v samotných Mariánských lázních měli 30%. V Jihomoravském o prsa a to měli volební potenciál 12,5.

V osobní rovině jsem čekal, že najdu motivaci pro vstup do krajské politiky. Nestalo se tak. Takže jsem byl docela bez motivace a ještě jsem byl pracovně hodně pryč. Taky si odnáším, že bych se volbám do poslanecké sněmovny se bude dobré začít věnovat co nejdřív. Tam bude televizní debata a to bude složitý. K revoluci by to bylo na delší povídání. Podle mě se nacházíme v době předělu, jako byl například přechod od feudální ke kapitalistické společnosti. A tím novým a efektivnějším směrem jsou otevřené systémy jejich politickou reprezentací je pirátská strana. Další reprezentace jsou otevřený software, otevřené výrobky, bitcoin, kopírnická církev.

Jo, a zejtra nebudu moct do pirátského centra dorazit. Vlezla mi do toho jiná akce.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ondrej.Cesik píše:Rezignace máme po kupě. Najs.

Koalice byla nejlepší volbou a výsledek nebyl špatný. Očekávání byla vyšší. Ostatně jako v ostatních krajích. Čekal jsem, že se dostanou Plzeňském a měli okolo 3,5. V Karlovarském to bylo o kousek a to v samotných Mariánských lázních měli 30%. V Jihomoravském o prsa a to měli volební potenciál 12,5.

V osobní rovině jsem čekal, že najdu motivaci pro vstup do krajské politiky. Nestalo se tak. Takže jsem byl docela bez motivace a ještě jsem byl pracovně hodně pryč. Taky si odnáším, že bych se volbám do poslanecké sněmovny se bude dobré začít věnovat co nejdřív. Tam bude televizní debata a to bude složitý. K revoluci by to bylo na delší povídání. Podle mě se nacházíme v době předělu, jako byl například přechod od feudální ke kapitalistické společnosti. A tím novým a efektivnějším směrem jsou otevřené systémy jejich politickou reprezentací je pirátská strana. Další reprezentace jsou otevřený software, otevřené výrobky, bitcoin, kopírnická církev.

Jo, a zejtra nebudu moct do pirátského centra dorazit. Vlezla mi do toho jiná akce.
Rezignace jsou pokupě, tak to tady klidně zamkněte.

Podle tebe byla koalice nejlepší volbou a přesvědčil jsi o tom svými výpočty a tvrzeními i ostatní a proto pro ni hlasovali. Nic víc a nic míň, prostě demokracie. Operoval jsi přitom dvojnásobným očekáváným výsledkem. Otázkou je co jsi ty a další kandidující pro dosažení předpokládaného výsledku během minulého roku a do voleb dělali a udělali, tedy jestli to bylo to správné a potřebné a jestli to bylo v dostateěné míře. Já to nemíním hodnotit nejsem ani vyšetřovatel ani soudce. Co kdo tvrdil před hlasováním je snad možno dohledat na tomto fóru.

Čekal jsi, že najdeš motivaci pro vstup do krajské politiky? Tak jestli ji ještě někdy potkáš tak ji zkus chytit a už ji nepouštěj.
Jestli tomu správně rozumím, tak se chystáš kandidovat do parlamentu. Tak to je skvělé, že máme kandidáta na leadra. No a budeš mít tentokrát na tuto kandidatůru čas a tebou postrádanou motivaci, nebo ji teprve budeš hledat? Nemyslíš aspoň trochu, že v parlamentních volbách nejde jen o předvolební televizní debatu?

Tak nám tu tvoji představu o revoluci vysvětli na nějakém jiném místě, nebo třeba osobně při nějakém setkání v Pirátském centru. Zatím jsem tam v době kdy mělo být otevřené už pětkrát narazil na zamčené dveře a pokud tam někdo byl stejně se v podstatě neměl o čem bavit s případnými zájemci a spíš se před nimi schovával než aby je zval k diskuzi nad naší činností a naším programem. Takže když bude i zítra Pirátské centrum opět zavřeno v době kdy by mělo být otevřeno, nebude to nic nového pod sluncem.

To že jsme v době předělu(ů) není nic neobvyklého, otázkou je jaké předěly to budou, protože některé věci, předvším ty vnějškové se sice mění, ale jiné přitom zůstávají v podstatě neměnné.
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Centrum bude zavrene, je povolebni pauza. Na dalsi schuzi se muzeme domluvit, jestli ti sverit klice a muzes se na chodu podilet.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Petr.Bajgar »

JiriJansa píše:Centrum bude zavrene, je povolebni pauza. Na dalsi schuzi se muzeme domluvit, jestli ti sverit klice a muzes se na chodu podilet.
Pauza :?:
Ono centrum někdy začalo fungovat jako centrum Pirátského snažení :?: Toho jsem si nějak za celou dobu po otevření ChrPiCe bohužel nevšiml.
Opakovaně(dodposud 5x) narážím na zvřené dveře ChrPiCe v době kdy by mělo být toto tzv. centrum otevřené.
Schůze i když jsme v podstatě všichni z Chrudimi, tady nebyla ani nepamatuju a ChrPiCe je spíš skladiště než centrum zdejšího snažení Pirátů a setkávání s našimi příznivci a podporovateli.
Klíče si klidně nechte, já se o ně neprosím, ještě by jste se mohli zase začít vztekat, že se snažím něco dělat. Stejně bych mohl bývat v ChPiCe jen v úterky a to asi ani nemá cenu.

Na druhou strnu jsem se před volbami seznámil s pár lidmi, kteří fandí našemu Pirátskému snažení v politice a už jsem je tam zval. Jen jak je pozvat v termínu, kdy tam bude někdo kdo by tam měl být?
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Ok, tak ja ti fungovani shrnu, stejne budeme fungovani hodnotit na schuzi. Od kvetna, kdy jsme centrum otevreli, jsme s nim byli 2 krat na titulce mistniho tisteneho tisku ( Chrudimsky denik), 4krat na titulce nejvetsich lokalnich webu (chrudimskenoviny.cz, chrudimsky.denik.cz). Plus se skrz samoodber rozdalo cca 600 naramku, 500 samolepek, 100 krat koalicni letaky, cca 150 koalicnich otviraku. Dale byl diky centru (nekde veci skladovat musime a na jednom miste to je nejefektivnejsi), otevren peticni stanek v Tremosnici, Hlinsku, Svitavach, Chrudimi,Prelouci, Litomysli, Hermanove Mestci a Pardubicich. Z verejne knihovny, ktera se honosi tim, ze jde o nejvice vyberovou knihovnu spolecenskych ved na vychod od knihovny London School of Economics, si knizky vypujcilo 5 lidi. Dale zde probehla, co vim, 2 politicka setkani se zajemci o piratskou stranu - ohledne povodni na Sancich, a ohledne protestu proti Babisovi.

To, ze jsi ty sam v kampani i s centrem i presto, ze jsi byl krajsky mistopredseda, nic nedelal, je zavrzenihodne a za trest klice opravdu nedostanes.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: [Rezignace] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Petr.Bajgar »

JiriJansa píše:To, ze jsi ty sam v kampani i s centrem i presto, ze jsi byl krajsky mistopredseda, nic nedelal, je zavrzenihodne a za trest klice opravdu nedostanes.
Proč lžeš? Navíc tak průhledně!
Přestože jsem nekandidoval, propagoval jsem Pirátskou stranu všude kde jsem mohl.
Navíc jak už jsem psal, byl jsem na několika akcích koalice na kterých nebyl nikdo z Piratů natož z vás kandidujících.

Není tedy naprosto pravda, že jsem nic nedělal a kdyby mi lidé jako J.Jansa nebránili a neházeli klacky pod nohy, dělal bych mnohem víc a to ne pro vlastní prospěch, ale proto aby se na politice v ČR začalo podílet mnohem více především mladých spoluobčanů než v posledních třiceti letech. Možná právě toho se však lidé jako J.Jansta obávají.

Za trest klíče nedostanu?
Já jsem o ně ale ani nežádal natož abych J.Jansa nebo někoho jiného prosil. Přesto by mě docela zajímalo kdo to je J.Jansa, že tady vystupuje jako "Strážce klíčů". Nemělo by ChrPiCe především sloužit Pirátům a našim příznivcům? Nebo je to jak to vypadá jen nějaká Janstova pevnůstka?

PS: Když jsem jel na akci do Pardubic, tak mi Kuba Kutílek sdělil, že se na této akci právě J.Jansa sotva otočil a žádné propagační činnosti se vůbec nevěnoval, prý nemá čas kvůli přítelkyni. Tak nevím kdo co dělal nebo nedělal?
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: [Offtopic] Zdenek Kubala na post 1. mistopredsedy KS

Příspěvek od Jiri.Jansa »

za prvé se jmenuji Jiří Jansa, za druhé jsi byl na jiné akci a za třetí za trest za dlouhodobě špatné chování a nízkou aktivitu v krajských volbách i přesto, že jsi byl krajský místopředseda, klíče nedostaneš.
Zamčeno

Zpět na „Podatelna“