Krajský výbor PRO kraje

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Od Báry Přibylové mi přišla tato zpráva:
Posílám info: Ahoj,

na 11.2. od 17,30 do Fokus Cafe Ústí nad Labem svolávám první jednání
Výkonného výboru (Volby 2016+) s těmito body:
1) aktuální informace příprav projektu Volby 2016+
2) Návrh rozpočtu kampaně a jejího zdrojového krytí (viz. příloha).

S ohledem, že do dnešního dne jsem neobdržel nominace na 1 člena + 1
náhradníka do tohoto VV, tak rozesílám všem účastníkům vyjednávání o
projektu Volby 2016+.

Rovněž připomínám, že od 18,00 hod na stejné místě proběhne seznamovací
setkání s TOP09.

Zdraví

Leo

Za nás půjde Vladěna
Bára opět nezveřejnila tuto informaci na fóru a neseznámila s ní členy KS. Nějak si asi zvykla, že to budu dělat já, že Bára bude jezdit na jednání, pak to napíše Radkovi, a Radek to bude zveřejňovat. Super, když si to lidi umí ulehčit, žejo.
Upozorňoval jsem Báru na to, že jediným pověřeným "orgánem" je v tuto chvíli vyjednávací tým - Bára Přibylová, Vladimír Charvát a Lukáš Blažej. Z toho dle mého vyplývá jejich povinnost zveřejňovat informace, umožňovat krajskému fóru se do jednání zapojit svými připomínkami, které bude tým tlumočit. Neexistuje, že někdo z nich napíše komusi, na kterého "deleguje" tuto povinnost, zejména pokud s tím sám "delegovaný" nesouhlasí.
Bára uvedla, jak je na konci citace uvedeno, že do výboru PRO kraje půjde Vladimír Charvát.

Ačkoliv s tím souhlasím a je to pro mě jasná volba, tak si dovolím otázku: Kdo o tom rozhodl?
Já třeba jsem osobně měl možnost se k tomu vyjádřit a říct jasně, že ano, Vladimír, kdo jiný, ale myslím, že většina členů kraje ani neví, že se někdo do nějakého výkonného výboru nominuje. To je mi líto.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Vit.Konecny »

A jak to dopadlo s těmi ukradenými (pardon, zaregistrovanými někým jiným a dřív) značkami PRO? Budou kandidáti PRO kandidovat za jiné subjekty v koalici? Bude se měnit koaliční smlouva? Jak to bude? To nám nikdo nepoví?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

14.1. 2016 ve vláknu Předvolební vyjednávání jsem nominovala sama sebe do VV. Jako vždycky se ptám, má ještě někdo jiný zájem? Bez reakce.
Procedurálně je to v pořádku, stejně jako to, že sem nyní nominaci změnila na Vladmíra Charváta. Prosím aby ji v tomto vlákně oficiálně přijal.

Delegovaný pan delegát se může uvolnit, není mnou delegován a už vůbec ho nehodlám zatížit ani částí svých poviností, které jsem s radostí přijala již v době, kdy nikdo jiný neměl zájem za Piráty jednat nad případnými koalicemi. Přesposlala sem v dobrém úmyslu, co nejrychleji zprávu na fb, než se dostanu k foru.
Jednání už od podzima probíhají pravidelně 1x14dní, stejně jako setkávání kreativní skupiny. (na střídačku 1x14dní).

Velice důležitý bude výstup z tohoto avízovaného jednání, neboť bude první, kde nebudeme vyjednávat jako celý team na základě mandátu a vyslovené důvěry většinou KS, ale vždy jednotlivec za subjekt ve formě volebního štábu. Proběhne seznámení s TOPkou, (info od Šárky Z.Dostálové: iniciativa vzešla z členské základny TOPky: Janda, Bzura, Poláček) na čistě informativní schůzce se bude mluvit o podobách možné povolební spolupráce.

Všichni zúčatnění ctí a akceptují veto ze strany Pirátů.

Mám info od Šárky Z.Dostálové, od člena TOP09 ,Jandy, neznám, že je máme za "komunisty a nácky" :twisted:
Přikládám k tomu postoj leadra kandidátky Leo Steinera: "Šárko dohodli jsme se, že setkání bude 1. informativní 2. na základě informací zvážíme zda jsou nějaké průniky (předvolební nebo povolební). To, že mají informaci, že Piráti vetujou spolupráci s TOP09 je pouze dobře. Osobně mne se to nelíbí - nerozumím tomu, ale respektuji postoj Pirátů. Co by možná pomohlo, aby Piráti své ústřední veto vysvětlili, možná mi něco uniká či nevím."

Odůvodnění a diskuzi budeme mít připravenou.

OFFTOPICPřed členy jež si dlouhodobě pletou termín "transparence a hloupost" hlavu sklánět nebudu
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3524
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3055 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Radku, jseš padlej na hlavu? Vysvětli, jak jsem tuto supertajnou informaci mohl vědět i já, když je podle tebe tak utajovaná...

Myslím si, že ve svém zápalu zveřejňování máš chybu. Tohle totiž není veřejná informace, naopak její zveřejnění nám může velmi uškodit (viz níže). Byla poslaná vyjednávacím týmům a ty jí také dostaly.

Podle mě je vše OK a jen kalíš vodu. Vysvětli proč to děláš!

S těma ukradenýma značkama to dopadlo a dopadne tak, že pokud budeš vynášet na veřejnost novou značku, tak ti pak na ukradení té nová značky budu moct odpovědět stejně jako na ty staré. Jsi opravdu tak naivní?
Naposledy upravil(a) Zdenek.Stepanek dne 10 úno 2016, 08:15, celkem upraveno 1 x.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Nenapadat se, postovat důležité informace na fórum; bude klid.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Vit.Konecny »

Paní lídryně konečně jmenovala jedno pirátské téma do krajských voleb. Sice jen v offtopicu a omylem, ale je tam.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Děkuji za podání informací.

S delegací Vladimíra do výkonného výboru PRO kraje souhlasím, přesto by bylo vhodné to posvětit hlasováním krajského fóra, které by mohlo případně vyhlásit RP, které nyní "předsedá" kraji.

OFFTOPICPřesně, jak řekl František. Nenapadat se, zveřejňovat informace.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Vit.Konecny »

Hned jak se stanu oficiáně členem i na fóru, tak založím několik členských podnětů jak nás zcela správně pobízí František v tom svém.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Vit.Konecny píše:Hned jak se stanu oficiáně členem i na fóru, tak založím několik členských podnětů jak nás zcela správně pobízí František v tom svém.
Můžeš hned, akorát se sám nezapočítáš jako podporovatel, ale budou ti to moct podpořit ostatní.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Krajský výbor PRO kraje

Příspěvek od Tobias.Esner »

Panenko skákavá, mžete mi říct co se tu děja za občanskou válku?

tohle to snad nai není možný :(
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“