Koalice ANO / NE

Moderátoři: KoKS Jihočeský kraj, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Koalice ANO / NE

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Zde prosím komunikujte.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Koalice ANO / NE

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Eva Vanžurová (Jihočeši) ve svém prohlášení z 18.10.2014 píše:
'v pátek dopoledne, jsme byli kontaktováni členy zastupitelstva zvolenými za Písecké patrioty, VPM, ODS a Českou pirátskou stranu s výzvou k vytvoření středopravé koalice.'
Je to pravda, Cryo?

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koalice ANO / NE

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Na dne 17.10 od 18:00 byla svolána schůzka od Píseckých patriotů kde se mělo probírat prohlášení zástupců politických subjektů Písecký patrioti, ODS, Pirátská strana, Volba pro město a KDU-ČSL s těmito body:

My níže podepsaní zástupci polityckých subjektů jsme připraveni:
A) ustanovit společný klub zastupitelů.
B) Vzájemně podporovat projekty našich partnerů v klubu, pokud budou rozumné a městu prospěšné a nebudou v rozporu s volebním programem nebo zásadami daného subjektu.
C) Společně podpořit vznik středo-pravé koalice na Písecké radnici.

Zde jsem se vyjádřil že tohle musíme nechat schválit všemi lidmi ve sdružení a vedením. Tudíž nic z toho nepodepíšu bez dalšího jednání. Také jsem dodal že je mě jedno jestli to bude středopravé, ale že je mě to bližší. Toto potvrdilo i vedení ostatních stran. V 19:00 mě bylo oznámeno že se přesouváme někam jinam, nevěděl jsem o ničem a a tudíž jsem v klidu dopijel pivo. Prý ale mám jít že jednání čeká na mě. Tj jak říkám o tom že by se mělo jednat ještě někde jinde jsem nevěděl. Po přesunu jsme se sešli v hotelu Biograf kde byly zástupci všech stran krom ČSSD a KSČM. Začalo se jednat o této koalici a vytáhnul se papír který jsme před hodinou viděli a nebyl nikým podepsán. S tím že je to jako hotová věc. (omluvte dopíšu po schůzce)

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1961
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 109 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Re: Koalice ANO / NE

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Přiznám se, že tahle koalice se mi zdá moc divoká a myslím si, že by tě v ní rychle semleli. Nezkoumal jsem další vlákna, ale myslím si, že bude lepší zůstat mimo radu a otrkat se v zastupitelstvu. Nenašel jsem ještě nikde ani informaci o tom jaký program by ta případná koalice měla mít, takže je těžké se nějak rozhodnout.

Ovšem líbí se mi tvůj přístup, že nepodepíšeš nic dokude se nedomluvíš s ostatními (a tady si představte takový ten velký modrý palec nahoru :) ).
tel. : 601573955
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34711
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31639 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koalice ANO / NE

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tenhle?
Obrázek

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koalice ANO / NE

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Můžeš sem prosím postnout navrhovaný program té koalice?
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Zamčeno

Zpět na „Zastupitelstvo - Písek“