František Kopřiva - zájem o spolupráci

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti zahraničního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

František Kopřiva - zájem o spolupráci

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Zdravím všechny ze ZO,
chtěl bych nějak vypomáhat ve straně a ZO mi přijde náplní své činnosti nejsympatičtější. Komunikaci a šíření informací považuji v současném globalizovaném světě za velmi důležité. Líbí se mi myšlenka celosvětové spolupráce, vzájemné inspirace a propojenosti pirátských stran pod společnou vlajkou (= ideály, cíle, skutky).

Rád bych působil v ZO - ať už půjde o komunikaci, koordinaci, organizaci, psaní či další aktivity. Všechny tyto činnosti mě baví a rád bych se v nich zlepšoval a získával nové zkušenosti. Češtinu (aspoň doufám) zvládám velice dobře i v písemné formě. Z cizích jazyků ovládám obstojně mluvenou i psanou angličtinu (ještě se však mám co učit a snad se budu stále zlepšovat). Německy umím na úrovni základní domluvy (ale v ní už se po maturitě asi moc zlepšovat nebudu :D ). Proto se do překladů zatím příliš nehrnu, ale i zde bych se časem rád zapojil.

Díky za zvážení mého přijetí do ZO a těším se na případnou spolupráci! ;)

Hezký den!

P.S. Ve straně jsem poměrně krátkou dobu, takže to se mnou budete mít zpočátku asi těžké. Ale snad se vše rychle naučím. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 7):
Dalibor.Zahora, Alexandr.Mansurov, Mikulas.Ferjencik, Petr.Bajgar, Jan.Kochert, Marketa.Gregorova, Mikulas.Peksa

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: František Kopřiva - zájem o spolupráci

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Náhodou jsem si všimla, že ZO má teĎ v neděli mumble meeting. zahranicni-odbor-f185/priority-zahranic ... ml#p335370 pourguju někoho ze sčk, aby ti zkusili pomoct to rozchodit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
Frantisek.Kopriva

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1180
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1225 poděkování
Dostal poděkování: 4290 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: František Kopřiva - zájem o spolupráci

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj Franto,

díky za zájem a nabídku pomoci! V ZO nikdy nemám tolik lidí, kolik jich toužím mít, takže velice ráda vítám nové. .) Přidám tě do skupiny, aby ti chodily hromadné zprávy OFFTOPIC(můžeš si pak změnit v profilu barvu jména na stejně sympaticky fialovou, jako mám já).

Zapojit se můžeš v podstatě třemi způsoby podle svých schopností a zájmu - přidat se do překladatelského týmu, pomoci s mezinárodní koordinací (komunikace s ostatními PPs) či pracovat s informacemi (tohle píšu tak všeobecně, jelikož to zahrnuje opravdu pestrou paletu činností, jak kdo chce - koordinace českých a anglických údajů na wiki, na pirati.cz, sběr relevantních informací pro pirátské hnutí v zahraničních článcích apod. a jejich repostování sem,... prostě informace :)).

Dej mi vědět do zprávy, pokud tě něco z tohoto zaujalo a já ti to popíšu detailněji i s možnostmi, jak se zapojit. Popř. můžeš přijít s něčím proaktivně sám.

Co se týče toho mumblu, je tematicky zaměřený na tvorbu priorit ZO, nikoli všeobecně, ale samozřejmě jsi tam vítán!

Přeji ti pěkný den.
AlexandrMansurov moderuje:
lock
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Petr.Bajgar

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Zamčeno

Zpět na „Podatelna zahraničního odboru“