Filip Kerhart

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Filip.Kerhart
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2013, 17:13
Profese: Student
Dostal poděkování: 6 poděkování

Filip Kerhart

Příspěvek od Filip.Kerhart »

Ahoj, dobrý den, jsem Fífa Kerhart a mám rád plavající ženy.

Ne, teď vážně, byl rok 2011 a Mikuláš mě skoro ucekal na vstup k Pirátům, byli tenkrát senátní volby a v HK bylo málo lidí. Ale já jsem si ještě nebyl tak jist, nyní jsem o pár let starší, moudřejší a krásnější (haha) a mám ve všem jasno. Jsem Pirát. Nesouhlasím se vším na 100%, nicméně to asi nefunguje nikde. Studuji VŠE FMV MO a celkově mě zajímá ekonomika, politika, světové konflikty, náboženství a vůbec všechny ty věci, na který fakt žádnou v baru nesbalím. Piráti jsou pro mě naděje, motivace, výzva, něco změnit, něčemu se naučit, něco pořádnýho vědět. Nejsem typickej čecháček s pivním pupkem a permanentně zaplou televizí. (TV nesnáším)

Rád tancuju (techno), vařím (cokoliv), piji (alkohol), jím (cokoliv), spím (kdekoliv) a prokrastinuji (jakkoliv). Umím spravovat hardware, udržovat software, od 12 let, zůstalo ovšem pouze koníčkem pro melouchy. Běhám taky rád a letos jsem si řekl že si pořídím běžky, ale našetřené peníze asi prochlastám a prožeru. Investice do sebe je vždy nejlepší.

To by asi stačilo, už takhle jsem ukecanej ažaž.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Kerhart za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, Filip.Krska, Otakar.Petr, Tomas.Klapka, Isa, Mikulas.Ferjencik
Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Filip Kerhart

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Gratuluji k přijetí :-)

test

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“