pomoc ???

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Honza Polášek
Návštěvník – nepatří k Pirátům

pomoc ???

Příspěvek od Honza Polášek »

Zdravim všechny piráty a jejich příznivce.... předem se omlouvám za vyjadřování či psaní spisovného textu, píšu a nesnažím se přemýšlet nad jeho opravou, zapoměl bych pointu..tak abych se představil,..sem Honza je mi 25 let, ženatý, pracující, s pestrou škálou zájmů a činností, věřící(boha v srdci neustále nosím a žiju stím pocitem že se na něho mohu kdykoliv obrátit a on mě vysliší, ale nevěřím v církev!!!sem pokřtěný, mám první příjmání, máme svatbu v kostele, ale ten pravý smysl života a to co mě v hlavě rozsvítilo bylo to když sem si poprvé dal lisohlávky( kdo je skusil nemusím nikomu nic vysvětlovat) ...prakticky mám všechno co potřebuju( ženu mám, práci taky, vypálit sem vypálil, sklízet sklízím :-D)....tak ty zájmy - kynologie( s máti máme chov. stanici beagle, a ted kde bývám máme boxerku , samozvaný brkolog a zahrádkář, samozřejmě pc, strojař-cnc frézování, akvaristika, tekno,kdysi sem byl dokonce i na vysoké škole(ukončil sem 4 semestry, speciální pedagogika-dramaterapie, tam sem se hodně dozvěděl o fungování společnosti-sociologie, o filozofii, psychologii ) no a snad muj hlavní koníček, či smysl života je přemýšlení o bytí na této planetě,... někteří si myslí že je to blbost, někteří že sem blázen, možná se tomu moc podávám ale soucno sem našel :-D..... ne konec srandy a blábolů. čím bych chtěl přispět straně a proč bych měl být Vaším spolustraníkém? to sám moc nevím, a nedokážu to přesně definovat, ale chtěl bych taky nějak pomoc, vyjádřit své názory v debatách, hodně se s vaší stranou s totožnuji,..sem vlastně taky takovej pirát, na moravským moři, ve valašské zátoce v českém království. nikdo mě nechápe, a snad ani nikdo tady u nás nechce nic měnit, všeci jenom nadávají jak se krade, ale jak říká muj tchán,- jednou ses narodil pod lavkou, bohatí na ní,..když se nani dostaneš, nediv se že z ní brzo spadneš. když ne sám tak ti zní pomohou.

Na závěr,..pořádně nevím jestli chci do strany nebo ne, nebaví mě necemu velet či neco řídit. to posudte sami,...spíš rád bych si sedl s dobrou bandou se špekem, s dobrou slivovičkou a chrlil jeden názor za druhým. co sem tu napsal je jeden velký blábol co nemá patu ani hlavu, ale tak to cítím já. Nechcu říct či někoho přesně specifikovat, alesme národ dementů co věří televizi nova či co čumí na vyvolené. na světě je tolik penez tolik všeho, ale pořád je hlad, pořád je bída, a pořád lidi dělají v otrockých podmínkách, asi ani pro sebe bych nechtel takové blaho jak pro své rodiče, co celý život dělají jako otroci za směšné peníze, v otrockých podmínkách, a ještě sou vystavování lži, faleši a blbosti tohoto národa, ale volit vás nebudou, sme všeci fetáci :-D

čest práci ale hlavně rukám klid :-D i já musím každy den bojovat, ale duležitejší je ten váš boj,..peace všem a hlavně držím pěsti, budu volit vás :-)

-kdyžtak si mě najděte na facebooku ...Honza Polášek p.s. dredy bych chtěl taky mít, ale určitě by mě kvuli tomu vyhodili z práce
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc ???

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Ahoj Honzo, odkud jsi, z kterého města?
Fb mi na dotaz "Honza Polášek" vyplivne osm výsledků v prvním kole. Najdeš mne takto: Martin Švadlenka
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“