OT z Členských podnětů - RŠ a okolí

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5593
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22610 poděkování
Dostal poděkování: 4573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z Členských podnětů - RŠ a okolí

Příspěvek od Robert.Magni »

Trošku se pohněme z místa
Založil jsem si anketu
viewtopic.php?t=64872

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 14:31
Michal.Gill píše: 31 črc 2023, 13:58

Mimochodem jsem si řekl, že nechci být na Rovné šance příliš tvrdý. Chci předpokládat dobrou vůli, jakkoli je to stále těžší. Tak jsem si přečetl jejich veřejný manifest, abych získal vhled do logiky návrhu na zavedení kvót. Můžete hádat - o kvótách v jakékoli podobě v něm není jediné slovo. Hovoří se výhradně o měkkých metodách a hned několikrát je tam popsán tento cíl:

Přejeme si vyváženější poměr žen a mužů v samotné členské základně a tomu odpovídající zastoupení na kandidátkách.

či

Zvýšit počet žen ve straně, na kandidátkách a ve funkcích, a to jak vnějších, tak vnitřních, ideálně abychom do roku 2026 dosáhli alespoň 40% zastoupení žen ve straně, na kandidátkách a ve funkcích. Základem je usilovat o zvýšení zastoupení žen v členské základně, pak teprve o jejich poměrné zastoupení na kandidátkách a ve funkcích.

Nemohu, si @Petr.Konecny pomoct, ale tvůj návrh na zavedení kvót je zcela v rozporu s vizí Rovných šancí. Nebo jsou ty vize jen záměrně neúbližným manifestem, který má uklidnit lidi jako já, zatímco reálně tlačíte úplně jiné věci?

Ahoj Michale. M

Mrkni prosím Tě na tuto odpověď, která by Ti měla odpovědět na Tvou otázku. Nejdůležitější je zde zjištění dotazníkového šetření na palubu Pirátky a tzv. začarovaný kruh - viewtopic.php?p=848739#p848739
Osobně si to interpretuji tak, že ženy se do politiky a naší politické strany nebudou hlásit pokud nebudeme mít více žen na viditelných pozicích.

Petře, poté, co tento pokus řešit nízký počet zájemkyň o členství od konce a proti vůli členstva zjevně nevyjde, zaměří se konečně RŠ přímo na zvýšení počtu zájemkyň o členství ve straně? Ano/ne?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Backa za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Dolezal, Michal.Gill
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 200
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Petr.Konecny »

Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 14:38
Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 14:31
Michal.Gill píše: 31 črc 2023, 13:58

Mimochodem jsem si řekl, že nechci být na Rovné šance příliš tvrdý. Chci předpokládat dobrou vůli, jakkoli je to stále těžší. Tak jsem si přečetl jejich veřejný manifest, abych získal vhled do logiky návrhu na zavedení kvót. Můžete hádat - o kvótách v jakékoli podobě v něm není jediné slovo. Hovoří se výhradně o měkkých metodách a hned několikrát je tam popsán tento cíl:

či

Nemohu, si @Petr.Konecny pomoct, ale tvůj návrh na zavedení kvót je zcela v rozporu s vizí Rovných šancí. Nebo jsou ty vize jen záměrně neúbližným manifestem, který má uklidnit lidi jako já, zatímco reálně tlačíte úplně jiné věci?

Ahoj Michale. M

Mrkni prosím Tě na tuto odpověď, která by Ti měla odpovědět na Tvou otázku. Nejdůležitější je zde zjištění dotazníkového šetření na palubu Pirátky a tzv. začarovaný kruh - viewtopic.php?p=848739#p848739
Osobně si to interpretuji tak, že ženy se do politiky a naší politické strany nebudou hlásit pokud nebudeme mít více žen na viditelných pozicích.

Petře, poté, co tento pokus řešit nízký počet zájemkyň o členství od konce a proti vůli členstva zjevně nevyjde, zaměří se konečně RŠ přímo na zvýšení počtu zájemkyň o členství ve straně? Ano/ne?

Jsou to spojené nádoby. Jedno bez druhého se řeší velice špatně. Jinak co se týká nějakých řešení, které berou v potaz zvyšování zájemnkyň o členství a členek, tak v tom celkem dobře funguje například MO, který vede náborové kampaně, obvykle po volbách. Co se týká dalšího opatření, tak jde o změnu jazyku ve kterém jsou psány naše pirátské texty, aby neobsahovaly generická maskulina - člen, pirát, místo toho například členstvo, pirátstvo, apod... Důležitým nástrojem k tomu, aby se ženy mohly zapojovat jsou také opatření podporující práci z domova, nebo například to, aby na našich akcích byla místa, kde je prostor pro děti, protože většinou bývá oobou pečující o domácnost žena... Více je napsáno v tom odkaze, tak mrkni kdyžtak tam Jakube.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvek:
Robert.Magni

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 14:53
Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 14:38
Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 14:31

Ahoj Michale. M

Mrkni prosím Tě na tuto odpověď, která by Ti měla odpovědět na Tvou otázku. Nejdůležitější je zde zjištění dotazníkového šetření na palubu Pirátky a tzv. začarovaný kruh - viewtopic.php?p=848739#p848739
Osobně si to interpretuji tak, že ženy se do politiky a naší politické strany nebudou hlásit pokud nebudeme mít více žen na viditelných pozicích.

Petře, poté, co tento pokus řešit nízký počet zájemkyň o členství od konce a proti vůli členstva zjevně nevyjde, zaměří se konečně RŠ přímo na zvýšení počtu zájemkyň o členství ve straně? Ano/ne?

Jsou to spojené nádoby. Jedno bez druhého se řeší velice špatně. Jinak co se týká nějakých řešení, které berou v potaz zvyšování zájemnkyň o členství a členek, tak v tom celkem dobře funguje například MO, který vede náborové kampaně, obvykle po volbách. Co se týká dalšího opatření, tak jde o změnu jazyku ve kterém jsou psány naše pirátské texty, aby neobsahovaly generická maskulina - člen, pirát, místo toho například členstvo, pirátstvo, apod... Důležitým nástrojem k tomu, aby se ženy mohly zapojovat jsou také opatření podporující práci z domova, nebo například to, aby na našich akcích byla místa, kde je prostor pro děti, protože většinou bývá oobou pečující o domácnost žena... Více je napsáno v tom odkaze, tak mrkni kdyžtak tam Jakube.

Děkuji za odpověď Petře, ale to jsou obecná provolání. Mě by zajímalo, co konkrétně po 1.8. uděláš ty a RŠ. Řekněme během srpna, a pak kroky do konce roku. Například omluvu vedení RŠ odpůrcům kvót za toxické poměry a chování RŠ lze zveřejnit do 24 hodin po odmítnutí kvót. Výrazně by pomohla a deeskalovala situaci. Ke zvážení je i rezignace vedení RŠ.

We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 200
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Petr.Konecny »

Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 14:59
Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 14:53
Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 14:38

Petře, poté, co tento pokus řešit nízký počet zájemkyň o členství od konce a proti vůli členstva zjevně nevyjde, zaměří se konečně RŠ přímo na zvýšení počtu zájemkyň o členství ve straně? Ano/ne?

Jsou to spojené nádoby. Jedno bez druhého se řeší velice špatně. Jinak co se týká nějakých řešení, které berou v potaz zvyšování zájemnkyň o členství a členek, tak v tom celkem dobře funguje například MO, který vede náborové kampaně, obvykle po volbách. Co se týká dalšího opatření, tak jde o změnu jazyku ve kterém jsou psány naše pirátské texty, aby neobsahovaly generická maskulina - člen, pirát, místo toho například členstvo, pirátstvo, apod... Důležitým nástrojem k tomu, aby se ženy mohly zapojovat jsou také opatření podporující práci z domova, nebo například to, aby na našich akcích byla místa, kde je prostor pro děti, protože většinou bývá oobou pečující o domácnost žena... Více je napsáno v tom odkaze, tak mrkni kdyžtak tam Jakube.

Děkuji za odpověď Petře, ale to jsou obecná provolání. Mě by zajímalo, co konkrétně po 1.8. uděláš ty a RŠ. Řekněme během srpna, a pak kroky do konce roku. Například omluvu vedení RŠ odpůrcům kvót za toxické poměry a chování RŠ lze zveřejnit do 24 hodin po odmítnutí kvót. Výrazně by pomohla a deeskalovala situaci. Ke zvážení je i rezignace vedení RŠ.

Jakube, pořád čekám na omluvu za Tvé lživé obvinění, že si přeji smrt stovky členů v Pirátské straně viz. https://zulip.pirati.cz/#narrow/stream/ ... 3.AD-odbor
Za celou dobu si v tomto vláknu byl až agresivní, zlý a převážně nekonstruktivní. Pokud by si někdo zasloužil nálepku za toxicitu, tak by si byl jedním z prvních adeptů. Ale v zájmu deeskalace diskuze ji schválně nepoužívám a osobně si myslím, že slovo toxický a toxicita se nadužívá, pojem sám od sebe je vyprázdněný a má roli pouze ublížit argumentačním opomentům.
Co se týká chování pracovní skupiny Rovné šance, tak budiž - omlouvám se všem, kterým tato pracovní skupina spáchala nějakou újmu, přítěž, či bolest.
Tento procedurální návrh nicméně funguje také jako forma otevření diskuze ohledně rovného zastoupení žen v Pirátské straně, takže i kdyby neprošel už jen to, že se nad rovným zastoupením zamysleli lidé, kteří by to apriori odsuzovali je pozitivní. Co se týká plánovaných kroků, které mají momentálně Rovné šance, tak jsou to převážně dlouhotrvající projekty jako je například "Schránka výpovědí", ta je nicméně zaměřena dovnitř strany. V létě většina pracovních skupin a pracovních týmů nepracuje, nebo pracuje jen v omezeném režimu. My nicméně jsme aktivní na sociálních sítích a budeme pokračovat v hledání cest, jak snižovat bariéry uvnitř Pirátů, jak kultivovat naše vnitrostranické prostředí a jak působit navenek na cílovou skupinu liberálních žen, které by se k nám mohly zapojit. Plánuje se naše účast ve volebním štábu a rýsuje se nám, že se vezme větší důraz na to, že by se naše materiály psaly v genericky neutrálním jazyku, aby neobsahoval pouze generické maskulinum. Naše stopa je také v pirátském newsletteru - což by si mohl vědět, jelikož si ve vlákně Personálního odboru velmi neuctivě komunikoval s vedoucí PO @Jana.Kolarikova. Je nicméně potřeba říct, že jsme dobrovolnický tým a všichni pracujeme zadarmo ve svém volném čase, proto naše aktivity jsou omezené.

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petře, z přání smrti jsem obvinil vedení RŠ, a to proto, že Šárka schvalovala posty Martina Martina, které skutečně smrt stovkám odpůrců kvót přály. Ve skupině jste proti tomu nic neudělali, Martina Martina z týmu nevyloučili, pouze jsi poznamenal, že to je špatné PR. Pokud měla být tato tvá poznámka tvrdým odsouzeným toxicity ostatních členů RŠ a vedení RŠ, tak se ti omlouvám.

Otevírání diskuse je dost špatný argument, ale mnohé vysvětluje. Obdobně desinterpretace vašeho naštěstí neúspěšného pokusu dostat do newsletteru nepřípustnou podporu části kandidátů.

Jinak tedy zadarmo nepracujete, strana Vaši činnost financuje desítkami tisíc korun. Tak prosím nezaváděj.

Já tedy čekal v rámci sebereflexe práci na očistě RŠ od toxicity a toxických osob, dočkal jsem se místo toho útoku a popírání, že přání chcípnutí je větší problém než jej označit za toxické.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Backa za příspěvek:
Robert.Magni
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 200
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Petr.Konecny »

Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 15:27

Petře, z přání smrti jsem obvinil vedení RŠ, a to proto, že Šárka schvalovala posty Martina Martina, které skutečně smrt stovkám odpůrců kvót přály. Ve skupině jste proti tomu nic neudělali, Martina Martina z týmu nevyloučili, pouze jsi poznamenal, že to je špatné PR. Pokud měla být tato tvá poznámka tvrdým odsouzeným toxicity ostatních členů RŠ a vedení RŠ, tak se ti omlouvám.

Otevírání diskuse je dost špatný argument, ale mnohé vysvětluje. Obdobně desinterpretace vašeho naštěstí neúspěšného pokusu dostat do newsletteru nepřípustnou podporu části kandidátů.

Jinak tedy zadarmo nepracujete, strana Vaši činnost financuje desítkami tisíc korun. Tak prosím nezaváděj.

Já tedy čekal v rámci sebereflexe práci na očistě RŠ od toxicity a toxických osob, dočkal jsem se místo toho útoku a popírání, že přání chcípnutí je větší problém než jej označit za toxické.

Tvoje argumenty si může každý dohledat ve vláknu, které jsem sdílel výše. Ale už jsme hodně OT... @Martin.Martin má hodně specifický humor, také si v našem vláknu v Rovných šancích za svůj názor žádnou pochvalu nezískal, ale whatever... Doufám, že snahou podpory nemyslíš to, že naše relativně čerstvá členka napsala návrh do Newsletteru (který neprošel ani korekcí, ani schválením), že by ráda podpořila ženy, na což jsme ji upozornili, že tohle tam být nemůže... A ano. My pracujeme zadarmo. Kdes přišel na to, že za svou práci dostáváme desítky tisíc peněz prosím Tě? Kdo z nás dostal za práci v Rovných šancích zaplaceno a kolik? Prosím o nějaký důkaz.

Přílohy
Bez názvu.png
Naposledy upravil(a) Petr.Konecny dne 31 črc 2023, 15:44, celkem upraveno 1 x.

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 15:39
Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 15:27

Petře, z přání smrti jsem obvinil vedení RŠ, a to proto, že Šárka schvalovala posty Martina Martina, které skutečně smrt stovkám odpůrců kvót přály. Ve skupině jste proti tomu nic neudělali, Martina Martina z týmu nevyloučili, pouze jsi poznamenal, že to je špatné PR. Pokud měla být tato tvá poznámka tvrdým odsouzeným toxicity ostatních členů RŠ a vedení RŠ, tak se ti omlouvám.

Otevírání diskuse je dost špatný argument, ale mnohé vysvětluje. Obdobně desinterpretace vašeho naštěstí neúspěšného pokusu dostat do newsletteru nepřípustnou podporu části kandidátů.

Jinak tedy zadarmo nepracujete, strana Vaši činnost financuje desítkami tisíc korun. Tak prosím nezaváděj.

Já tedy čekal v rámci sebereflexe práci na očistě RŠ od toxicity a toxických osob, dočkal jsem se místo toho útoku a popírání, že přání chcípnutí je větší problém než jej označit za toxické.

Tvoje argumenty si může každý dohledat ve vláknu, které jsem sdílel výše. Ale už jsme hodně OT... @Martin.Martin má hodně specifický humor, také si v našem vláknu v Rovných šancích za svůj názor žádnou pochvalu nezískal, ale whatever... A ano. My pracujeme zadarmo. Kdes přišel na to, že za svou práci dostáváme desítky tisíc peněz prosím Tě? Kdo z nás dostal za práci v Rovných šancích zaplaceno a kolik? Prosím o nějaký důkaz.

Dokud se přání smrti více než 100 členům strany bude v RŠ považovat za "specifický humor", navíc lajkovaný vedoucí RŠ, tak budu mluvit o toxicitě RŠ a jeho vedení. Víc k tomu nemám.

Přišel jsem na to v piroplacení, na projekty RŠ jdou desítky tisíc stranických korun. To chceš fakt popírat? Nikdo neříká, že dostáváte mzdu. Fakt ti sem ty záznamy mám dávat?

We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 200
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Petr.Konecny »

Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 15:43
Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 15:39
Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 15:27

Petře, z přání smrti jsem obvinil vedení RŠ, a to proto, že Šárka schvalovala posty Martina Martina, které skutečně smrt stovkám odpůrců kvót přály. Ve skupině jste proti tomu nic neudělali, Martina Martina z týmu nevyloučili, pouze jsi poznamenal, že to je špatné PR. Pokud měla být tato tvá poznámka tvrdým odsouzeným toxicity ostatních členů RŠ a vedení RŠ, tak se ti omlouvám.

Otevírání diskuse je dost špatný argument, ale mnohé vysvětluje. Obdobně desinterpretace vašeho naštěstí neúspěšného pokusu dostat do newsletteru nepřípustnou podporu části kandidátů.

Jinak tedy zadarmo nepracujete, strana Vaši činnost financuje desítkami tisíc korun. Tak prosím nezaváděj.

Já tedy čekal v rámci sebereflexe práci na očistě RŠ od toxicity a toxických osob, dočkal jsem se místo toho útoku a popírání, že přání chcípnutí je větší problém než jej označit za toxické.

Tvoje argumenty si může každý dohledat ve vláknu, které jsem sdílel výše. Ale už jsme hodně OT... @Martin.Martin má hodně specifický humor, také si v našem vláknu v Rovných šancích za svůj názor žádnou pochvalu nezískal, ale whatever... A ano. My pracujeme zadarmo. Kdes přišel na to, že za svou práci dostáváme desítky tisíc peněz prosím Tě? Kdo z nás dostal za práci v Rovných šancích zaplaceno a kolik? Prosím o nějaký důkaz.

Dokud se přání smrti více než 100 členům strany bude v RŠ považovat za "specifický humor", navíc lajkovaný vedoucí RŠ, tak budu mluvit o toxicitě RŠ a jeho vedení. Víc k tomu nemám.

Přišel jsem na to v piroplacení, na projekty RŠ jdou desítky tisíc stranických korun. To chceš fakt popírat? Nikdo neříká, že dostáváte mzdu. Fakt ti sem ty záznamy mám dávat?

Myslíš Participativní rozpočet, ze kterého se platil Průzkum na palubu Pirátky? Co má tohle co společného s tím, že pracujeme zadarmo ve svém volném čase? To už je ale hodně Meta...

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Rovná kandidátní listina pro volby do Evropského parlamentu 2024

Příspěvek od Jakub.Backa »

Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 15:46
Jakub.Backa píše: 31 črc 2023, 15:43
Petr.Konecny píše: 31 črc 2023, 15:39

Tvoje argumenty si může každý dohledat ve vláknu, které jsem sdílel výše. Ale už jsme hodně OT... @Martin.Martin má hodně specifický humor, také si v našem vláknu v Rovných šancích za svůj názor žádnou pochvalu nezískal, ale whatever... A ano. My pracujeme zadarmo. Kdes přišel na to, že za svou práci dostáváme desítky tisíc peněz prosím Tě? Kdo z nás dostal za práci v Rovných šancích zaplaceno a kolik? Prosím o nějaký důkaz.

Dokud se přání smrti více než 100 členům strany bude v RŠ považovat za "specifický humor", navíc lajkovaný vedoucí RŠ, tak budu mluvit o toxicitě RŠ a jeho vedení. Víc k tomu nemám.

Přišel jsem na to v piroplacení, na projekty RŠ jdou desítky tisíc stranických korun. To chceš fakt popírat? Nikdo neříká, že dostáváte mzdu. Fakt ti sem ty záznamy mám dávat?

Myslíš Participativní rozpočet, ze kterého se platil Průzkum na palubu Pirátky? Co má tohle co společného s tím, že pracujeme zadarmo ve svém volném čase? To už je ale hodně Meta...

Vidím, že ani prostého odmítnutí dehumanizace a přání smrti se od tebe tedy nedočkám. Nic no.

Všichni v téhle straně jsme dobrovolníci. Lidi tu dávají desítky hodin do činnosti ve vnitrostranických orgánech, týmech, na kampaň, atd. Jen většina dobrovolnických týmů nedostává ze strany desítky tisíc korun na své projekty, aby pak zdůrazňovaly, že makají zadarmo. Spíš než meta je to tragikomické.

We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“