06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 183
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 645 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Jiri.Rezek píše: 03 bře 2024, 12:20
Oznámení moderátora:

Na základě četných nahlášení příspěvků zde v tomto vláknu prosím všechny, zejména pak @Hana.Harantova a @Olga.Sejrkova , aby prezentovali/y důkazy ke svým velmi závažným a všechny členy KS PlK poškozujícím výrokům, cituji např.:
@Hana.Harantova :

Ahoj Piráti,
všem kandidátům gratuluji a velmi oceňuji odvahu, neboť zúčastnit se těchto pro mě v danou chvíli “nečistých” voleb, bych nazvala, s odpuštěním, jistou blamáží. Je zřejmě vidno, že i mé pocity jsou s odpuštěním nečisté😂 a moc mě mrzí, že právě tyhle naše volby nejsou “veřejné a tedy transparentní”....

@Olga.Sejrkova :

Za mě celé volby vyzni: Rozkaz zněl jasně! Dvojka musí být Šrámek, pak Kůs a jo, nějakou holku "od nás" musíme podpořit. Ať je to vyvážené......

@Hana.Harantova :

....Je téměř jisté nebo já to tak čtu, že se v první volbě nemyslelo na úspěch strany, ale šlo hlavně o úspěch jednotlivců. Proto se zřejmě dělo i to podivné odstupování z volby o konkrétní místo. Začala se zde pravděpodobně projevovat ega jiných kandidáů...

...Je to teda podivná šlamastyka a ve výsledku hodnota těchto voleb se pro mě rovná, slušně řečeno tzv. O odpadokzozadok 👎🏿....

Další plejáda poškozujících a závažnějších výroků: viewtopic.php?t=66587

V případě, že žádné důkazy o porušení předpisů nebo snad dokonce zákonů nejsou, prosím o sebereflexi sem do tohoto vlákna. V opačném případě zvážím podání ke KK pro poškozování dobrého jména strany, a to buď sám nebo v případě podpory za celé PKS.

Děkuji za vyzvání, ale veškeré mé domněnky ohledně těchto krajských voleb jsem předala KK.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvky (celkem 2):
Hana.Harantova, Michal.Ertl

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Uživatelský avatar
Daniel.Kus
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 231
Registrován: 16 říj 2017, 13:07
Profese: Radní Plzně pro Smart city a podnikání
Dal poděkování: 468 poděkování
Dostal poděkování: 542 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Daniel.Kus »

Hana.Harantova píše: 03 bře 2024, 14:22

Ahoj Piráti,
ráda bych se vyjádřila k mým příspěvkům výše uvedeným🙏
Veškeré důkazy byly předány ke KK, jak telefonicky tak i písemně a je na jejich uvážení, jakým způsobem budou dále pokračovat. Prosím tedy o projevený respekt vůči KK🙏a také o projevený respekt vůči nám ostatním, kteří rádi projevujeme transparentně své pocity, protože je to jistá má potřeba a zároveň pevně věřím, že každý takový příspěvek může v opačné straně také vzbudit jistou sebereflexi v tzv. opozici, stejně jako se tak pravděpodobně domníváte i vy. Navíc každá otevřená komunikace může vést k narovnání vztahů, což vnímám v danou chvíli jako jistou ozdravnou nutnost, aby se mohlo dál společně pracovat na pokračování započatého úspěchu na základě dobře odvedené práce pro Plzeňský kraj, právě díky našim členům Pirátské strany😉
Ráda bych Vám chtěla sdělit, že jako nováček, který hodlá plně respektovat pirátské hodnoty, vnímám právě v otevřené komunikaci velké nedostatky, což mě velmi mrzí a těším se, že v tomto směru se snad v budoucnu lépe poznáme a situaci mezi sebou napravíme. Domnívám se, že by to pomohlo i našim voličům.

V danou chvíli mě třeba velmi mrzí nízká účast našich zástupců na tak důležité formě prezentace jako je Ples Plzeňského kraje, navíc v situaci, kdy tento ples moderuje pirátský hejtman, a to právě hejtman Plzeňského kraje. Pevně věřím, že i tohle vzbudí v některých jistou sebereflexi🙏zvláště právě v kandidátech, kteří projevili svůj zájem o přední příčky kandidátky pro Plzeňský kraj🙏❤️🏴‍☠️ I na plese totiž byli naši voliči, ale plné zastoupení bylo v případě úplně jiných politických stran, což není naše dobrá prezentace, nemyslíte?😉
Asi by to chtělo lepší pozitivní přístup🙏🏴‍☠️❤️

Hezkou neděli přeji všem.
Hana Harantová

Já se raději než plesům věnuji práci pro lidi. Pro lidi z našeho města a dále i z našeho kraje. A pokud někdo podle účasti na nich posuzuje politika, tak je tedy vážně "opravdový pirát z opravdového kraje"🙈🙈🙈😥😥
Já dávám přednost práci. A s lidma se potkávám denně a mají jiné starosti než být někde na plese. Jsem tu pro ně a dělá mě to velkou radost. A tak to budu dělat i dál❤️

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Kus za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Sramek, Milan.Chaloupka, Jakub.Cornak, Jiri.Rezek, Tomas.Zalabak, Katerina.Skypalova

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)


Daniel Kůs

Radní města Plzně pro oblast Smart City a podporu podnikání
zastupitel MO Plzeň 3

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Pavel.Sramek »

,,Olga a Hanka mohou za hladomor na Ukrajině ve 30. letech. Neptejte se mě na důkazy, resp. domněnky, ty jsem řekl KK.
Důležité je, že je to pravda a kde jinde bych to psal, než ve volebním vlákně.”

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvky (celkem 4):
Daniel.Kus, Milan.Chaloupka, Marek.Habrun, Tomas.Zalabak

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Milan.Chaloupka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 109
Registrován: 04 úno 2019, 17:19
Profese: právník
Dal poděkování: 256 poděkování
Dostal poděkování: 216 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Milan.Chaloupka »

Ahoj Olgo,

pokud máš nějaké obvinění, tak to musíš podepřít tvrdými fakty. Bez důkazů jsou tvé domněnky k ničemu a můžeš za to i nést odpovědnost. Jestli chceš, aby tě někdo bral vážně, přestaň šířit neověřené informace a předlož konkrétní důkazy. Bez toho to vypadá, že jenom házíš bláto a snažíš se zasít pochybnosti bez jakéhokoliv reálného základu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Chaloupka za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Kus, Katerina.Skypalova
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 72
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj @Milan.Chaloupka ❤️
Děkuji Ti za reakci. Nemá to být příspěvek ve zlém, spíš v dobrém a pozitivním duchu. Nicméně bude to i tím, že já právě nevnímám ples Plzeňského kraje úplně jako politické pobavení, nicméně dokáži tento názor i v jistém směru pochopit. Nemyslím si ani, že by účast na plese měla být vnímána jako politická agitace, ale spíš jako politické poděkování občanům, čímž je pro mě program pro lidi a zastoupeni politiků na každé kulturní akci, zvláště když je to ples Plzeňského kraje, kdy může být vrchnost blíž lidem, občanům, voličům. Jsem velmi tolerantní žena a máš naprostou pravdu, že je to věc každého z nás🙏a i prezentace každého z nás, ale stejně tak i já prosím o respekt vůči mým pocitům a názorům, které jsem výše uvedla a popsala. Opravdu mě to mrzelo, zvláště když koaliční partneři byli skoro v plném počtu a měla jsem potřebu Vám to jako Pirátům sdělit a byla bych ráda, kdyby to bylo chápáno jako poselství budoucím generacím.
Prostě a jednoduše jsem si uvědomila, že i tohle může být v politice velmi důležité🙏neboť i tahle kulturní společenská akce je podporována z veřejných prostředků a já to vnímám tak, že politici o těchto financích rozhodují a měli by na této akci být už z principu občanům naopak k dispozici, než že by se tam šli za podpory veřejných prostředků pobavit. I v pohádkách se ukazuje, že plesy se dělali jako kultura pro lidi z podhradí, nejlepší ukázka plesu v pohádce “Tři oříšky pro Popelku” Je to prostě jen jiný pohled na tuhle kulturní společenskou akci, která je za podpory veřejných prostředků🙏Nic víc nic míň‼️
Snad jsem ten můj postoj vysvětlila, proč mi tam chybělo větší zastoupení členů Pirátské strany🙏
Na druhou stranu mi vlastně chyběla i pirátská politická podpora našeho Pirátského hejtmana🙏ale měl tam vlastně většinovou podporu svých koaličních partnerů, čímž se i vlastně potvrdila ta obyčejná lidská podpora a dobrá týmová spolupráce, kterou nyní i ukazují při spolupráci na půdě Plzeňského kraje❤️🙏🏴‍☠️
A jak jsem již psala výše třeba i můj příspěvek v někom způsobí pozitivní pocit sebereflexe.
Hezký večer.
Hanka Hara

Uživatelský avatar
Jan.Hrubes
Kontrolní komise
Příspěvky: 541
Registrován: 08 říj 2016, 19:31
Profese: student, učitel, hudebník
Dal poděkování: 1447 poděkování
Dostal poděkování: 1342 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Jan.Hrubes »

Jiri.Rezek píše: 03 bře 2024, 12:20
Oznámení moderátora:

Na základě četných nahlášení příspěvků zde v tomto vláknu prosím všechny, zejména pak @Hana.Harantova a @Olga.Sejrkova , aby prezentovali/y důkazy ke svým velmi závažným a všechny členy KS PlK poškozujícím výrokům, cituji např.:
@Hana.Harantova :

Ahoj Piráti,
všem kandidátům gratuluji a velmi oceňuji odvahu, neboť zúčastnit se těchto pro mě v danou chvíli “nečistých” voleb, bych nazvala, s odpuštěním, jistou blamáží. Je zřejmě vidno, že i mé pocity jsou s odpuštěním nečisté😂 a moc mě mrzí, že právě tyhle naše volby nejsou “veřejné a tedy transparentní”....

@Olga.Sejrkova :

Za mě celé volby vyzni: Rozkaz zněl jasně! Dvojka musí být Šrámek, pak Kůs a jo, nějakou holku "od nás" musíme podpořit. Ať je to vyvážené......

@Hana.Harantova :

....Je téměř jisté nebo já to tak čtu, že se v první volbě nemyslelo na úspěch strany, ale šlo hlavně o úspěch jednotlivců. Proto se zřejmě dělo i to podivné odstupování z volby o konkrétní místo. Začala se zde pravděpodobně projevovat ega jiných kandidáů...

...Je to teda podivná šlamastyka a ve výsledku hodnota těchto voleb se pro mě rovná, slušně řečeno tzv. O odpadokzozadok 👎🏿....

Další plejáda poškozujících a závažnějších výroků: viewtopic.php?t=66587

V případě, že žádné důkazy o porušení předpisů nebo snad dokonce zákonů nejsou, prosím o sebereflexi sem do tohoto vlákna. V opačném případě zvážím podání ke KK pro poškozování dobrého jména strany, a to buď sám nebo v případě podpory za celé PKS.

Dovoluji si konstatovat, že KK čte i tohle vlákno.

Dovolím si tu též ocitovat nedávno vydaný rozhodčí nález ve věci #43425 (Stížnost na Dalibora Záhoru)

Kontrolní komise jako orgán příslušný podávat stížnost ve veřejném zájmu podle §10 odst. 2 rozhodčího řádu se rozhodla dne 13.11.2023 prodat na odpůrce stížnost pro porušení předpisů ve smyslu § 5 odst. 2 písm. e) rozhodčího řádu a to za následující skutková tvrzení:
(...)
2) Výběrové řízení bylo spíše formální divadlo, protože v komisi zasedli jen Komrskové "kámoši"" Dále podobně zopakováno "Jen formální divadýlko"

V této věci je rozlišuje rozhodčí komise mezi dvěma zásadními typy výroků. Skutkovými tvrzeními a hodnotícími soudy. Zatímco u hodnotících soudů je obecně výrazně širší prostor a stačí zde aby měl autor hodnotícího soudu pouze důvodný předpoklad, aby byl jeho projev chráněn, tak u skutkových tvrzení už musí autor prokázat, že ke skutkům, které se údajně měly stát skutečně došlo, aby mohl být jeho výrok hoden ochrany jako součást svobody projevu.

Druhý výrok který zní „Ani jeden z členů komise nebyl nestranný a nezávislý“ je tvrzení, které rozhodčí komise vyhodnotila jako hodnotící soud. Odpůrce mohl dle názoru rozhodčí komise na základě jím tvrzených okolností nabýt dojmu a to jak v jeho vyjádřený tak na základě doptávání na zasedání RK, že členové komise nebyli zcela nestranní a nezávislí, čímž splnil podmínku že jeho hodnotící soud je založen na z jeho názoru legitimním důvodu. Celková nestrannost a nezávislost třetí osoby je skutková okolnost, která je podle názoru rozhodčí komise prakticky neověřitelná, jelikož prokázat, že byl někdo zcela nezávislý a nestranný beze vší pochybnost nelze. Jelikož jde ve své podstatě o tvrzení, které není objektivně verifikovatelné, tak se jedná o hodnotící soud, který v tomto případě požívá ochrany svobody projevu a není porušením předpisů. Je při tom nutné mít na paměti, že výběrová řízení v KS Praha byla u rozhodčí komise řešena ve stížnosti #24020 a bylo konstatováno pochybení. To samozřejmě nedává odpůrci neomezené právo vymýšlet si nepravdy ale u hodnotících soudů to poskytuje pro odpůrce legitimní základ pro kritiku. Nelze však přijmout za pravdivé tvrzení, že samotná přitomnost členů ve výběrové komise ze stejného sdružení zakládá podjatost, to by vyústilo, že by krajská sdružení musela vyvinout neúměrné úsilí, které není v rámci společenství české pirátské strany objektivně realizovatelné.

U třetího výroku „Výběrové řízení bylo spíše formální divadlo, protože v komisi zasedli jen Komrskové"kámoši"" (screen 3). Dále podobně zopakováno "Jen formální divadýlko"“ je hodnocení situace komplikované. Odpůrce zde v podstatě naznačuje, že výběrové řízení v Praze nebylo skutečné, protože v komisi zasedli jen kamarádi Jany Komrskové. Je podle rozhodčí komise velmi těžké v pirátské komunitě prokázat, zda má někdo s někým přátelské vztahy, protože zejména v rámci krajských sdružení mohou být vazby mezi členy velmi úzké. Toto tvrzení je tak rovněž velmi obtížně verifikovatelné a vzhledem k tomu, že i zde na základě odpůrcových vyjádření lze dojít k závěru, že odpůrce měl legitimní základ pro své hodnocení, nelze i tento výrok vyhodnotit jinak než jako hodnotící soud.

Kontrolní komise se ještě o podání stížnosti v této věci neradila, protože čekala i na výsledek tohoto řízení před RK, který založí precedens, jak v této věci rozhodovat. Ve světle tohoto judikátu však já osobně nevidím jako pravděpodobné, že k podání stížnosti v této věci pouze na základě citovaných výroků na fóru přistoupí.

Pokud byste trvali na projednání věci před RK, máte možnost podat stížnost (nikoliv podání; se stížností se platí správní poplatek), ke které se KK může, ale nemusí připojit. Též můžete podle Rozhodčího řádu podat stížnost ve zkráceném řízení přímo před RK, to se používá především v případech, kdy bylo zasaženo do vašich osobnostních práv a čin nezakládá disciplinární, pouze soukromoprávní zodpovědnost (ochrana osobnosti).

Prosím všechny o zdrženlivost ve vyjadřování na sociálních sítích, tato vyjádření mohou být též předmětem řízení. Příspěvek na sociálních sítích se dá považovat za příspěvek s větším veřejným dosahem než ten na fóru, proto pro nás bude dobrým materiálem k podání stížnosti.

Zároveň tu opakuji výzvu z již zmíněného vlákna: Pokud má někdo cokoliv k tématu, co by chtěl kontrolní komisi dodat, ať tak učiní prostřednictvím e-mailu na mail janhrubes@outlook.com. KK došlé podněty diskrétně shromažďuje v soukromém redmine vlákně a na jejich základě se rozhodne, zda podat stížnost.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hrubes za příspěvky (celkem 4):
Hana.Harantova, Michal.Ertl, Olga.Sejrkova, Jiri.Rezek
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 72
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj @Daniel.Kus, na základě tvého příspěvku mi přišla na mysl otázka, kterou bych ti ráda položila🙏Co pro tebe jako pro politika znamená pořádání kulturních společenských akcí pro občany, dotované z veřejných prostředků?
Předpokládám, že i ty jako zastupitel města o těchto financích třeba hlasuješ😉nebo nehlasuješ? Jak se třeba v tomto směru jako politik rozhoduješ? Co tě třeba ovlivňuje, když píšeš, že plesy nenavštěvuješ, tak nemáš tedy ani možnost zhodnotit, zdali finance na danou akci byly vhodně investované, nebo?
Je úctyhodné, že se raději věnuješ práci a komunikaci s občany, ale já ještě od Tebe odpovědi na mé otázky nedostala. Tak nevím, možná jsem jen jiný druh občana, než kterému jsi ochotný věnovat svůj čas.
Jinak pro mě i zajištění plesu jako kulturní společenské akce, je náplňí práce politika, rozhoduje o veřejných prostředcích a je za to odpovědný, nemyslíš?🙏
Hezký večer Hanka Hara

Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 72
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj @Pavel.Sramek , moc mě mrzí, že nerozumím Tvému komentáři a ráda bych Tě tedy požádala o vysvětlení🙏Jsem totiž ročník narození 1980🙏a asi mám na Tvůj příspěvek trochu delší vedení🙏

Děkuji za pochopeni a Tvou vstřícnost🙏
Hanka Hara ❤️🙏

PS. Na odpovědi na mé otázky mám ještě čekat nebo se snad ke mně ještě nějakým nedopatřením nedostaly?

Pavel.Sramek píše: 03 bře 2024, 19:03

,,Olga a Hanka mohou za hladomor na Ukrajině ve 30. letech. Neptejte se mě na důkazy, resp. domněnky, ty jsem řekl KK.
Důležité je, že je to pravda a kde jinde bych to psal, než ve volebním vlákně.”
[/quote

Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 183
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 645 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Pavel.Sramek píše: 03 bře 2024, 19:03

,,Olga a Hanka mohou za hladomor na Ukrajině ve 30. letech. Neptejte se mě na důkazy, resp. domněnky, ty jsem řekl KK.
Důležité je, že je to pravda a kde jinde bych to psal, než ve volebním vlákně.”

Tak já měla za to, že špinavé prádlo raději pereme interně a ne na foru.
Ale abys byl klidný, v rámci kontextu jsem nastínila i jak probíhala volba na magistrát. Protože to má jasné konsekvece. Stačilo si udělat pár print screenu zpráv, voleb a tak.
A Pavle, asi tak cca 15 lidí moc dobře ví, jak to probíhalo a probíhá a ty jsi mezi nimi. Takže za mě tu děláš pokrytecký teatrální výstupy s hladomorem, protože moc dobře víš, že to nemusí pro pár lidí skončit vůbec dobře.
Za mě jsou tyto výstupy známkou, že pícháme do správného vosího hnízda.

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 183
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 645 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování

Re: 06022024 KS PlK Dovolba čelních kandidátů (6.-9. místo)

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Milan.Chaloupka píše: 03 bře 2024, 19:13

Ahoj Olgo,

pokud máš nějaké obvinění, tak to musíš podepřít tvrdými fakty. Bez důkazů jsou tvé domněnky k ničemu a můžeš za to i nést odpovědnost. Jestli chceš, aby tě někdo bral vážně, přestaň šířit neověřené informace a předlož konkrétní důkazy. Bez toho to vypadá, že jenom házíš bláto a snažíš se zasít pochybnosti bez jakéhokoliv reálného základu.

To se stalo a důkazy předány KK.
Jen nechci tyto tvrdá fakta dávat veřejně, protože by tohle opravdu na hodně dlouho poškodilo Plzeňské Piráty.

Olga

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvek:
Michal.Ertl

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“