Krajský koordinátor - činnost

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ještě se ptáte, k čemu je nám KoKS :?:
Eva.Novakova píše: 02 bře 2021, 14:34 výkaz za únor 2021

únor je za náma, juchůů! :)
SHRNUTÍ

To už jsem KoKS půl roku? Nechce se tomu ani věřit. Pocit, že nestíhám, a je toho moc, trvá, ale zatím se vše daří zvládnout, i když na poslední chvíli. Už se líp orientuju, takže hodně věcí zvládám rychleji :)

Pár pozitiv:
  • Pokračuje má podpora směrem k PMS (pravidelné schůzky, účast na schůzích MS, sdílení kontaktů, kampaň #naloďse, pirátské systémy).
  • S předsedou pokračujeme v systému plánování, vykazování a zadávání práce. Odeslala jsem návrh koncepce krajského PO.
  • Podpora PKS (zajištění zápisu z KF a jednání PKS, zpracování smlouvy, atd.).
  • Proběhlo třetí Jitsi pro nováčky. Přibývá naloděných, se kterými se daří udržovat kontakt, zvát je na schůzky.
  • Přijali jsme dva nové členy. Vcelku se daří i retence, komunikace s neplatiči je příjemná a efektivní, podařilo se dohledat jeden příspěvek bez VS, člen ubyl jeden.
  • Pravidelně informuji o možnostech vzdělávání, zejména kurzech v rámci Pirátského e-learningu. Na SAKO se přihlásilo 22 zájemců.
  • Pravidelný bod "Okénko s KoKSem" na schůzkách MS. Členy a RegP informuju i na FB a dalších platformách. Zavedla jsem pravidelná školení na systémy.
  • Spolupracuji s MO, účastním se schůzek týmu, hledáme způsoby zapojování dobrovolníků. Zajišťuji sběr profilů členů na web, spolupracuji na krajské kampani #naloďse.
  • Rozjeli jsme úspěšnou kampaň #ažnakrev a sbírku na pořízení menstruačních kalíšků pro samoživitelky a další skupiny ohrožených žen a dívek. Team podporuji jako KoKS.
  • Zorganizovali jsme setkání Senioři na palubě. Máme jednoho aktivního ambasadora, připravujeme sérii tří akcí.
  • Začínám se účastnit setkání realizačního týmu (volebního štábu).
  • Plním úkoly od PO (webinář pro neziskovky, SAKO) a účastním se jednání PO, podílím se na workshopech, e-learningu (jak založit MS) a práci na aktualizaci návodů.

A co se stále nedaří? Navázat spolupráci s některými MS a členy, nastavit si příjemné pracovní prostředí.
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS Vysočina.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

No KoKS, no fun 8-)
Eva.Novakova píše: 01 dub 2021, 00:21 výkaz za březen 2021

SHRNUTÍ

Co se povedlo a kontinuálně daří:
  • Zorganizovali jsme dvě Jitsi pro nováčky, účast sice nebyla vysoká, ale o to příjemněji a nadějněji obě setkání působila.
  • Zorganizovali jsme dvě Paluby na romská témata, jedna nás ještě čeká.
  • Konečně jsme spustili lokální verze kampaně #nalodse, zatím v MS Třebíčsko a Jihlavsko.
  • Podařilo se získat aktualizované profily na web zhruba od 20 členů a členek, 12 je zveřejněno, se zbytkem komunikuji, část komunikuje i se mnou ;)
  • Kampaň #ažnakrev 🩸 jede - expandovali jsme do dalších krajů, spustili celostátní sbírku a začali s distribucí na Vysočině (ve spolupráci se třemi partnery).
  • Přijali jsme dva nové členy a jednu členku (jeden ještě čeká na zpracování).
  • Se Zuzkou Kudláčkovou jsme uspořádaly seminář "Jak založit MS" (za vydatné pomoci Lindy a Lucie).
  • Mám dobrovolnici, která mi pomáhá s newsletterem. I díky ní byl ten březnový zase o něco lepší.
  • V rámci Piráti pomáhají jsme obdrželi a rozdistribuovali potravinovou pomoc.
  • Dařilo se řešit nezaplacené členské příspěvky.
  • Přihlásili se tři registrátoři do OVK.
  • Objevuju systém pro OVK, zadávám adresy.
  • Přibývají 1:1 schůzky s nováčky.

A kde to vázne?
  • Bohužel se stále nedaří nalézt způsob zapojování do KET a jiných týmů. Vázne spolupráce a komunikace s některými PMS a členy PKS.
  • V této atmosféře se necítím dobře a někdy těžko hledám energii na práci, což mě mrzí, protože když ji mám, tak mě práce těší a vidím, že ve spolupráci bychom mohli být opravdu dobří, navzájem se podporovat a dosahovat skvělých výsledků.
  • Máme plánovací tabulku a pravidelný prostor na PKS (10 minut jednou týdně pro každého dodavatele), úkoly, směřování i způsob jejich plnění si nicméně hledám a určuji převážně sama, zpětnou vazbu dostávám spíše nekonstruktivní.

Úkoly na další měsíc:
  • Vypracovat manuál práce s kontakty a sestavit poradní/pracovní tým složený ze zástupců PMS, PKS a KEK, se kterým budu jednotlivé nástroje a postupy konzultovat.

VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS Vysočina.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj všem, dnes jsem PKS a Janě Koláříkové z PO oznámila, že bych ráda ke konci dubna rezignovala na pozici koordinátorky pod PKS Vysočina, na úvazek pod PO potom ke konci května (kvůli zajištění kontinuity).

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Eva.Novakova píše: 07 dub 2021, 16:23 Ahoj všem, dnes jsem PKS a Janě Koláříkové z PO oznámila, že bych ráda ke konci dubna rezignovala na pozici koordinátorky pod PKS Vysočina, na úvazek pod PO potom ke konci května (kvůli zajištění kontinuity).
Díky za tvoji práci!

Acta est fabula, plaudite...

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 261
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

@Eva.Novakova Díky, že jsi tu pro nás byla 🖤 Tvoje starost a péče o lidi, a tvoje okénko s KoKSem bude chybět 🌈
Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 529
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1890 poděkování
Dostal poděkování: 760 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Děkuju @Eva.Novakova za příkladnou aktivitu a pomoc s organizací Zakotvi na Žďársku a přeju úspěch v další politické činnosti.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1740
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Eva.Novakova píše: 07 dub 2021, 16:23 Ahoj všem, dnes jsem PKS a Janě Koláříkové z PO oznámila, že bych ráda ke konci dubna rezignovala na pozici koordinátorky pod PKS Vysočina, na úvazek pod PO potom ke konci května (kvůli zajištění kontinuity).
Ahoj. Díky za práci a ať se ti daří v dalším působení.

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj, musím přiznat, že mě to překvapilo a ráda si někdy poslechnu důvody, které tě k tomu vedly. Díky za tvoji práci, myslím, že se ti podařilo posunout spoustu věcí a explicitně bych v tomto vypíchla newsletter, který jsi dokázala rozjet v Nalodění. Ať se ti daří ať už se vydáš kamkoliv.

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

výkaz za duben 2021


V dubnu jsem oznámila rezignaci a vybírala si volno. Co se povedlo, byla dvě online setkání, která jsem pomáhala organizovat (Zakotvi na Žďársku, které by mělo vést k založení nového MS a pak setkání pro všechny zájemce, kteří chtějí kandidovat za Piráty/s podporou Pirátů do komunálních voleb). Měli jsme taky víc naloděných, pomohla jsem MS dotáhnout lokální kampaně #naloďse. Měla jsem dobrou zpětnou vazbu na "okénka s KoKSem", která sice stále nebyla frekventovaná, ale kdo přišel, byl spokojený s tím, jak jsem mu poradila a pomohla se zorientovat v systémech. A nesmím zapomenout ani na #ažnakrev, samozřejmě - měli jsme setkání s mediátorkami zdraví z různých krajů (z čeho mám úplně největší radost, protože ta poptávka vzešla od nich) a některé kraje už se samy zapojily. V květnu budu dotahovat resty (OVK, dotazník pro dobrovolníky v kampani, systém práce s kontakty - alespoň základ, pro mého nástupce) a snad i předávat práci. Jo a taky mě moc bavilo pomáhat ostatním KoKS s newsletterem při dvou nebo třech příležitostech.

SHRNUTÍ

Co se povedlo a kontinuálně daří:
  • Zorganizovali jsme jedno Jitsi pro nováčky, jedno setkání pro zájemce o založení MS na Žďársku a jedno setkání ke komunálním volbám.
  • Podařilo se získat aktualizované profily na web zhruba od 20 členů a členek, všechny už jsou online.
  • Navázala jsem spolupráci s předsedou KEK, zatím na rovině předání kontaktů na experty.
  • Kampaň #ažnakrev 🩸 jede - měli jsme schůzku s mediátorkami zdraví z různých krajů.
  • Zpracovávám poslední z žádostí o členství, která se ke mě dostala (OH).
  • Nalodilo se 23 nových lidí, se kterými jsem v kontaktu.
  • Poskytla jsem podporu při podávání projektu do PaRo.
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS Vysočina.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

výkaz za květen 2021

Dnešní výkaz bude stručný. Největší balík práce už tvořily OVK (vyplňování volebních místností do systému, školení, komunikace s registrátory a v posledních dnech i se zaregistrovanými), ve spolupráci s volebním manažerem jsme koordinovali zahájení kampaně a komunikaci s dobrovolníky. S těmi jsem měla i několik telefonátů, začaly už i schůzky se zájemci. Přibylo komunikace s naloděnými, většinou šlo o zájemce registrované přes kampaň a koalici.

VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS Vysočina.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“