Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Dnes proběhnou na https://jitsi.pirati.cz/lbk pohovory se zájemci o výbory kultura a cestovní ruch, finanční, sport, kontrolní a životní prostředí.
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Ahoj
děkuji všem zájemcům za představení a zájem ve výboru pracovat.
Zde je výsledná sestava nominantů do výborů krajského zastupitelstva za Piráty.
Počet členů za Piráty je výsledkem koaličního jednání, stejně tak předsednictví či místopředsednictví. Předsedou či místopředsedou je zastupitel.
U výborů kde bylo více zájemců než máme možnost obsadit jsme vybrali na základě pohovoru.

Výbor cestovního ruchu, památkové péče a kultury - @Ondřej Víteček
Výbor dopravy - @David.Schindler, @Marek.Forster
Výbor finanční - @Petr.Vyhnal
Výbor hospodářského a regionálního rozvoje - @Vaclav.Zidek , @Ida.Chuchlikova
Výbor kontrolní - @Pavel.Felgr
Výbor pro tělovýchovu a sport - @Petr.Marek, Jan Kubeš
Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost - @Daniela.Weissova - místopředseda, Martina Picko Baumannová
Výbor sociálních věcí - @Daniela.Weissova (předseda)
Výbor zdravotnictví - Jarmila Valešová - místopředseda
Výbor zemědělství a životního prostředí - Zbyněk Vlk
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Zidek, David.Schindler, Josef.Rybar, Helena.Vondrakova, Marek.Forster
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1703 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Děkuji všem, jsem rád, že jsme mohli vybírat na základě odbornosti, znalosti, aktivního přístupu a nešlo jen o pouhou formalitu.

Ke své účasti jen zmíním, pokud bude v průběhu nalezen někdo vhodnější přenechám mu místo. Odměnu za výbor budu dávat na některý prospěšný projekt - například FNB apod. Konkrétního obdarovaného ještě zvážím a pak uvedu ve známost všem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 4):
Daniela.Weissova, Josef.Rybar, Jan.Munzar, Marek.Forster

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Ještě nám zbývají komise.
Posílám rekapitulaci dosud podaných nominací:
KOMISE RADY LIBERECKÉHO KRAJE REVITALIZACE RALSKA Ida Chuchlíková
KOMISE ARCHITEKTŮ A URBANISTŮ RADY LIBERECKÉHO KRAJE Jakub Chuchlík
KOMISE RLK PRO MUZEUM ČESKÉHO RÁJE V TURNOVĚ, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
KOMISE RLK PRO KRAJSKOU VĚDECKOU KNIHOVNU V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
Komise RLK pro nakládání s nemovitým majetkem kraje David Drobný Jaroslav Šída Ondřej Novosad
KOMISE PRO NÁRODNOSTNÍ MENŠINY, CIZINCE A SOCIÁLNÍ ZAČLEŇOVÁNÍ Lenka Havlíčková Josef Rybář Patrik Kotlár
KOMISE RLK PRO OBLASTNÍ GALERII LIBEREC, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
KOMISE RLK PRO SEVEROČESKÉ MUZEUM V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
KOMISE RLK PRO VLASTIVĚDNÉ MUZEUM A GALERII V ČESKÉ LÍPĚ, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI Ondřej Víteček
KOMISE PROTIDROGOVÁ Pavel Váňa
RADA PRO VÝZKUM, VÝVOJ A INOVACE V LIBERECKÉM KRAJI Ondřej Kolek
REDAKČNÍ RADA PERIODIKA KRAJ – PŘÍLOHA LIBERECKÉHO KRAJE Jan Hruška

Pokud máte někdo další zájem je poslední šance se nyní přihlásit formou představení na tomto fóru.
Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Rybar, Marek.Forster
Josef.Rybar
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 04 čer 2020, 19:23
Profese: referent veř. zakázek, student geografie
Bydliště: Osečná, Druzcov
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Josef.Rybar »

Rád bych ještě nominoval do Komise Rady Libereckého kraje pro Oblastní galerii Liberec, p.o. slečnu MgA. Petru Kaškovou. Je to velmi pracovitá a cílevědomá mladá žena, která se v kulturním životě našeho města Liberec pohybuje řadu let. Je hlavní organizátorkou Muzejní noci pod Ještědem a také akce Design Days Reichenberg. V současné době pracuje jako edukátorka právě v Oblastní galerii Liberec a naší pirátské komunitě je velmi nakloněná a proto si myslím že její zastoupení v Komisi RLK pro Oblastní galerii Liberec bude přínosné. Přikládám také její CV.
Kaskova_CV.pdf
(1.75 MiB) Staženo 48 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Rybar za příspěvky (celkem 4):
Daniela.Weissova, Jarmila.Valesova, Marek.Forster, Ida.Chuchlikova
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Pohovory se zájemci do komisí kde se nám sešlo více zájemců proběhnou v úterý na Jitsi.
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3023 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím a narychlo ještě dodávám info o panu Patrikovi Kotlárovi, kterého navrhl @Josef.Rybar - pozvala jsem ho na dnešní pohovor se zájemci.
Jmenuji se Patrik Kotlár, pracuji již 12 let v sociálních službách jako terénní pracovník působící v Libereckém kraji, zejména v Mikroregionu TANVALDSKO za organizaci Romodrom, o.p.s. Dále jsem předsedou našeho vlastního spolku Romany art workshop, z. s., kde se zaměřujeme zejména na práci s dětmi a mládeží a na aplikaci metod komunitní práce do sociálně vyloučených lokalit v Libereckém kraji (10 let) - dlouhodobě také na Tanvaldsku a od letošního roku ve Frýdlantu.

V roce 2018, jsem byl oceněn cenou křesadlo za práci a pomoc lidem.

Přeji krásný den Patrik Kotlár.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvek:
Josef.Rybar

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Zde je výsledný seznam nominantů do komisí Rady LK.
Kde není náš nominant uveden, zástupce mít nebudeme. Celkový počet nominací vzešel z koaličního jednání.

KOMISE RADY LIBERECKÉHO KRAJE REVITALIZACE RALSKA MgA. Ida Chuchlíková
KOMISE ARCHITEKTŮ A URBANISTŮ RADY LIBERECKÉHO KRAJE MgA. Jakub Chuchlík
KOMISE RLK PRO MUZEUM ČESKÉHO RÁJE V TURNOVĚ, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI Ing. Zbyněk Miklík
KOMISE RLK PRO KRAJSKOU VĚDECKOU KNIHOVNU V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
Komise RLK pro nakládání s nemovitým majetkem kraje Mgr. Jaroslav Šída
KOMISE PRO NÁRODNOSTNÍ MENŠINY, CIZINCE A SOCIÁLNÍ ZAČLEŇOVÁNÍ Mgr. Lenka Havlíčková
KOMISE RLK PRO OBLASTNÍ GALERII LIBEREC, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI
KOMISE RLK PRO SEVEROČESKÉ MUZEUM V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI MgA. Jakub Chuchlík
KOMISE RLK PRO VLASTIVĚDNÉ MUZEUM A GALERII V ČESKÉ LÍPĚ, PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACI Ondřej Víteček
KOMISE PROTIDROGOVÁ Pavel Váňa
RADA PRO VÝZKUM, VÝVOJ A INOVACE V LIBERECKÉM KRAJI Ing. Ondřej Kolek Ph.D.
REDAKČNÍ RADA PERIODIKA KRAJ – PŘÍLOHA LIBERECKÉHO KRAJE Mgr. Jan Hruška

Oproti předchozím nominacím přibyl Jakub Chuchlík v komisi pro Severočeské muzeum. Nikdo se zde nepřihlásil a Jakuba navrhla radní Vinklátová kvůli plánované přestavbě parku muzea. Jakub nominaci přijal.
Naposledy upravil(a) Jarmila.Valesova dne 19 lis 2020, 11:15, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvek:
Daniela.Weissova
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Ještě nastala jedna změna u nominací do výborů.
ANO předběžně odmítlo obsadit nabízený předsednický post ve finančním výboru, místopředsedou měl být zástupce SLK. Pokud se toto potvrdí i na zastupitelstvu, bude předsedou zástupce SLK a my budeme mít místopředsedu. Protože místopředsedou je zastupitel, stala bych se členkou výboru já. Petr Vyhnal je o této situaci informován.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvek:
Daniela.Weissova
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Do výběrového řízení na pozici členky dozorčí rady Agentury regionální rozvoje spol. s.r.o. se příhlásila Ing. Iva Jirmanová. Vzhledem k její erudici v oblasti regionálního rozvoje bychom jí rádi nominovali do výboru pro regionálního rozvoje místo @Vaclav.Zidek , který avizoval že v případě nalezení vhodnějšího kandidáta své místo přenechá.
Iva ještě nemá přístup na fórum proto vkládám její kandidátskou řeč.

Vážené pirátky, vážení piráti,


na výběrovém řízení jsem byla včera vybrána jako nominant dozorčí rady Agentury regionálního rozvoje spol. s r.o. v Liberci. Děkuji za důvěru a svěřenou úlohu budu vykonávat zodpovědně a pečlivě.

Zároveň jsem byla oslovena ucházet se o místo člena ve Výboru hospodářského, regionálního rozvoje a rozvoje venkova. Domnívám se, že práce ve výboru úzce souvisí s působením v dozorčí radě ARR spol. s r.o. a proto jsem se rozhodla dodatečně o tuto pozici rovněž ucházet, pokud to Vy piráti a pirátky uznáte za vhodné. Z tohoto důvodu níže uvádím více informací o mé osobě.



Profesní kariéru jsem začala v roce 2001 na Krajském úřadě Libereckého kraje, odboru regionálního rozvoje, což je i obor, který jsem vystudovala na České zemědělské univerzitě v Praze. Z pozice žadatele o dotace mám zkušenosti se samostatnou tvorbou a řízením projektů financovaných z předvstupních fondů EU Phare týkající se přeshraniční spolupráce v oblasti regionálního rozvoje. Po vstupu ČR do EU jsem dále působila na Sekretariátu regionální rady regionu NUTS II Severovýchod v Liberci, kde jsem naopak stála na druhé straně dotační administrativy, na straně poskytovatele dotací a zabývala se hodnocením projektů financovaných z prostředků strukturálních fondů EU v Libereckém kraji.



Při mé práci na Krajském úřadě jsem organizovala a aktivně se podílela na mnoha školeních zaměřených na čerpání finančních prostředků z EU pro žadatele z oblasti neziskových organizací, veřejné správy a podnikatelské sféry. Denně jsem komunikovala se žadateli o projekty, velkou výhodou byl otevřený prostor pro hledání nových možností řešení projektů a jejich financování s ohledem na regionální rozvoj Libereckého kraje.



Pracovní zkušenosti mám nejen z české samosprávy, ale i z práce v mezinárodním kolektivu nadnárodní organizace Evropské komise v Bruselu (Generální ředitelství pro regionální politiku), kde jsem po stáži vykonávala v letech 2007-2010 pozici asistentky na německém geografickém oddělení. Zde jsem komunikovala zejména německy, což je můj hlavní cizí jazyk, jsem schopná komunikovat i v anglickém a francouzském jazyce. Od roku 2010 jsem nastoupila na rodičovskou dovolenou, kterou jsem z rodinných důvodů trávila nejdříve v Bruselu a posledních pět let v Jablonci nad Nisou. V roce 2019 jsem nastoupila na odbor územního a hospodářského rozvoje Statutárního města Jablonce nad Nisou, kde jsem začala vykonávat agendu spojenou s tvorbou Strategického plánu a podílela se na participaci, kterou Jablonec nad Nisou v roce 2019 zavedl. Po reorganizaci úřadu byla má agenda zrušena a tím pádem i mé místo.



Mám ráda nové výzvy a v pozici člena Výboru hospodářského, regionálního rozvoje a rozvoje venkova bych uplatnila své zkušenosti a kontakty z oblasti regionálního rozvoje v Libereckém kraji.

Přikládám svůj strukturovaný profesní životopis. V případě Vašich dotazů jsem k dispozici.

Iva Jirmanová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvek:
Daniela.Weissova
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“