Návrh na zrušení povinného očkování

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Odpovědět
P.A.Semi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 103
Registrován: 05 led 2019, 05:27
Profese: programátor
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od P.A.Semi »

Jan.Zavadil píše: 17 led 2021, 22:35 Předchozí příspěvek mě nabádá podat návrh, aby byl stanoven maximální počet znaků v příspěvku. Každá myšlenka lze přeci vyjádřit elegantněji a jednodušeji, než takto.
Pokud vám přijde, že je to dlouhé? Není to dlouhé, je to dost stručně komentovaný seznam tak asi dvaceti různých vybraných článků... Až a pokud je přečtete, tak to bude dlouhé...
(Ale asi jsem to měl psát postupně častěji po menších kusech... Jinak když tu bude limit na délku, tak to rozdělím do víc postů...)
Jan.Zavadil píše: 17 led 2021, 22:35 Nicméně, při letmém prolétnutí jsem očima zavadil o toto:

"...It is a medical device designed to stimulate the human cell into becoming a pathogen creator..." jakéhosi Dr. Martina.

Já tedy se svými povrchními znalostmi biologie a chemie pochopil, že se o reprodukci žádného patogenu nejedná. Vyrábí se pouze proteinový výčnělek, který rozpozná imunitní systém, a ten následně umí reagovat i na vir samotný.
Je to "patogen", ten proteinový výčnělek...
Já zase nechápu, proč by to měl imunitní systém napadat, a připadá mi, že pokud ano, tak by měl napadat ty lidské buňky, které to produkují, a ty budou v celém těle, kam ta "vakcína" zaseje tu GMO genetickou modifikaci...

A ovšem protože ten protein je analogický s proteinem Syncytin-1, který je potřeba mimo jiné pro stavbu Placenty, tak když se to imunitní systém naučí ničit, tak pak bude ničit i Placentu... Několik různých Vědců o tom varovalo...
Bezpečnostní studie na to nebyly provedeny, akorát v UK varují, aby to nedávali těhotným ženám nebo tři měsíce před těhotenstvím - jenže to je jen na oddálení obecné paniky, oni by to neměli dávat žádným mladým lidem...!

-------

Mezitím jsem si přečetl článek na RT - ‘Manipulated’ internal vaccine evaluation emails leaked following December cyberattack – EU drug regulator — RT World News...
Neříkají přesně který, ale dost možná i to PDF, co jsem tu dával odkaz a obrázek se zvýrazněnými částmi... Neříkají také, jak přesně to bylo "zmanipulované"...

Tak ať nám tedy soudruzi z Evropského Svazu ukážou, jak to mělo vypadat doopravdy nezmanipulované ?
Neukážou, tají se to...
Ani Euro-poslanci se prý nesmí podívat na ty smlouvy s Farmaceuty, a na tu jedinou, na kterou se mohou podívat, si ale nesmí dělat kopie ani poznámky, jak se rozčilovala Euro-poslankyně Konečná...

Víte, když je to takhle Tajné, tak zřejmě proto, že nám tam něco Tají...

---

Pak je tu další věc - někde jsem zaslechl, že ta vakcína má fungovat tak asi 8 měsíců? Ta čínská má prý fungovat "aspoň" půl roku...
To znamená, že když se jim podvolíme a budeme souhlasit s tím očkováním, budete na očkování proti Covidu chodit jednou nebo dvakrát za rok, a digitálně to budou kontrolovat!
A pokud nebude nějaká vyhlazovací zrada hned v těch prvních nebo když nebude dost fungovat, bude třeba v těch dalších...?
Ale leckterá vláda by vám zřejmě řekla, že těm "seriózním" soudruhům farmaceutům přece máme zcela slepě věřit všechno a vklidu se nechat vést z útesu...
Ne nadarmo musí ty Zdravotní Experimenty a veškerá Terapie a Prevence být dobrovolné, aby to nedostali nikdy všichni najednou, aby se vyloučilo, že nějakou chybou nebo zlým úmyslem vyvraždí všechny dřív, než si těch špatných účinků stihneme všimnout...

---
Zato se ale naše Vrchní Loutka soudružka Lejnová dala slyšet, že se budou zavádět vakcinační certifikáty, a nedovolí nikomu cestovat, kdo nebyl naočkován. A pak brzy nedovolí ani kupovat a prodávat...?
Přesně jak se o tomto Znamení Šelmy píše...

Doporučil bych vydržet...
Čím víc se snaží tyhle trans-humanistické GMO modifikace lidí protlačit vydíráním, tím je to podezřelejší... A čím méně lidí se jim podvolí, tím menší budou mít šanci na vydírání těch zbylých...

Nebude to snad trvat dlouho, než i tenhle Medi-Fašismus padne... Vždycky ty fašismy po čase padnou...
V Norimberku 2 si to pak povíme...
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

WHO tlačí státy, aby uzavřely Rámcovou konvenci o pandemické připravenosti. Nepochybuji, že šmudla Válek se užuž třese, aby to podepsal, tak jako splašeně podepsal dodávky vakcín za 900miliónů měsíčně (a které většinově skončí ve spalovnách)
Přijetím této Rámcové konvence Česká republika předá ve smyslu článku 10 a Ústavy České republiky část své svrchovanosti.

Hodláme ze sebe nechat dělat pokusné králíky, aniž bychom jako ČR do věci mohli nějak zasáhnout? Farmaceuti (a že jejich lobbyistů mezi takyPiráty je jak máku!) se nezastaví před ničím!

Klíčová přední konspirace celého světa žije tento model: "Vydělej ještě víc peněz"

Jestli se snad nějaký snílek domnívá, že WHO jde o naše zdraví, tak ať se nechá vyšetřit a prediktivně raději zavřít do blázince. OFFTOPICTak, a mám další krůček k nařčení že jsem dezinformátor...

Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

(To není konspirace, to je dominantní společenský a hospodářský systém. Na to není potřeba konspirace. To samo.)

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Michal.Ertl »

Co tak udělat návrh na zrušení povinného umírání? Nechtěl by se toho nějaký šikulka ujmout? Myslím, že Fórum je to právě místo a mohla by nesmrtelnost projít a mohlo by se zrušit i to očkování, WHO, farmaceutické firmy ( stejně jen lobujou a prodávají placebo).
Ať žije intelektuální narcismus.

ime
608 473 460
WhatsApp
radomirpolach
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 405
Registrován: 23 úno 2017, 02:47
Profese: Head of DevOps, Software Engineer
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 234 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od radomirpolach »

Já už jsem to psal někam jinam. Navrhuji místo povinného očkování povinné hubnutí. Například očkování na COVID snižuje riziko dost obdobně jak ho obezita zvyšuje.

Kdo je pro?

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

(Toto vlákno z roku 2010 se týkalo povinného očkování v dětství proti nepřenosným nemocem, ale to už je asi jedno.)

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“