Návrh na zrušení povinného očkování

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Odpovědět
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

"Do stavu před Coronavirem se vrátíme tehdy,
až budou očkováni všichni obyvatelé Země."

Slova, která prohlásil Bill Gates, pan Prymula a
která v různých obměnách slýcháme a ještě budeme slýchat.
Horečně se vyvíjí nová vakcína. Bude to vakcína,
jaká tu ještě nebyla. Není čas na bezpečnostní testy.
Vedou se debaty, zda bude očkování povinné.
----------
"Je třeba chránit celý svět před virem vakcínou,
která bude prohlášena světovým všeobecným blahem",
nechal se slyšet miliardář Muhammad Yunus.
----------
Věříte jim? Nebo máte nezodpovězené otazníky?
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Nabízím alternativu: Do normálního stavu se vrátíme, až umře cca 15 % lídí 65+.

Pojďme ty alternativy racionálně porovnat, jestli je to možné.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34747
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31652 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Petr.Vileta »

Vojtech.Pikal píše: 14 pro 2020, 03:19 Nabízím alternativu: Do normálního stavu se vrátíme, až umře cca 15 % lídí 65+.
Já? :o Proč zrovna já? :?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Michal.Lupecka
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 443
Registrován: 27 dub 2009, 18:10
Profese: webař
Bydliště: City 17
Dal poděkování: 739 poděkování
Dostal poděkování: 579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Michal.Lupecka »

Petr.Vileta píše: 14 pro 2020, 07:31 Já? :o Proč zrovna já? :?
Za tím je asi obyčejná náhoda, každá nemoc má jiný dopad na věkové skupiny. Víme že nový koronavirus není téměř vůbec nebezpečný pro malé děti, na rozdíl třeba od sezónní chřipky. A zajímavá byla před 100 lety Španělská chřipka, která měla nejvyšší úmrtnost právě ve věkových skupinách kde se dá předpokládat nejlepší imunitní systém, zhruba 25-40 let.

Je dost možné že příště při další pandémii bude ohrožená zase nějaká jiná věková skupina a je za tím fakt jen ta náhoda.

Na to bychom měli přihlížet že když dnes řekneme že je mi to jedno, protože nejsem v ohrožené skupině, je dost možné že příště bude současná ohrožená skupina seniorů v pohodě a nově budu ohrožený já.
@iiic
PGP Key IDs: 0x760CC8FBFF5A6EA7 | 0x8BC4688A2B9556EF

Co znamená mediální vyváženost? "Dnes vám zprostředkujeme rozhovor s předním odborníkem na dané téma a v rámci vyváženosti i s někým kdo nemá ani ponětí o čem mluví, ale cokoliv si vymyslí"
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34747
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31652 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Petr.Vileta »

Michal.Lupecka píše: 14 pro 2020, 14:56
Petr.Vileta píše: 14 pro 2020, 07:31 Já? :o Proč zrovna já? :?
Za tím je asi obyčejná náhoda, každá nemoc má jiný dopad na věkové skupiny.
Uklidnil jsi mě. Měl jsem v Alze objednanou rakev, ale zruším to. :lol:

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

P.A.Semi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 103
Registrován: 05 led 2019, 05:27
Profese: programátor
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od P.A.Semi »

Vojtech.Pikal píše: 11 pro 2020, 13:33 ... Priony nejsou houby - https://cs.wikipedia.org/wiki/Prion
Některá prionová onemocnění vám z mozku dělají houbu - ve smyslu struktury, nikoliv tvora.
Ty Priony jakožto Houby jsem popletl, přečetl jsem si to příliš zběžně... (Tedy jsou to špatně zkroucené bílkoviny, které způsobí, že další se postupně zkroutí stejně špatně... Je to třeba "Nemoc Šílených Krav", způsobená tím, že krávy krmí rozemletými krávami...)

Že na to mají Patent a umí to ještě neznamená, že to použijou... Ale mohli by... (Teď, nebo příště...)
A my to tady musíme ověřovat, co v tom je a není...

---

Tady se nás Propaganda snaží přesvědčit, že to vyrábějí samí čestní bussinessmani, a že to schválil Panel Expertů...

Ve skutečnosti to vyrábějí nejhorší gangsteři na planetě, kteří neváhají vraždit své odpůrce a profitovat na zkažení zdraví dětí, a ten Panel, co to schvaloval, byl totální Fraška. A ještě byli v FDA vydíráni, že jestli to okamžitě neschválí, tak ať rezignují...

V Evropě si na to čerstvě v listopadu nasadili v EMA hezkou loutku, slabou ženu bez zkušeností, která jim ihned uhnula, a místo toho, že to původně vypadalo dobře, že se to o rok odkládá, než nasbíráme zkušenosti z "pokusných králíků" v Británii a jinde v zemích Britské Corony, tak to schválení přesunula prý z 29.12. už na 21.12.2012 ... (Kteréžto datum je zajímavé mimo lecčeho jiného očekávanou konjunkcí Saturnu a Jupiteru, třetí nejpřesnější za posledních 1200 let, a zatměním Slunce... Ale i dalšími plány...)

Pro nás to ukazuje, že přesunutím Kompetencí na úroveň EU dáváme příliš velký prostor Korupci, a může to být i nebezpečné, jako v tomto případě, kdy rozhodnou o nás bez nás...

---

V Británii tu první falešnou očkovanou paní očkovali až týden po tamním schválení, posunuli to na 8.12., což je svátek "Immaculate Conception", tedy "Neposkrvněné Početí", tak tady nám místo toho symbolicky nastartovali "poskvrněnou smrt" a zničení Genetického Kódu Lidstva...

V USA to ohlašoval Generál Perna 12.12.2020 (na druhý den Chanuky, což je svátek Genocidy a Lži), a označil to za D-Day, což je reference na 1944-06-06 06:00 OFFTOPIC(kdy si Západní Spojenci přišli také symbolicky kopnout do Hitlera, když už bylo jasné, že by se jinak Stalin zastavil až ve Španělsku), a doslova a zdůrazněně prohlásil, že to je "the Beginning of the End"...

Krátký sestřih v komentovaném videu, kde to ohlašuje Trump a kde Perna, případně celý briefing Gen. Perna VACCINE D-DAY OPERATION WARP SPEED BRIEFING...

---

A ovšem, narozdíl od předchozích plánů, vojáci a bezpečnostní složky tam tu vakcínu nedostanou v první řadě, a ani zaměstnanci Bílého Domu, třeba ani ředitel Pfizeru tu vakcínu nedostal, počká si...

Sice to bohužel chtějí dát přednostně zdravotníkům, z nichž ale velká část ví své a nenechá se napálit, ale prý to především mají pro rasové minority, pro černochy a hispánce...

Prý za to, jak v létě dělali ty rioty za George Floyda a vypálili v půlce Ameriky obchody atd, tak je nyní zvýšené povědomí o racial justice a ta "potřebná" vakcína se dostane především jim... Akorát že i někteří černoši umí číst a těm zbylým to někdo už vysvětlil, a také jsou nedůvěřiví...
Under Guise of ‘Racial Justice,’ Johns Hopkins Lays Out Plan to Vaccinate Ethnic Minorities and Mentally Challenged First

-------
Michal.Lupecka píše: 14 pro 2020, 14:56 ... A zajímavá byla před 100 lety Španělská chřipka, která měla nejvyšší úmrtnost právě ve věkových skupinách kde se dá předpokládat nejlepší imunitní systém, zhruba 25-40 let.
Jo, především všichni ti, co byli krátce předtím očkovaní... (Odkazy jsem dával minule...)

-------
  • Sausage Making at FDA: How Human Cancer Cells Got Into Vaccines

    Od roku 2012 začali vakcíny pěstovat v rakovinných buňkách, prý je to levnější... Jenže zbytky těch rakovinných buněk a jejich DNA se dostávají do vakcín, a u někoho to může postupně za čas způsobit rakovinu, u leckoho dalšího třeba ne... Taková "ruská ruleta"... Ve vládních tabulkách nahlášených negativních reakcí do týdne po očkování se to samozřejmě nedostane...

    A je tam i zmíněno, jaká Fraška je to schvalování v FDA...
    Byl tam snad jen jeden hlas proti - že by to mohlo plašit lidi, kdyby se to zmínilo v příbalových letácích... Tak to z těch příbalových letáků vyndali, a schválili to jednohlasně... (Nevím, jak moc jsem to zjednodušil touhle zkratkou, můžete si to tam přečíst podrobněji...)

    (Tohle se netýká té vakcíny na Covid, to je problém vakcín pro děti...)
    .
  • Scientific compendium proves lockdowns don’t work… they actually cost lives
    .
  • The Scam Has Been Confirmed: PCR Does Not Detect SARS-CoV-2
    Jednak dosud prý nikdo neizoloval spolehlivě žádný Coronavirus, ani teď ani v minulosti, prý to jsou jen domněnky, že to, co izolovali, je Coronavirus... Nevím...

    Ale především tam zmiňuje, že ty sekvence, co testují PCR testy, se běžně vyskytují i v genomu člověka a v cca 80 různých dalších přirozených mikrobech, což zřejmě vysvětluje, proč mají ty PCR testy tak vysokou nespolehlivost a false positives...
    .
  • Pfizer COVID Vaccine Trial Shows Alarming Evidence of Pathogenic Priming in Older Adults
    Popisují zkušenosti s minulými vakcínami proti Coronavirus, které nechránily, ale zhoršovaly průběh nemoci...
    Sice bylo dost "anti-bodies", ale ty naopak tu imunitní reakci a její následky zhoršovaly...

    Jestli totéž nastává u té nové vakcíny se uvidí za čas... Do té doby bez náležitých testů je to hazardování s genocidou...
    .
  • Dr. Fauci and COVID-19 Priorities - Therapeutics Now or Vaccines Later Výstižné video s textem a hudbou na 5 a kus minuty od Children's Health Defense (Robert Kennedy Jr. a spol)...
    .
  • CNN reveals that vaccinating elderly for COVID-19 could kill them, but if you mention this anywhere, you will be BANNED
    .
  • Australia won't rush Pfizer after homegrown vaccine canned
    V Austrálii zastavili vlastní vakcínu, protože se ukázalo, že způsobuje pozitivní testy na HIV. Tož jistěže, když je tam stejný spike-protein...

    Spousta dalších výrobců vakcín odstoupila nebo to odložili, takže nám zbyla ta jediná mRNA varianta, kterou si na nás připravili...

    Ale třeba AstraZeneca to prý vyrábí spolu s nějakým výrobcem v Indii, kde dovedli tu nežalovatelnost pharma-gangsterů ještě o krok dál, a místo toho tam žalují pacienta, který nahlásil negativní reakci...
    .
  • 100,000 Doctors & Medical Professionals Oppose COVID-19 Vaccine
    Nevím, jak přišli na to číslo 100,000 , v tom videu jich mluví jen asi dvě desítky lékařů z různých zemí Evropy...
    .
  • Už jsem tu psal na jaře, že na Covid našli další lék - Ivermektin...

    Mezitím už s tím mají zkušenosti.
    Funguje to prý naprosto spolehlivě, ale především v počátečních stádiích - takže by to měl předepisovat hned praktický lékař, a ne až když je pacient se zápalem plic v nemocnici...

    A funguje to jako prevence - udělali pokus s cca 800 zdravotníků, půlka dostala předběžně Ivermektin a druhá ne... Z těch, co to dostali, prý neonemocněl na Covid nikdo, v té kontrolní skupině prý asi polovina...

    Tady to vysvětluje vedoucí té skupiny v USA v Senate:
    'I CAN'T KEEP DOING THIS' - Doctor pleads for review of data during COVID-19 Senate hearing

    Článek:
    Dr. Pierre Kory, president of the FLCCC Alliance testifies before Senate Committee on Homeland Security and Governmental Affairs looking into early outpatient COVID-19 treatment.

    Viz další podrobnosti na stránkách FLCCC aliance ...

    U nás to bohužel lékaři předepisovat nemůžou, protože to tu pro lidi nemáme v číselníku léků, ale mají to veterináři pro koně: Ivermektin ...

    Tedy - KDYBY to chtěli léčit, nebo kdyby chtěli něco na Prevenci, tak to už je k dispozici... Ale oni nás přesto chtějí nuceně vyočkovat, protože o Léčbu Covid jim nejde...

    Jenže především touhle svou akcí Zabijí Důvěru a Očkování, protože se nyní velká část populace probudila a přestane jim důvěřovat i v dalším...
------- ------- -------

K té nedávné studii, dokazující, že čím víc očkované děti, tím nemocnější, jsou už i další články:

Ten year study shows that UNVACCINATED are far healthier than their vaccinated peers who suffer from more respiratory infections, asthma, allergies, etc.

Can Vaccines Alter a Child’s Health Trajectory?
(Tady to nějaká lékařka rozebírá podrobněji...)

A nějaká starší studie:
Vaccinated children face a 3000% increased risk of dangerous allergy, stunning new science finds
Je k tomu studie v žurnálu v PDF z roku 2017...

Ale třeba to jsou jen některé vakcíny a některé adjuvanty ? Nebo kombinace příliš očkování najednou ?

Je nutné v první řadě zrušit povinnost očkování, zcela odporující principům a konvencím o Bioetice, a pak statistickým porovnáním různých skupin dětí postupně zjistit, co je v tom horší a co méně, kde převažuje užitek nad škodou...

Pokud by měl zas někdo dojem, že ta studie je "podvodná" nebo "nesprávná", jak jsem slyšel od jedné lékařky před rokem o jiné studii - to je jen váš Dojem, který není ničím podložený... Dokažte to přiměřenou Statistickou Studií ! A na tu potřebujete různé Vzorky Populace...
(Současná hlášení negativních reakcí do týdne po očkování jsou zcela nedostatečná. Očkování ovlivňuje Imunitu na celý život a je to potřeba sledovat dlouhodobě... Na což nejsou žádné bezpečnostní studie oficiálně k dispozici, protože všechny, co jsou k dispozici, tak ukazují, jak je to škodlivé... Dokud tady tu zločinnou a vydírací Povinnost nezrušíte, nemáte kontrolní vzorky, protože ty neočkované děti a jejich rodiče a jejich pediatři se bojí nějakých statistik zúčastnit...)

Vaše Propaganda o "Herd Immunity" jednak odporuje Konvencím o Bioetice, a také především - My Nejsme Stádo...
A nenechme se sebou zacházet jako se Stádem...

------- ------- -------

Článek o vývoji okolo Trumpa a Amerického volebního podvodu, a o Česku na Slunci jsem psal v jiném vlákně - pro ty, koho by to zajímalo...
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Michal.Ertl »

Petr.Vileta píše: 14 pro 2020, 21:11
Michal.Lupecka píše: 14 pro 2020, 14:56
Petr.Vileta píše: 14 pro 2020, 07:31 Já? :o Proč zrovna já? :?
Za tím je asi obyčejná náhoda, každá nemoc má jiný dopad na věkové skupiny.
Uklidnil jsi mě. Měl jsem v Alze objednanou rakev, ale zruším to. :lol:
Děláš chybu, smrt je jediná jistota kterou máš a jestli jsi v Alze objednal na černej pátek tak to byla určitě super sleva. :lol:
ime
608 473 460
WhatsApp
P.A.Semi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 103
Registrován: 05 led 2019, 05:27
Profese: programátor
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od P.A.Semi »

(Určitě už jsem vám tu chyběl...)
Vojtech.Pikal píše: 18 pro 2020, 23:07 https://memegenerator.net/img/instances ... -works.jpg
(That's not how this works...)
Nejsem si jistý, že tenhle Koan úplně chápu, možná je potřeba znát kontext, z jakého filmu je ten obrázek...??

Tohle ale funguje tak, že tím Covidem zabili důvěru v Očkování a Farmaceuty a v Centralizované Zdravotní Ústavy, a zabili Zlou Mantru "Konspirační Teorie"...
Čím dál víc lidí se už Probudilo, a další budou následovat...
Poll finds 87% of people will not be taking the COVID vaccine - v různých zemích se míra (ne)informovanosti populace bude asi lišit...

"Konspirace" v obvyklém významu znamená, že se spolu dohodli na něčem nekalém... A dnes už leda naprostý Idiot nebo zaslepenec nevidí, že se na nás dohodli, všechna MasMédia a BigTech Korporace a Vlády světa, najednou dostali rozkazy odněkud, aby svorně a sjednoceně lhali a tlačili tenhle Medi-Fašismus, a čím dál víc lidem je to již zřejmé... (Nejen ale také díky Lukašenkovi víme, že to tlačí (((Bankéři))) z IMF, ale na různé jiné úrovně se to zřejmě dostane přes různé podřízené články...)

Takže mimo-jiné tady dokumentuji, co a kdy bylo již více-méně veřejně známé, pokud se někdo nenechal zaslepovat Desinformacemi a Propagandou z MainStream televizí...
(To jako pokud vám Agro-Bussinessman Babiš, nebo vládou a médii najatí "Odborníci", řeknou, že třeba to, co tu píšu, jsou jen "Desinformace z Internetu", tak to je Omyl nebo Lež... Jsou to disentní stanoviska lékařských odborníků, která byla zcenzurována a nebyla připuštěna do MainStream diskuse, a jsou to moje Názory a Komentáře a snažím se to podložit a rozlišit...)

-- --- --

(Poznámka ohledně Covidu, Climate, 5G a dalších takových Zrad)

Pokud se "všichni" Odborníci shodují, znamená to, že byl Disent umlčen... (Protože vždycky je nějaký Odborný Disent...)
Omyly se vyvrací Argumenty, ne Cenzurou...
Pokud byl Disent cenzurován, obvykle to znamená, že se MainStream obává odhalení nějakých Lží...
Protože jinak opravovat chyby je prospěšné a hlásit je je jednou z nutných podmínek...

Pokud jste neslyšeli hlas Disentu, znáte jen jednu stranu mince. Co schovávají a proč?
Cenzura udržuje čtenáře a diváky v Temnotě a umožňuje skrývat Lži.
Pravda se neobává přezkoumání, a Omyly se vyvracejí Argumenty, ne Umlčením...

--

Třeba Amazing Polly má komentovaný výtažek z videa s lékařskými disidenty z celého světa:
Dissidents in The Age of Vaccines
(Má výtažky mimo jiné z tohoto videa "Ask the Experts", případně to mají zkrácené v tomto videu...)

Ohledně dlouhého seznamu videí lékařů a odborníků, protestujících proti Očkování obecně, se zmíním podrobněji později... (Mimo jiné tam je odkaz na celý film "Bought", trailer z "The Greater Good", videa z ChildrenHealthDefense třeba "Deadly Immunity" a další...)
Extensive LIST of DOCTORS who CLEARLY EXPLAIN why VACCINES aren't SAFE or EFFECTIVE ...

--
(Další moje poznámky:)
Když přijde Disent s námitkami, porovnejte a vyvraťte si Argumenty a Teorie... (opakované bludy odkažte na "Faq")

Podezřelé Technologie se studují Lokálně (na vzorku "normální populace", ne jen na "zdravých dobrovolnících") a vyhodnocují se Statisticky.
Nevyzkoušenou Technologii (5G, vakcíny atd) nelze nasazovat Plošně...

(Obecně o Zdraví:)
Zdraví není jen Absence Nemoci, ale i Svěžest a Odolnost.
Vakcinace snižuje příležitosti získat skutečnou Odolnost a chronický zánět z kovů v těle kazí svěžest...

-- --- --
(Ohledně Covid vakcín:)

Under Guise of ‘Racial Justice,’ Johns Hopkins Lays Out Plan to Vaccinate Ethnic Minorities and Mentally Challenged First
Jak byly v USA v létě rioty a černoši vypálili půlku Ameriky, tak je teď prý "zvýšené povědomí o rasové spravedlnosti", a proto tu vakcínu prý dostanou "minority" přednostně...
Inu, v USA se chystají vyhubit černochy přednostně, a u nás to odnesou "užiteční idioti", kteří celou dobu umožňovali kazit zdraví dětí vakcínami svým tichým souhlasem s tím Zločinem Fanatiků Vakcinačního Kultu...
Inu, je to Karma, my jsme se vás snažili varovat, ale posloucháte Špatné Zdroje Informací, jako třeba MainStream Televizi a Vládní a Korporátní Propagandu...

--

Dr. James Lyons-Weiler's coronavirus research: COVID-19 vaccines contain ingredients known to cause autoimmune disease
COVID-19 vaccines contain deadly epitopes that cause autoimmune disease
(v citovaném odstavci Dr. Lyons-Weilera jsou dvě chyby v přepisu... Jednu z nich se přeřekl doopravdy ale původní smysl je zřejmý...)
Víte, ty případné Auto-Imunitní poruchy se nezačnou projevovat hned, ale až po čase... A testy na to nebyly dosud uspokojivě provedeny... Takže nasazovat to plošně je Hazard přinejmenším...



‘We have to fight back’: Doctor lays out ‘sensible’ anti-COVID strategy
(Text od jednoho z autorů Great Barrington Declaration...)

--
Ohledně desinformací:
'Q-Anon' Bears Striking Resemblance to Bolshevik Psy-Op From 1920s Known As 'Operation Trust'
Spousta chlácholení Patriotů se objevila, z nichž některé už se prokázaly jako bludy, aby neprotestovali dost a včas proti Volebnímu Podvodu v USA, že to jako prý vyřeší třeba Armáda... (Doufejme, že ano, ale to měli udělat včas...) Přesně po vzoru obdobné Bolševické operace v Rusku po revoluci...
Takže třeba jedna z těch desinformací:
UTSAVA: Post-Dec 24 will go into history books. Martial law may be declared Internet may go offline, BUT FEAR NOT. EVERYTHING WILL BE EXPLAINED
(Mimo jiné tam na konci zřejmě lžou, že "The corona vaccine has a neutralizer in it, that neutralizes the harmful effects of the other vaccines"... Evidentní nesmysl: Třeba škodlivý efekt těžkých kovů v mozku nelze neutralizovat ani vakcínou ani jinak...)

--
Temp travel nurses are making $11K a week to give COVID-19 vaccines

LifeSite, Ted Cruz, Robert F. Kennedy Jr. challenge COVID totalitarianism
'The bizarre, lunatic, totalitarian' COVID 'cult' is 'not about vaccines or protecting people’s lives—it is instead profoundly anti-science, and is only focused on absolute [government] control of every aspect of our lives.'
S vysvětleními, s odkazy na videa od RF Kennedy a další... Třeba toto:
How Will We Know That a COVID-19 Vaccine is Safe?


Jednoduše a stručně vysvětlené, jak je to s tím Covidem:
The Entire Covid Scam Explained, In Under 12 Minutes!

---

Třeba i u nás nějaký "docent" v rádiu zmiňoval paralelu se Španělskou Chřipkou, ale on jako odborník by měl především vědět, že to jednak nebyla "Chřipka", ale bakteriální infekce, a také nebyla "Španělská", protože to s velkou pravděpodobností roznesli Američtí vojáci, očkovaní těsně před odchodem na frontu, nějakým Dr. Gates z Rockefellerovy Univerzity:
- The 1918 “Spanish Flu”: Only The Vaccinated Died
- Bacteria were the real killers in 1918 flu pandemic


Jen zmínka na okraj ohledně 5G a dalších "wireless" technologií, že prý nejsou bezpečnostní studie? Jsou, a ví se, že je to škodlivé:
Archive of 4,000 Documents Reveals Government Knew Decades Ago About Health Impact of Wireless Technology

---

‘This Week’ With Mary + Polly: Vaccinating the Elderly + Allergic Reactions to Pfizer Vaccine (ChildrensHealthDefense)
(Třeba že ty vakcíny na Covid nezkoušeli na starých lidech a že připouštějí, že na nich už vakcíny příliš nefungují... Nebo že se prý odhaduje, že až 8% populace může mít alergické reakce na PEG...)


Yale Study Pre-Emptively Blames Coronavirus For Auto-Immune Diseases That Will Be Caused By The Vaccine
A už nás připravují, že až budou auto-imunitní poruchy z vakcín, tak se to svede na Covid...

--

Tohle kdybyste chtěli vědět, odkud vítr fouká:
Jewish Press Explains Why There Just So Happens To Be So Many ‘Jews Behind The Coronavirus Vaccine’
Israeli Scientists Claim It’s ‘Pure Luck’ They Were Already Working On A COVID-19 Vaccine Prior To The Outbreak

A z podobného soudku:
CEOs Urge Congress to Certify Biden’s Electoral College Win
(Dopis, poslaný z Partnership for New York City jako Instrukce do Kongresu před 2021-01-06 hlasováním, vypadá to jak seznam hostů na židovský pohřeb...)

--

V Británii se jakoby náhodou objevil nový "nakažlivější" typ Coronavirus ihned poté, co tam spustili tu vakcinaci... Pokud to není "oficiální hoax" (protože kdo jim to ověří, že si to nevymysleli?), tak si to připravili, aby to bylo správně načas vystrašit a vydírat populaci kvůli té vakcinaci...
Top German virologist casts doubt on fears of new ‘highly contagious’ UK Covid-19 strainRT World News (2020-12-21)

Research strongly suggests Covid-19 virus enters the brain, may be an autoimmune diseaseRT World News
Inu, když virus způsobuje auto-imunitní poruchy, nebudou ty vakcíny způsobovat stejné auto-imunitní poruchy i bez viru ?!


Universal Declaration on Bioethics and Human Rights, 19 October 2005 - viz Article 6 - Consent.
Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide - viz Article 2 and 3...


Are Vaccine Deaths Being Recorded as COVID-19 Mortalities?
K tomu mám informaci z Mexika, že Vakcína proti Chřipce je letos nějaká špatná, nevím jestli jen v Mexiku nebo i jinde...
Několik lidí tam dostalo vakcínu proti Chřipce, večer lehli nemocní, do dvou dnů do nemocnice, a zpátky jim vrátili jen urnu s popelem, že prý zemřel na Covid...

---

Tady ve vlákně vedle třeba zmiňují, jak na Chebsku brečí, že mají plnou nemocnici...
Víte, všechny ty pacienty bylo možné léčit a nikdo se nemusel dostat do nemocnice, kdyby už praktičtí lékaři předepisovali léky na Covid, které jsou k dispozici, ale nemluví se o nich, protože je Cenzura zatajila... (Znám už leckteré, kteří ten Covid přechodili doma bez účinných léků...)
Cenzura tedy může za skoro všechny oběti Covidu, tedy za zcela všechny někdy od května loni, kdy ty léky už jsou známé a vyzkoušené... Protože kdyby to nezatajili, Lidé by to věděli a požadovali by ty léky a dostali by je... Ale protože Zlí Lordi nás chtějí vyvakcinovat, tak žádné Léky nedostaneme, aby byla větší poptávka po tom očkování...
Remdesivir nefunguje dost a je to pozdě řešit v nemocnici při zápalu plic, to má řešit Praktik a klidně i preventivně, protože ty léky jsou nejen účinné, ale i bezpečné...

A protože se to ví, tak před vánocemi někdo vypálil továrnu na HCQ na Taiwanu a podobnou někde v USA, nevím přesně kde...
Sabotage? Act of War?...Mysterious explosion and fire destroys HCQ manufacturing plant

--- --- ---

Roušky / Masky:
This Data For Masked Vs Unmasked Counties Would Be On Every Front Page, If It Showed a Different Result
V Tennessee v různých okresech buď musí nebo nemusí nosit roušky, a podíl nových pacientů Covid je tam zcela stejný... Nijak ty roušky nefungují...

Corona children studies "Co-Ki": First results of a Germany-wide registry on mouth and nose covering (mask) in children | Research Square (PDF)
Real life study: Masked schoolchildren are harmed physically, psychologically, behaviorally and suffer from 24 distinct health issues
Zato ty roušky velmi významně škodí dětem především... Už jenom to je Zločin, že to nutí nosit i dětem...

Massive Study In China Proves Masks And Lockdowns Useless As Asymptomatic Transmission Of COVID-19 Does Not Occur
Odkazují se tam zřejmě na tenhle článek v "Nature" - Post-lockdown SARS-CoV-2 nucleic acid screening in nearly ten million residents of Wuhan, China
Studie ve Wuhanu dokázala, že není žádný asymptomatický přenos Covid, že když někdo nemá příznaky, tak to neroznáší. (Anebo to Číňani podvádí, aby nás zlákali na špatnou cestu? Ve Wuhanu se prý již normálně "žije" a žádný Lock-down už tam prý není...)
Ale třeba to snížilo normální Chřipky? Třeba v USA nejsou skoro žádná úmrtí na chřipky, jako v minulých letech, leda že by všechna úmrtí na chřipku hlásili jako Covid?
Ale za jakou cenu ?! To máte něco jako: "Nežijte, abyste nezemřeli!"

(K tomu lingvistiká poznámka na okraj: OFFTOPICto město se jmenuje Wuhan, a nejmenuje se Wuchan: The name "Wuhan" came from the city's historical origin from the conglomeration of Wuchang, Hankou and Hanyang, which are collectively known as the "Three Towns of Wuhan"... Psát to jako Wuchan popírá ty části Hankou a Hanyang... Když se podívám, jak ve wiki překládají "Han dynasty" do různých jazyků, zřejmě všechny národy světa, co používají latinku, to mají jako dynastie Han, akorát v České Wikipedii tam je nesprávně dynastie Chan, i když třeba i Ottův Slovník Naučný ji zmiňuje pod heslem "Han"... Jméno "Chan" místo "Han" je patvar ze Sovětských časů, protože Rusové nemají "H"...)

Example of Belarus appears to further highlight the folly of national lockdowns
Ve Švédsku sice ze svobodného přístupu, zřejmě na nátlak Bankéřů a Médií, ustoupili, ale třeba Bělorusko si prý drží zdravý přístup bez Lockdownu, protože nabídnutou finanční "pomoc" od Bankéřů z IMF, spojenou s požadavky na destrukci ekonomiky pomocí Lockdown, tam Lukašenko odmítl...
A mají tam 7x méně úmrtí na "Covid" v přepočtu na počet obyvatel, než u nás...


STUDY: Long term mask use breeds microbes that infiltrate the lungs and contribute to advanced stage lung cancer (citují tam "study published in the journal Cancer Discovery" a nějaké odobnorníky na rakovinu...)
Prolonged mask wearing not only puts strain on the heart and lungs but also cultivates a microbial environment that is more likely to infiltrate the lungs and create an environment of cancer.
Masks are priming the lungs for inflammation and lung cancer pathology...

Tedy dlouhodobé nošení roušek vede k rakovině plic, kromě toho, že poškozuje mozek, srdce a plíce !
Ta se neprojeví hned, ta se projeví za čas...
(Jenže MainStream Propaganda a Cenzura zřejmě zatají i tenhle varující hlas, dokud bylo včas...)

--- --- ---
O vakcínách obecně:

Tenhle názor lékaře (s diplomem z Harvardu, z New York University, a z Univeristy of Colorado) na to, jak Vakcíny obecně fungují a jak nezlepšují imunitu, ale poškozují, výrazně doporučuji zvážit:
Richard Moskowitz, M. D. – The Case Against Immunizations

A tohle k vysvětlení mechanismů auto-imunitních poruch, způsobených vakcinací:
Attacking Ourselves: Top Doctors Reveal Vaccines Turn Our Immune System Against Us


--- --- ---
Covid vakcíny:

DR DAVID MARTIN unleashed Major Truth Bombs about the so-called COVID "vaccine" that is really a MEDICAL DEVICE to induce ILLNESS
“Let’s make sure we are clear… This is not a vaccine. They are using the term “vaccine” to sneak this thing under public health exemptions. This is not a vaccine. This is mRNA packaged in a fat envelope that is delivered to a cell. It is a medical device designed to stimulate the human cell into becoming a pathogen creator. It is not a vaccine.
It is made to make you sick… 80% of the people exposed to SARS-COV-2 are asymptomatic carriers. 80% of people who get this injected into them experience a clinical adverse event. You are getting injected with a chemical substance to induce illness, not to induce an immuno-transmissive response. In other words, nothing about this is going to stop you from transmitting anything. This is about getting you sick and having your own cells be the thing that get you sick.
Ne všechno, co se vpravuje injekcí do těla, je "vakcína". Třeba když si feťák píchne nějakou drogu, to je jasné asi každému... Ani tohle od Pfizeru ale není "vakcína" jen proto, že se to píchá do těla... Je to nová bio-technologie, která způsobí, že vaše tělo bude permanentně vyrábět něco, co vypadá jako virus, a imunitní systém si na to buď zvykne a přestane na to reagovat, nebo to bude způsobovat permanentní zánět a auto-imunitní reakce...
Jestli to zabraňuje přenosu Covid se teprve uvidí, ani Farmaceuti si tím nejsou jistí. (Čímž odpadá jakýkoliv argument pro vynucování tohoto...)
A jestli to bude vyvolávat "anti-body dependent enhancement" a zhoršovat dopady Covidu na ty očkované, jak mnozí odborníci varují a jak vyplývá ze všech minulých testů s vakcínami proti Coronavirus, se také teprve uvidí, ale již nyní je jasné, že ti, co to bezhlavě schválili k plošnému nasazení bez těchto testů, se dopustili Zločinu Genocidy, zatím ve stádiu pokusu...

COVID-19 vaccine reactions being blamed on PEG, but could it be the body responding to mRNA transhumanist genetic reprogramming?


The suspicious link between population control advocates and COVID vaccines
Moderna, which is apparently known for its secrecy, “has nearly 100 projects going at once,” but none of those has been proven safe and effective for marketing in the U.S. One has to ask, why not? Is it because they actually already know that the mRNA technology is not safe?
If companies discover early in the development of a drug or vaccine that the drug or vaccine is unsafe in animals or humans, they are not necessarily required to publish the information. So when a company has had hundreds of projects, some or many of which have failed, and did not publish the data, one may reasonably suspect that the products were discovered to be harmful...
Víte, když si prosadí tuhle zběsilou vakcinaci mRNA vakcínami, stovky dalších GMO experimentů na lidech budou následovat !

Ohledně vakcíny BioNTech-Pfizer (BNT162b2):
Z dokumentu EMA z 30.listopadu 2020 je zřejmé, že žádné farmakodynamické pokusy na lidech nebyly vůbec provedeny. Zkoušeli to jenom na myších a opicích...
Quality rolling review CHMP overview and list of questions - 2020-11-30 European Medicines Agency
K žádnému zesílení Covidu po očkování u opic nedošlo... (str.44) Nevím, na kolika to zkoušeli, ale v kontrolní skupině jinak-očkovaných byly jen 3 opice, a řekl bych, že v té hlavní testované skupině asi také tolik...? Žádné příznaky Covidu ale neměly ani ty očkované, ani ty jinak-očkované opice, takže těžko říct, jestli a jak moc to chrání... A žádná z těch testovacích opic nebyla samička...
Je to naprosto nedostatečně otestované na bezpečnost, a naprosto nijak neotestované na dlouhodobou bezpečnost.
Clpx688263_v2_8b.png
Ale vzhledem k tomu, že víme, že Pfizer nějaké testy dělal, protože jsou zprávy o lidech, kteří při tom zemřeli nebo měli závážné negativní reakce, tak to spíš vypadá, že ty testy při oficiální registraci radši zatajili...?
Mimo jiné to také dokazuje naprostou nezodpovědnost těch schvalovacích procesů...
(Tenhle dokument je pár dní před tím, než to v Evropském Svazu za nás bez nás schválili, a žádné další bezpečnostní testy nemohli stihnout...)


Takže třeba v UK je to oficiálně nedoporučené komukoliv, kdo bere nějaké léky...
Official U.K. Report Advises Anyone Taking Any Other Medications Not To Get The Pfizer COVID Vaccine
Kdo nás tady obdobně varoval? A který Senior nebere nějaké léky trvale??

Při těch testech bezpečnosti, někteří pacienti zemřeli po vakcinaci i v té "Placebo" skupině... Jenže v té "Placebo" skupině, alespoň v UK, prý dostávali jinou nebezpečnou vakcínu:
Human COVID-19 Vaccine Trials In U.K. Are Using Deadly Meningitis Vaccine In ‘Control’ Group

Tiffany Dover is Dead: Murder by lethal injection timeline.
Asi nejznámější oběť vakcinace proti Covid je zatím zřejmě vrchní sestra Tiffany Dover, která v přímém televizním přenosu omdlela po vakcinaci. Druhý den ještě vystoupila a lhala, že pravidelně omdlévá z injekčních stříkaček - což u vrchní sestry je absurdní, ale ona neuměla moc lhát a to jméno toho symptomu, který ji tak vážně trápí, si nemohla hned vzpomenout, tedy se ho naučila den před tím, protože kdyby zdravotního profesionála omezoval nějaký "syndrom" a měl z toho vážnou překážku v profesi, tak si to jméno bude pamatovat jistě a nebude se rozpomínat... Den poté ale zmizela a objevila se v oficiálním seznamu místních úmrtí. Sice se pak založil Youtube kanál, ale tam nahráli jen stará videa z minulého telefonu, nemocnice na Twitteru napsala, že je sestra v pořádku doma a přeje si soukromí, ale pak to radši smazali... Ale byla takhle doma nejméně dva týdny, a pokud přežila, tak ji zřejmě nechtěli nikde ukazovat, třeba kvůli Bell's Palsy...? Nebo třeba neumřela na očkování, ale třeba ji Farmaceuti také zastřelili za to, jak omdlela a byla z toho populární?? A jsou zprávy, že rodinu a známé vydírali, aby nikde nic nepsali...

Johns Hopkins Scientist: ‘A Medical Certainty’ Pfizer Vaccine Caused Death of Florida Doctor
Lékař na Floridě zemřel evidentně po vakcíně Pfizer, ale ti to jako obvykle popírají... Farmaceuti velmi obvykle lžou o bezpečnosti svých produktů, nejen vakcín...

Nursing home with zero COVID deaths reports residents dying after new outbreak, vaccine
V Norsku v domově důchodců neměli celý rok žádná úmrtí na Covid, až pak v prosinci týden po očkování na Covid jim tam zemřelo pár desítek důchodců...

Celkově asi bude těch obětí vakcinace proti Covidu více, ale je velmi pravděpodobné, že vám je MainStream média zatají a svedou to třeba na Covid...
Jenže to jsou jenom okamžité oběti s alergickou reakcí, ale zatím nelze ani tušit ani vyvrátit, kolik lidí na to bude mít auto-imunitní poruchy, potraty, a kolik očkovaných lidí zemře na příští vlnu Covid kvůli zesílení té infekce díky ADE, jak někteří odborníci varují...


A ovšem i Západní žurnalisti, kteří pomlouvali Ruskou vakcínu Sputnik V, se tam ale ochotně řadí do fronty na její aplikaci:
After months of bashing Russia’s Sputnik V vaccine, Western journalists in Moscow line up to be inoculated against Covid-19

---

A Bill Gates, jeden z hlavních Protagonistů téhle Genocidy a Loupeže, zřejmě již zjistil, že jeho výnos 20:1 z vakcín se blíží ke konci, protože místo nebo vedle toho začal skupovat velké množství farmářské půdy, poté co tam zlikvidovali spoustu farmářů v USA zastavením odběratelských řetězců:
Bill Gates Buying Up Huge Amount of Farmland While ‘Great Reset’ Tells Americans Future is No Private Property
Myslím, že tihle lumpové by měli být Vyvlastněni přinejmenším...

OFFTOPICJenže on si stejně ty farmland asi moc neužije, protože mimo jiné podporuje šílené plány na zatemnění Slunce, aby zabránili tomu fiktivnímu a neškodnému oteplování...
Bill Gates-Backed Plan To Dim the Sun Moves Forward
Takže podle toho, jak moc budou důslední, tak buď budou velká sucha, nebo malá doba ledová...
Jinak viz pěkně zpracované stručné brožury nedávno vydané odborníky pro White House - žádné katastrofické oteplování není... White House Brochures on Climate (There is no climate crisis)
A k tomu můj vlastní poznatek - jeden z Milankovičových cyklů s periodou cca 100,000 let je změna eccentricity of Earth orbit. Země obíhá po elipse, v zimě jsme blízko ke Slunci a zmírňuje to zimu, v létě jsme dál od Slunce a zmírňuje to léto (na severní polokouli). V současné době se postupně víc přibližujeme ke kružnici, s výkyvy v jednotlivých letech. Znamená to, že z dlouhodobého hlediska by se měly severní zimy ochlazovat a severní léta ohřívat díky této změně v oběhu Země kolem Slunce, kromě jiných vlivů... Některé ty výkyvy excentricity v jednotlivých letech se zdají způsobovat výkyvy v globální teplotě, i když ne všechny výkyvy...



A ovšem, mezi tisíci komentářů, které nechal Facebook volně zanášet stránku Ashli Babbit, zastřelenou v US Kongresu, plnými nenávistných komentářů a urážek, zatímco zablokoval seriózní Žurnalisty, kteří měli opoziční názor, byla i jedna zajímavá připomínka, že za Vlastizradu je v USA trest smrti... Takže především Zuckerberg, který investoval $500 million do Volebního Podvodu, a svou cenzurou na Facebooku způsobil spolu s Médii a ostatními BigTech Korporacemi všechny oběti Covidu, protože všechny bylo možné účinně léčit, kdyby to nezatajili, se zřemě příštího roku nedožije, a pokud tam Podvod tentokrát zvítězí, tak se nedožije roku po dalším volebním období...
(Uvidíme, s čím přijde Armáda v USA příští týden... Vypadá to, že se tam v DC neshromáždili jen tak, nebo místo hostů na tu virtuální Inauguraci...)
Uživatelský avatar
Jan.Zavadil
Člen KS Praha
Příspěvky: 772
Registrován: 04 lis 2017, 17:54
Profese: Product Manager
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 5129 poděkování
Dostal poděkování: 1669 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Příspěvek od Jan.Zavadil »

Předchozí příspěvek mě nabádá podat návrh, aby byl stanoven maximální počet znaků v příspěvku. Každá myšlenka lze přeci vyjádřit elegantněji a jednodušeji, než takto.

Nicméně, při letmém prolétnutí jsem očima zavadil o toto:

"...It is a medical device designed to stimulate the human cell into becoming a pathogen creator..." jakéhosi Dr. Martina.

Já tedy se svými povrchními znalostmi biologie a chemie pochopil, že se o reprodukci žádného patogenu nejedná. Vyrábí se pouze proteinový výčnělek, který rozpozná imunitní systém, a ten následně umí reagovat i na vir samotný.
“There are naive questions, tedious questions, ill-phrased questions, questions put after inadequate self-criticism. But every question is a cry to understand the world. There is no such thing as a dumb question.” Carl Sagan
Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“