Retence - příspěvky

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Adam.Soukal »

Jakub Sembera píše:
Adam Soukal píše:a budeš tedy prodlužovat?
Pokud by to nebyl problém, mohl bych příspěvek zaslat příští měsíc.
Problém to není. Ty ještě v prodlení ani nejsi ;)
Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Adam Soukal píše:Gabčo, zjistil jsem menší háček a to, že ta Viletovo evidence upomínek funguje úplně pitomě. Ukazuje to totiž podle posledního člen. příspěvku namísto podle data přijetí. Takže teď jsem např. zjistil, že tři členové USK nemají zaplaceno od července, jelikož i minulý rok zaplatili se 3 měsíčním zpožděním. tedy to ručně projdu a napíšu sem seznam aktuálních "dlužníků".

Ing. Ivan Souček 27.07.2009 KS Jihocesky kraj
Ljuba Poláková 16.04.2011 KS Jihocesky kraj
Petr Zámečník 21.07.2010 KS Jihomoravsky kraj
Jiří Hlaváček 14.09.2010 KS Karlovarsky kraj
Jan Richter 09.09.2010 KS Kralovehradecky kraj
Václav Holík 14.05.2010 KS Olomoucky kraj
Věra Magdonová 18.05.2010 KS Olomoucky kraj
Eva Markvartová 16.08.2010 KS Praha
Jiří Vrubel 11.08.2010 KS Praha
Josef Švadlenka 03.10.2011 KS Praha
Martin Čmelík 24.08.2009 KS Praha
Jana Syrovátková 20.08.2009 KS Stredocesky kraj
Jan Kotas 19.07.2010 KS Ustecky kraj
Miroslav Brož 13.07.2010 KS Ustecky kraj
Vladimír Charvát 19.07.2010 KS Ustecky kraj
Pavel Holman 12.09.2009 KS Zlinsky kraj

ajaj, moje chybka vubec jsem nezaregistroval... funguje nejaky upozornovani mailem? jestli jsem ho jen prehledl, omlouvam se, dnes bezim zalatit... sakra... :-)
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Adam.Soukal »

Upozorňování funguje. Chodí na mail, který máš zde na fóru. Někomu to ale bohužel padá do spamu. Stačí se případně čas od času zeptat a já můžu dodat informace.
Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

ok, takze moje chybka, asi jsem nekde prehledl... :-( po praci bezim poresit... budu posilat slozenkou (do banky mne nedostanete ;-) ), takze do par dni platba dorazi...
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Michal.Havranek »

Adam Soukal píše:
Jakub Sembera píše:
Adam Soukal píše:a budeš tedy prodlužovat?
Pokud by to nebyl problém, mohl bych příspěvek zaslat příští měsíc.
Problém to není. Ty ještě v prodlení ani nejsi ;)

Jakub Šembera požádal o zrušení členství viz. viewtopic.php?f=88&t=12980
OFFTOPICVedl proti nám pomlouvačnou kampaň při volbách, zabavil KS facebookovou stránku (tvrdí, že ji vytvořil, tak je jeho). Hrubě se veřejně navážel do Vladimíra Charváta toho času 1. místopředsedy.
Takže nechápu co tu hraje za hru.
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3524
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3055 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Jakub Sembera píše:
Zdenek Stepanek píše:Jakub Sembera ne.
On Ti dal někdo právo za mě mluvit ? Myslím, že nikoliv, takže se laskavě vyjadřuj sám za sebe !!!
Takovou informaci mi dal Vláďa s tím, že jste se tak domluvili, takže se prosím uklidni ty. Nevim jestli ti naférovku hráblo nebo co se s tebou stalo, ale poslední dobou tě slušně řečeno nepoznávám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
Michal.Polacek
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Jakub Sembera
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Jakub Sembera »

OFFTOPIC[quote="Michal Havranek"]Vedl proti nám pomlouvačnou kampaň při volbách, zabavil KS facebookovou stránku (tvrdí, že ji vytvořil, tak je jeho). Hrubě se veřejně navážel do Vladimíra Charváta toho času 1. místopředsedy.
Takže nechápu co tu hraje za hru.[/quote]

Řekl jsem co si myslím a za tím si stojím. Co se týče FB plácej si s Štěpánkem co chceš, je mi to tak nějak u prdele, ani jeden jste nikdy nepřispěli ničím k jejímu fungování,tak drž pysk. BTW Charváta prohláste Ježíšem, aby jsi neplakal :lol:

[quote="Zdenek Stepanek"]Takovou informaci mi dal Vláďa s tím, že jste se tak domluvili, takže se prosím uklidni ty. Nevim jestli ti naférovku hráblo nebo co se s tebou stalo, ale poslední dobou tě slušně řečeno nepoznávám.[/quote]

Já mluvčího nepotřebuji, takže se starej sám o sebe a na mě se vyser .Nic Ti do mě není ... ;)
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Michal.Havranek »

OFFTOPIC[quote="Jakub Sembera"][quote="Michal Havranek"]Vedl proti nám pomlouvačnou kampaň při volbách, zabavil KS facebookovou stránku (tvrdí, že ji vytvořil, tak je jeho). Hrubě se veřejně navážel do Vladimíra Charváta toho času 1. místopředsedy.
Takže nechápu co tu hraje za hru.[/quote]

Řekl jsem co si myslím a za tím si stojím. Co se týče FB plácej si s Štěpánkem co chceš, je mi to tak nějak u prdele, ani jeden jste nikdy nepřispěli ničím k jejímu fungování,tak drž pysk. BTW Charváta prohláste Ježíšem, aby jsi neplakal :lol:

[quote="Zdenek Stepanek"]Takovou informaci mi dal Vláďa s tím, že jste se tak domluvili, takže se prosím uklidni ty. Nevim jestli ti naférovku hráblo nebo co se s tebou stalo, ale poslední dobou tě slušně řečeno nepoznávám.[/quote]

Já mluvčího nepotřebuji, takže se starej sám o sebe a na mě se vyser .Nic Ti do mě není ... ;)[/quote]
Tak o přístup na FB stránky jsem tě žádal několikrát, poslal jsi mne ho háje a udělal správce Míšu, ačkoliv si o práva neřekla. A odebral jsi práva i Vladimírovi. FB stránky patří sdružení, ne tobě.
Stejnou informaci jako Zdeněk dostali i ostatní čelni KS, že dojedeš členství a už nebudeš prodlužovat, což celé krajské sdružení přivítalo. Tvoje vyjadřování myslím ukáže i ostatním Pirátům co jsi zač.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvek:
Michal.Polacek
Jakub Sembera
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Jakub Sembera »

OFFTOPIC[quote="Michal Havranek"]Tak o přístup na FB stránky jsem tě žádal několikrát, poslal jsi mne ho háje a udělal správce Míšu, ačkoliv si o práva neřekla. A odebral jsi práva i Vladimírovi. FB stránky patří sdružení, ne tobě.
Stejnou informaci jako Zdeněk dostali i ostatní čelni KS, že dojedeš členství a už nebudeš prodlužovat, což celé krajské sdružení přivítalo. Tvoje vyjadřování myslím ukáže i ostatním Pirátům co jsi zač.[/quote]

Ještě jsi zapomněl napsat, že Vás vydírám :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Retence - příspěvky

Příspěvek od Adam.Soukal »

Běžte si laskavě povídat někam jinam. Tohle vlákno není pro debaty členů USK. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvky (celkem 8):
Roman.Kucera, Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal, Petr.Bajgar, Michal.Havranek, Martin.Chromy, Patrik.Dolezal, Michaela.Vodova
Odpovědět

Zpět na „Personální odbor“