KF KHK 2/2022 - komunální volby Jičín

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj

Jan.Ent
Místní předsednictvo
Příspěvky: 12
Registrován: 21 led 2021, 10:02
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: KF KHK 2/2022 - komunální volby Jičín

Příspěvek od Jan.Ent »

Souhlas změní se tedy pouze název nebude to JDK, Piráti a nezávislí, ale JDK a nezávislí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Ent za příspěvky (celkem 2):
Helena.Vondrakova, Pavel.Volk
Filip.Bures
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2020, 18:51
Profese: Ředitel v CK
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF KHK 2/2022 - komunální volby Jičín

Příspěvek od Filip.Bures »

Jestli je s tim Honza ok... Předpokládám, že příspěvek 10tis., který měl dostat, tak nedostane. Měl jsem v plánu podpořit hradeckou kandidátku 30.000Kč. Na kandidátku v HK jsem se nepřidal z důvodů, které asi znáte. Nic méně věřím, že kandidátka a lidr je složená skvěle a má šanci na úspěch. Pokud Jičín o podporu příjde, tak bych rád částku rozdělil. Prosím, aby mě někdo, kdo to má na starost kontaktoval.

Díky Filip

Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 2/2022 - komunální volby Jičín

Příspěvek od Adam.Valenta »

Filip.Bures píše: 08 črc 2022, 09:39

Jestli je s tim Honza ok... Předpokládám, že příspěvek 10tis., který měl dostat, tak nedostane. Měl jsem v plánu podpořit hradeckou kandidátku 30.000Kč. Na kandidátku v HK jsem se nepřidal z důvodů, které asi znáte. Nic méně věřím, že kandidátka a lidr je složená skvěle a má šanci na úspěch. Pokud Jičín o podporu příjde, tak bych rád částku rozdělil. Prosím, aby mě někdo, kdo to má na starost kontaktoval.

Díky Filip

S příspěvkem nadále počítáme.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“