Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 986
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Ze skupinkou členů Ústeckého kraje jsme během krátkého brainstormingu dali dohromady pár základních tezí ke každému z programových okruhů.

Odkládám odkaz i tady, třeba bude sloužit pro inspirace krajských KET jako osnova, od které se lze odrazit:
https://mrak.pirati.cz/s/Xiz8jAgLJjG2M44

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Ahoj všem, zítra, tedy ve středu 4.9.2019, bude od 18:00 mumble "sezení" v rámci přípravy zemědělské a ŽP části krajského programu.

Příprava téhle části probíhá v dokumentu zde: https://docs.google.com/document/d/12Dl ... sp=sharing

Budeme rádi, když se připojí nejen ti, kteří už se k tématu vyjadřovali, ať už na úvodní schůzce, na strategickém krajském dni, nebo online, ale i ti, kteří mají zájem se ještě zapojit.

@Milan.Dadourek, @Radek.Holomcik, @Jan.Posvar, @Kuba.Smid...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvek:
Dan.Lestina

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Zahraniční odbor
Příspěvky: 681
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Spisovatel slevových letáků
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 1547 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Jan.Mares »

Asi teda nenarazim na pochopeni, ale navrhoval bych, aby v ramci tohoto tymu mel nekdo specificky agendu Preshranicni spoluprace/doprava/atd. S vyjimkou tri nepodstatnych kraju sousedi vsechny kraje s nejakou sousedni zemi a neni mozna uplne treba v deseti krajich pokazde objevovat Ameriku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mares za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Jan.Mares píše: 03 zář 2019, 13:06 Asi teda nenarazim na pochopeni, ale navrhoval bych, aby v ramci tohoto tymu mel nekdo specificky agendu Preshranicni spoluprace/doprava/atd. S vyjimkou tri nepodstatnych kraju sousedi vsechny kraje s nejakou sousedni zemi a neni mozna uplne treba v deseti krajich pokazde objevovat Ameriku.
"Tří nepodstatných krajů". :D Teď tě tu sežerou. :D

Ale jinak souhlas. Hlásíš se k zajištění agendy Přeshraniční spolupráce dobrovolně? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvek:
Petr.Vileta

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ahoj,
jsem to trošku v úvodu učesal z ohledem na "strategičnost".
- doplnil jsem preambuli, že je to společný programový základ (viz poznámka @Michaela.Vodova)
- Z "cíle" jsem udělal "vizi" (protože to je vize a ne cíl). Doplnil do ní něco málo, aby to lépe propsalo následující texty
- doplnil jsem priority, které odpovídají následujícím textům (doufám, že jsem na nic nezapomenul - v tom nečíslovaném textu se hůře orientuje). Člověk by s z toho měl odnést aspoň něco, i když přečte jen první půlstranu. Ty priority by pak mohly být prolinkovanné s jednotlivými kapitolami.

Pak jsem si přečetl školství (@martin.ulovec) a doplnil jen pár poznámek, protože to bylo imho v podstatě OK. Pilovat lze samozřejmě do nekonečna.

Ostatní věci jsem až na pár výjimek nečetl a nekomentoval. Někde je už tolik poznámek, že se s tím hůře pracuje. Možná by stálo za úvahu udělat ještě druhé kolo, až se to pročistí. Držím palce.
Naposledy upravil(a) Antonino.Milicia dne 04 zář 2019, 10:29, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvek:
Veronika.Nguyenova

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Antonino píše: 04 zář 2019, 10:10 Ahoj,
jsem to trošku v úvodu učesal z ohledem na "strategičnost". Z "cíle" jsem udělal "vizi" (protože to je vize a ne cíl). Doplnil do ní něco málo, aby to lépe propsalo následující texty a doplnil jsem priority, které odpovídají následujícím textům (doufám, že jsem na nic nezapomenul - v tom nečíslovaném textu se hůře orientuje). Člověk by s z toho měl odnést aspoň něco, i když přečte jen první půlstranu. Ty priority by pak mohly být prolinkovanné s jednotlivými kapitolami.

Pak jsem si přečetl školství (@martin.ulovec) a doplnil jen pár poznámek, protože to bylo imho v podstatě OK. Pilovat lze samozřejmě do nekonečna.

Ostatní věci jsem až na pár výjimek nečetl a nekomentoval. Někde je už tolik poznámek, že se s tím hůře pracuje. Možná by stálo za úvahu udělat ještě druhé kolo, až se to pročistí. Držím palce.
Druhé kolo určitě bude, teď jde o vytvoření prvního návrhu, se kterým pak budeme dál pracovat. Třeba ŽP a zemědělství řešíme úplně mimo ten hlavní dokument (do kterého to nakopírujeme 6.9. večer/před půlnocí :D ).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 2):
Antonino.Milicia, Dan.Lestina

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Marek.Rebicek »

@Frantisek.Navrkal Ahoj, dal jsem sem pár nahrávek k tématu krajské bezpečnosti, máš v týmu někoho, kdo se tomu je schopen věnovat? Co s tím dělat dál? Nebo tuhle oblast řešit v programu nechcete?
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

@Frantisek.Navrkal Též mám dotaz - jaký bude další postup v rámci editorského týmu?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Dan.Lestina

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

ahoj, kdo se v rámci tohoto textu venuje místnímu rozvoji? díky za info...
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Blanka.Lednicka píše: 09 zář 2019, 08:29 @Frantisek.Navrkal Též mám dotaz - jaký bude další postup v rámci editorského týmu?
Svolám další schůzku, kde zapracujeme do návrhu shromážděné připomínky a návrhy.
Marek.Rebicek píše: 09 zář 2019, 08:13 @Frantisek.Navrkal Ahoj, dal jsem sem pár nahrávek k tématu krajské bezpečnosti, máš v týmu někoho, kdo se tomu je schopen věnovat? Co s tím dělat dál? Nebo tuhle oblast řešit v programu nechcete?
Probereme to na té schůzce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 2):
Blanka.Lednicka, Marek.Rebicek

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“