Miloš Zmeškal

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Svitavsko

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ok, Karstene, mohou to brát jako souhlas se zveřejněním zaznamů všech našich telefonních rozhovoru?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Jó, Jakub "Masaryk" Zapletal! Zakladatel Pirátské strany! Tak co, už víš kdy budeš kandidovat na prezidenta? :) Neboj, nikdo ti nic neblokoval, tvoje příspěvky jsou vždy velkým obohacením, o to bychom nechtěli přijít.

Toto je rozprava o žádosti Miloše Zmeškala hostovat v našem MS, prosím vyjadřujte se k tématu, děkuji.
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ty jsi tu o Kubovi začal mluvit, nedivím se, že se ozval. Co jsem pro MT udělal mohu klidně doložit také, pokud o to stojíš.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Adam.Krepl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 12 dub 2018, 13:31
Profese: odborný asistent a řidič MKD
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Adam.Krepl »

Karstene "Okamuro" Sachsi,

Miloš Zmeškal je mnohem víc moravskotřebovák než kdy budeš ty, to v první řadě. Pokud by jsi ty byl řádným moravskotřebovákem, tak nikdy nejezdíš pod vlivem návykových látek po našem městě, co chceš?....někoho srazit?....a přestaň prosím oplétat moje jméno svými pochybnými teoriemi. Já ani Jakub si tě nevšímáme, udělej prosím to samé pro nás a hleď si svého.

S pozdravem


Adam Krepl
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Jiri.Jansa »

@Milos.Zmeskal
Ahoj, pokud se ti zdá, že nejsi dostatečně informován o dění v Moravské Třebové, tak je možné sledovat i zápisy z krajských mumble schůzek, které probíhájí každé druhé úterý, jsou z nich zápisy a zástupce každého města zde vždy shrnuje aktuální situaci:
viewtopic.php?f=414&t=39776
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Adam Krepl píše: 05 črc 2018, 18:27 Karstene "Okamuro" Sachsi,

Miloš Zmeškal je mnohem víc moravskotřebovák než kdy budeš ty, to v první řadě. Pokud by jsi ty byl řádným moravskotřebovákem, tak nikdy nejezdíš pod vlivem návykových látek po našem městě, co chceš?....někoho srazit?....a přestaň prosím oplétat moje jméno svými pochybnými teoriemi. Já ani Jakub si tě nevšímáme, udělej prosím to samé pro nás a hleď si svého.

S pozdravem


Adam Krepl
Tak tento styl konfrontace je pro mě dobrým důkazem toho, že bylo správné rozhodnutí tě nepřijmout. Takhle podpásově agresivní výpady nejsou v souladu s našimi principy. Máš důkaz k takto závažným obviněním? Předpokládám, že jej předložíš. Nic o tom nevím, ale předpokládám, že pokud bys měl pravdu, myslím, Karsten by neměl řidičák - ten ale má. Pokud je to tvá domněnka, pak si ji strč za klobouk. Tohle jde hodně přes čáru mé tolerance.

A zpátky k meditu věci. I přes to, že jsem přijetí Miloše doporučil, bych po přečtení následné diskuze měl pár drobných dotazů.
Čím konkrétně chceš, Miloši, přispět MS?
Co ti brání v získávání informací, pokud nebudeš hostujícím členem?
Jaké jsou tvé motivace pro hosting (kromě těch informací) a co budou tvé první kroky, pokud tě MS přijme?
Je zcela evidentní, že silně nesouhlasíš s vedením tohoto MS - co s tím budeš dělat a jak se postavíš k pirátské kandidátce v této obci?
Čím jsi za poslední rok přispěl k činnosti Pirátské strany v MT?
Děkuji za odpovědi

Vnímám tu velmi osobní antipatie Miloše a několika jeho kamarádů vůči řádně zvolenému předsedovi MS a začínám se obávat, že zde mohou vznikat motivace k jeho odstranění nebo znemožnění postavit kandidátku v MT. Buďme prosím obezřetní na fakta, širší kontext a dlouhodobé směřování, stejně jako na atmosféru celého KS.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1679
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1038 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Z pozice zastupce PKS Pak bych rad vyzval diskutujici, aby se chovali slusne a vyhybali se osobnim utokum ci urazkam. Nicemu to neprospeje a take by se mohlo stat, ze budete vykazani. Diky za ohleduplnost.

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Máš důkaz k takto závažným obviněním? Předpokládám, že jej předložíš.
Tak to s dovolením není tak těžké zjistit. Karstene, byl jsi v tomto roce podezřelý z trestného činu řízení pod vlivem návykové látky? Byl Ti odebrán řidičský průkaz na déle než 1 den?
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Nic o tom nevím, ale předpokládám, že pokud bys měl pravdu, myslím, Karsten by neměl řidičák - ten ale má.
Teď nevím, něco o tom víš, nebo ne?
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Čím konkrétně chceš, Miloši, přispět MS?
Svými znalostmi a zkušenostmi.
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Co ti brání v získávání informací, pokud nebudeš hostujícím členem?
Jaké jsou tvé motivace pro hosting (kromě těch informací) a co budou tvé první kroky, pokud tě MS přijme?
Například nevím o tom, že by někdy byla řádně svolaná a oznámená schůze MS. Hledal jsem chybu u sebe a dokonce se stal RegP MS Svitavsko. A žádná soukromá zpráva nepřišla. Rád bych tedy například inicioval první řádně svolanou schůzi MS.
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Je zcela evidentní, že silně nesouhlasíš s vedením tohoto MS - co s tím budeš dělat a jak se postavíš k pirátské kandidátce v této obci?
Ano nesouhlasím, to je pravda. Spíš Ti řeknu co dělat nebudu. Nebudu urážet členy Pirátské strany a ani žádné jiné strany a nebudu špinit dobré jméno strany.
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Čím jsi za poslední rok přispěl k činnosti Pirátské strany v MT?
Například jsem pomáhal s dodáním merche a novin před sněmovními volbami do několika třebovských hospod, může mi to potvrdit i například tehdejší koordinátor Pardubického kraje, kterému jsem dával i adresu na kterou chtěli dodat merch a noviny. Po vánocích jsem opakovaně Karstenovi nabízel pomoc s komunálkami, kterou ale využíval velmi střídmě, ze začátku se mnou knzultoval některé osoby, pak ale komunikaci se mnou zcela přerušil. Až několik týdnů poté jsem se dozvěděl, že v MT existuje nějaký personální problém a to ne od něj. Nabízel jsem i svou účast na schůzích, bohužel jsem na žádnou nikdy nebyl upozorněn.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Jan.Bednarik
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Milos.Zmeskal píše: 10 črc 2018, 16:42
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Máš důkaz k takto závažným obviněním? Předpokládám, že jej předložíš.
Tak to s dovolením není tak těžké zjistit. Karstene, byl jsi v tomto roce podezřelý z trestného činu řízení pod vlivem návykové látky? Byl Ti odebrán řidičský průkaz na déle než 1 den?
Nechápu co tím chceš říct jelikož nic takového neexistuje ale můžu tě ujistit, že řidičský průkaz mi nebyl odebraný, to je zřejmě zase jeden z těch hoaxu, které tvůj kamarád Adam šíří přes jeho FB
Pavel.Stepanek píše: 09 črc 2018, 17:17 Co ti brání v získávání informací, pokud nebudeš hostujícím členem?
Jaké jsou tvé motivace pro hosting (kromě těch informací) a co budou tvé první kroky, pokud tě MS přijme?

Například nevím o tom, že by někdy byla řádně svolaná a oznámená schůze MS. Hledal jsem chybu u sebe a dokonce se stal RegP MS Svitavsko. A žádná soukromá zpráva nepřišla. Rád bych tedy například inicioval první řádně svolanou schůzi MS.
viewforum.php?f=913

K zbytku se asi ani nemá cenu vyjadřovat, prý znalosti a zkušenosti, vtipný. Nemá cenu to tady dál rozebírat, počkáme si na RK a uděláme hlasování.
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Miloš Zmeškal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Svitavsko“