Jakub Zapletal

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Svitavsko

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Tak v tom případě přece nemůže být problém tvé jednání na této schůzce vysvětlit. Určitě máš o co svá tvrzení opřít. Jenom nevím, co myslíš tím Českým plynárenským svazem.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Já v tomto případě ale přece nic vysvětlovat nemusím. A vtipný taky nejsi.
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ty jsi evidentně nečetl ani Stanovy strany. Nejen že neznáš oficiální zkratku stany, ale nevíš, jak se přijímají či odmítají členové. Ale já Ti s tím rád poradím:
Stanovy České pirátské strany
Čl. 3 Členství
(3) Vyplněná a podepsaná přihláška se podá oblastnímu sdružení v místě trvalého pobytu, výjimečně v odůvodněných případech jinému oblastnímu sdružení. O přijetí za člena rozhoduje předsednictvo oblastního sdružení zpravidla za přítomnosti žadatele; zamítnutí přihlášky nutno zdůvodnit. Členství vzniká po zaplacení členského příspěvku.
A ani po telefonu jsem mezi poznámkami o mé ubohosti a jinými narážkami žádné reálné vysvětlení neslyšel.

A když už jsem u tech předpisů, tak paní Vévodové doporučuji taktéž studium demokratického minima.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ahoj, pokud se v tomto něco děje dál, proč to není veřejné? Proč se nepřihlíží k mému názoru, když znám Jakuba i lidi, kteří za Jakubem stojí? Proč se plete dohromady členství ve straně a pozice na kandidátce? Nebudou snad primární volby?
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Milos.Zmeskal píše: 04 dub 2018, 17:45 Ahoj, pokud se v tomto něco děje dál, proč to není veřejné? Proč se nepřihlíží k mému názoru, když znám Jakuba i lidi, kteří za Jakubem stojí? Proč se plete dohromady členství ve straně a pozice na kandidátce? Nebudou snad primární volby?
Děje se to, že se budeme scházet za účelem smírčího procesu. Osobně nevidím důvod takové věci řešit veřejně, neznám předpis, který by to upravoval. Špinavé prádlo se přeci nepere na veřejnosti. Dotčení přítomni budou. Na schůzce bude celé PMS, část PKS, KoKS, Zapletal a ještě jeden občan M.Třebové, který projevil zájem a je zainteresován v pirátském komunálním dění v této obci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
Andrej.Ramaseuski, Jiri.Kratky

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jakub Zapletal

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

WTF? Takže názor nečlena je důležitější než člena? Nebo jen kope za Karstena, který před týdnem nevěděl o stanovách? Víte že ve straně jsou i další lidé s místní znalostí Moravsko-Třebovských poměrů, než já a Karsten? To opravdu tedy musím žádat o hostování v místním sdružení, abych se dozvěděl, že se někde něco děje?
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Svitavsko“