Zapracování novelizace I. do programu

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Kaleta píše:když jsem s vámi konstruktivně debatoval tak jste si z toho přebral 2 věty co se vám hodili a vubec jste nedbal na to že jsem upozornoval na to že je to celé zvrácenost. nikdo jiný se neozval tak jste si to po 14 dnech přebral že si to doděláte k obrazu svemu . když jsem se ozval že doufam že to nebudu ve stejnem duchu tak jste rozjel svoji serku která končí vaším typickým výlevem . Proto již považuji za bezpředmětné s vámi nadále cokoli rozebírat k tomuto tématu , a asi i ke všem dalším neb jste přesně ten typ člověka který jsem zmínil v přispěvku předtím a těm je lépe se vyhýbat neb udělají více škody než užitku .
Aha takže s garantem jste to někde řešil, ale tady se asi nedozvíme co je špatně.... škoda.
Martin.Kaleta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 432
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Vaclav Malek píše:
Martin Kaleta píše:když jsem s vámi konstruktivně debatoval tak jste si z toho přebral 2 věty co se vám hodili a vubec jste nedbal na to že jsem upozornoval na to že je to celé zvrácenost. nikdo jiný se neozval tak jste si to po 14 dnech přebral že si to doděláte k obrazu svemu . když jsem se ozval že doufam že to nebudu ve stejnem duchu tak jste rozjel svoji serku která končí vaším typickým výlevem . Proto již považuji za bezpředmětné s vámi nadále cokoli rozebírat k tomuto tématu , a asi i ke všem dalším neb jste přesně ten typ člověka který jsem zmínil v přispěvku předtím a těm je lépe se vyhýbat neb udělají více škody než užitku .
Aha takže s garantem jste to někde řešil, ale tady se asi nedozvíme co je špatně.... škoda.

svoje připomínky sem napsal sem do vlákna a pan garant si z toho asi 2 věty převzal . nic to nemění na tom že jsem k tomu měl výhrady jako celku neb takový
pirátský přístup si můžou piráti strčit za klobouk . Zdejší garant neni zarukou opravdu seriozní debaty neb s ním debatovat spousta lidí asi odmítá ,takže i ja
se připojuji a považuji další pusobení zde za uzavřené.
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Skoda, ze je debata zatracovana.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Kopecny, V__
Martin.Kaleta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 432
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Vaclav Malek píše:Skoda, ze je debata zatracovana.
bohužel tady v tom nevidím další smysl . snažil jsem se k tomuto tematu přispívat svými postřehy i do dalších vláken .
možna jsem necitoval žadnou studii ale životní postřehy . bohužel v tomto vlákně se to už zcela zvrtlo
a to jak obsahem navrhovaneho dokumentu tak neexistující debatou po které chce garant začít pracovat na finální fázi
protože pokud se ozval do debaty jen jeden nazor proti je to signal že všichni ostatní souhlasí.
je mi teskno že piráti kteří mají přinest pokrok dokažou stvořit nejen tento dokument ale i ten proces tvorby se rovná
paskvilu tvorby našich zakonů.
pokud se někdy rozjede opravdu seriozní debata o danem tématu rád se zase zapojím .
do te doby se budu tomuto tématu věnovat na krajske urovni .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Malek, V__
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Kaleta píše:...
Ok.
Jen podotknu, ze ten dokument at uz jeho podoba bude jakakoliv ceka jeste "mnoho" ruznych kolecek a diskusi.
Ovsem je pravda, ze pokud garant chce aby ten dokument uspel je potreba to siroce a vecne diskutovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapracování novelizace I. do programu

Příspěvek od Michal_Wagner »

Já nechci nikoho přehlížet a nebo hodnotit jiný názory - ale zaprvé jsi jediný kdo tady na mě křičet že to dělám blbě - a zadruhý , navrhl jsi pěkný ***** a jedinej srozumytelnej požadavet byl, světe div se, že si chceš pěstovat trávu doma zadarmo aby jsi ji mohl hulit. Cool. Třeba někdy přijdeš na to kde byla chyba;)

Zbytku, máte chuť něco dělat? Co říkáte na ten SUKL, už jim to tam leží metr a půl :D
EDIT: Tak aspoň jme vydaly hatovací TZku, mno :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
V__
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“