Pozice - čtenář fóra

Pomozte nám splnit aktuální úkoly nebo se zapojte do našich projektů. Nebo sami navrhněte nějakou užitečnou činnost.
Není potřeba být členem, abyste pomohli.


Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

Marta.Oskerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 117
Registrován: 31 kvě 2012, 22:06
Profese: grafik
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: Pozice - čtenář fóra

Příspěvek od Marta.Oskerova »

Taky si myslím, že to není v tom, že by se lidi nevyznali, ale prostě se to nedá stíhat pročítat všechno, já jsem ráda, když se mi podaří aspoň prolítnout fórum každý den. Souhlasím s tím, že "průměrně zaměstnaný člověk" nestíhá číst vše a pak se může stát, že mu něco unikne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marta.Oskerova za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozice - čtenář fóra

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

To je vono. Já třeba čtu fórum tak, že si zobrazím nové příspěvky, rozkliknu si do nových tabů pár témat, která mě zajímají a do kterých příspívám. Vzhledem k tomu, že tak činím zpravidla v práci, tak to s tím časem není úplně ideální.. (naštěstí existuje RSS)
hlasování - no, touhle metodou se o důležitém hlasování člověk taky občas dozví s křížkem po funuse :(

Asi bych si dovedl představit nějakou hustokompresovanou verzi fóra, kde by zároveň bylo vidět, jaká hlasování zrovna probíhají - a zobrazovala by se jen ta hlasování, ve kterých mám právo hlasovat. Ale to bych už asi chtěl moc (a rozhodně není bohužel v mých silách něco takového teď programovat).

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
jaryn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 93
Registrován: 15 črc 2012, 15:24
Profese: .
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Re: Pozice - čtenář fóra

Příspěvek od jaryn »

ucp.php?i=digests&mode=basics

tohle kdyby fungovalo.... psal sem to do podatelny TO ale tam to maji patrne nasmerovany do /dev/null
j.

System configuration has been modified. Save? [yes/no]: yes

Proceed with reload? [confirm]
jzvc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2682
Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1015 poděkování

Re: Pozice - čtenář fóra

Příspěvek od jzvc »

trinitrofenol píše:OFFTOPICIMHO bylo nešťastné zavést nutnost přidání se do skupiny pro čtení fóra jiného kraje. Chodí mi SZ pro příznivce kraje, které mě z 99% nezajímají, přestože si rád přečtu, co se děje jinde a občas můžu přispět nějakou radou, když už ne fyzickou pomocí.
Nazyvejme veci pravymi jmeny - to je naprosta demence. Abych si moh precist co delaj v jinym kraji, tak se musim odhlasit ... WTF? Jako jeste bych pochopil, kdyby zbytek byl RO, ale toto ...

=> zaroven odpoved Mikulasovi (a pripadne ostatnim) - to mas blby, ale na tomhle foru neni (temer) nikdo, kdo by ti neco takovyho moh udelat.
Karel Bilek píše:právě se chystám napsat něco jako automatický kompresor fóra. taky mám pocit, že průměrně zaměstnaný člověk to nemůže všechno číst.
ja myslim ze muze, celkem snadno - mrknu na novy posty, prelitnu nazvy threadu, kam sem postoval si +- pamatuju, kde jede flame vidim podle poctu postu => otevru si , co me +- zajima. Mozna by spis nebylo do veci lehce upravit sablonu, a dat tam nekam pocet novych postu, coz zjistit lze.
Jiri Kaderavek sen píše:A nenapadlo vás někdy, že veškerá diskuze se stále zhoršuje. Že vše bylo naprosto jednoduché oproti dnešku. A navíc. Strana má přes 200 členů. Proč při volbách hlasuje jen nějaká čtvrtina? Není to právě tím, že ostatní piráti se prostě už v tom nevyznají? Není každý ITák.
To neni o ITcich ... predpokladam, ze by kazdy stranik mel mit automaticky upozornovani na hlasovani (v prislunych sekcich forka) => prijde mu mail. Zbytek cist muze a nemusi, ale tohle by sledovat mel.
+ by nebylo od veci vyrobit nejakou statistiku (a pekne verejnou) kolik problehlo za obdobi XYZ hlasovani, a kolika se kdo ucastnil/neucastnil ... - data k tomu jsou.
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pozice - čtenář fóra

Příspěvek od anonym72078 »

3 stranky diskuse, skutek utek. Ted uz je to kazdopadne passe, bo Miki neni vedoucim MO, brzo snad bude novy plugin pro forum atd.
Zamčeno

Zpět na „Úkoly a projekty“