KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Martina.Hanackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 270
Registrován: 09 led 2021, 11:01
Bydliště: Břeclav (Ladná)
Dal poděkování: 376 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Martina.Hanackova »

Zbynek.Nemecek píše: 11 úno 2022, 13:07
Martina.Hanackova píše: 11 úno 2022, 12:23

Jelikož jako jediná kandidátka nemám formální podporu od místního sdružení,

Rád bych jen dodal, že Místní fórum Slovácko nebylo na své schůzi o plánované kandidatuře Martiny informováno a nebylo požádáno o vyjádření podpory. Členové tak neměli možnost podporu vyjádřit. O podporu požádal pouze Michal, kterému byla vyjádřena. Jsem přesvědčen, že Martinu také podporuje velká část členů, nejsem však schopen to dokázat oficiálně.

Díky Zbyni, proto jsem také psala "formální podporu", o kterou jsem nepožádala, jelikož má kandidatura, oproti tomu jak uvádíš, nebyla plánovaná. Když jsem vám potom v chatu PMS oznámila, že budu kandidovat také, bylo to čistě fyi, protože žádná další schůze od mého rozhodnutí až dodnes neproběhla.

To jenom pro ujasnění, mým záměrem určitě nebylo hrát si na ublíženou, že mě mé MS nemá rádo. :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Hanackova za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Nemecek, Josef.Barta, Filip.Vitek

Martina Hanáčková
OFFTOPICPKS JmK, PMS Slovácko, superschopnosti: cestování v čase, čtení myšlenek, nepotřeba spánku
martina.hanackova@pirati.cz, +420 721 487 997

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Lukas.Dolezal píše: 11 úno 2022, 12:37

Ahoj @Antonino.Milicia,
pomoc samozřejmě uvítám 🙂. Díky a na viděnou a na slyšenou v 19 hod.

Super, večer se uvidíme.

Ještě jednu poznámku či vysvětlení. Dostal jsem před chvilkou zpětnou vazbu, že jsem Martinu explicitně podpořil a že tedy jaksi nejsem pro moderování objektivní. Má podpora je obecná - čím více kandidátů, tím lepší volba. Stejně jsem vybídnul Duba a Filipa na předsedu. I když některý kandidát neuspěje, bude to pro něj cenná zkušenost. Budu držet palce všem kandidátům, ať ze sebe vymáčknou maximum toho co nám chtějí předat.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Martina.Hanackova píše: 11 úno 2022, 12:23

Ahoj všichni,
děkuji za odpověď a podporu, které se mi dostalo. Přiznám se na rovinu, že takovou reakci jsem nečekala. Jelikož jako jediná kandidátka nemám formální podporu od místního sdružení, přišla jsem si najednou na této cestě sama a vlivem událostí posledních dnů jsem se rozhodla svoji kandidaturu stáhnout.

Jelikož jsem si v mezičase v rámci čištění hlavy po náročném pracovním týdnu stihla zabookovat nocleh kdesi v horách, na který za chvíli odjíždím, nebudu se moci zúčastnit dnešního grilování, a proto to všechno napíšu sem a budu ráda, pokud se to dostane ke členské základně alespoň touto formou:

Prostě mi najednou přišlo, že hledáme superhrdiny. Superhrdiny, kteří jsou zároveň perfektní speakeři, leadeři, úspěšní politici, velcí hráči v profesním i osobním životě. Superhrdinové, kteří mají perfektní přehled o všem a na vše mají jasně vyhraněný, dostatečně informovaný (a samozřejmě ten správný) názor, který dokáží bez sebemenšího zádrhelu odprezentovat a získat všechny na svoji stranu. Přitom ale zároveň samozřejmě berou vážně a dostatečně vyhodnocují veškeré protinázory, na které dokáží vhodným způsobem reagovat. A pokud tohle všechno nemají, dáme jim to náležitě sežrat. OFFTOPIC Ani nevím proč mě u těch superhrdinů hned napadla prastará scénka z Na stojáka, dejte si:) https://www.youtube.com/watch?v=xTGYt-iUP04

A taková já nikdy nebudu. Jsem obyčejná holka z dědiny, která chce především utužovat náš kolektiv. Vím, že se nebudu věnovat hospodaření našeho sdružení, vím, že nikdy nepovedu formality okolo jednání, rozprav, hlasování a tak dále. Vím, že nepovedu za měsíc rozhovor na Primě v prime timu a ani nepředstoupím před členskou základnu a nepřesvědčím je, proč bysme od teď měli všichni nosit mikulášskou čepici na hlavě. Co ale chci a vím, že můžu, je pokusit se stmelit náš kolektiv. Nejen pro sebe. Chci, aby se u nás cítili dobře všichni ti "malí" a obyčejní členové, jako jsem já.

Takže pokud jste měli v plánu se mě na grilování ptát, jakým způsobem bychom se jako PKS měli postavit k Turówu a energetické krizi, nevím to, spíš bych ale řekla, že nijak. :) Toto nechám jiným superhrdinům.

Závěrem, pokud pan předsedající @Pavel.Nevrkla odpustí a naposledy si se mnou dá tu práci, ráda bych vzala zpět stažení své kandidatury a jak říká @Filip.Vitek , nechám rozhodnout členskou základnu, jestli mě tam s takovou budou chtít. :) Je to všecko na vás, já se tímto plně odevzdávám osudu.

Krásný víkend všem a děkuji.
Martina

Nacházíme se, dle mého, v procedurální mezeře, kdy lze dojít k výkladu proč umožnit či neumožnit zpětvzetí. Z mého pohledu podstatná věc, tedy přihláška ve lhůtě pro navrhování, splněná je.

Oznámení moderátora:

Zpětvzetí odstoupení kandidatury Martiny Hanáčkové přijímám.

Poučení:
Proti tomuto postupu lze podat námitku.
Nebude-li do 24 hodin podána námitka, budu považovat výše uvedený postup za konsenzuálně přijatý.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Martina.Hanackova
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Filip.Vitek píše: 09 úno 2022, 13:07

Ahoj, grilování kandidátů do PKS proběhne v pátek 11.2. v 19:00. Potkáme se zde, moderátor se hledá.

Ahoj jihomoravští práti,
dnes v 19:00 bude grilování kandidátů do PKS.
Setkání proběhne online na jitsi JMK.
Zde budou jak kandidáti do PKS, tak všichni účastníci z řad členů a příznivců KS. Všichni musí být přihlášení pod svým jménem. Videopřenos ani videozáznam se nepřepokládá.

V úvodu budou mít kandidáti možnost shrnout hlavní teze svých priorit, se kterými kandidují. Následovat budou otázky, které bude možné klást "naživo" přímo na jitsi, případně písemně zde. Pokud to bude relevantní, moderátoři mohou případně otázku položenou jednomu kandidátovi položit i dalším kandidátům, pokládat doplňující otázky apod. Obecně se nebude rozlišovat mezi kandidáty na předsedu a místopředsedy.

Večer se budeme těšit na viděnou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 2):
Martina.Hanackova, Petr.Springinsfeld

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Milé Pirátky, Milí Piráti,

oznamuji vám, že se vzdávám kandidatury na pozici místopředsedy KS JMK. Toto rozhodnutí jsem učinil, na základě okolností probíhající volby a s ohledem na své osobní priority.

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Michal.Svagerka píše: 11 úno 2022, 18:13

Milé Pirátky, Milí Piráti,

oznamuji vám, že se vzdávám kandidatury na pozici místopředsedy KS JMK. Toto rozhodnutí jsem učinil, na základě okolností probíhající volby a s ohledem na své osobní priority.

Michale,
mohu Ti napsat jen to samé, co Martině. Prosím, rozmysli si to. Chápu, že jsou ty volby velmi turbulentní, ale našim společným cílem je dobré fungování KS a to bez kvalitních kandidátů do předsednictva nejde. Pokud Ti něco vadí na procesu volby nebo snad na realizaci grilování, či naší (s Lukášem) participaci, bylo by lepší to říci dnes večer, společně se z toho poučit a dělat to příště lépe. Věci změníš nejlépe s aktivním zapojením. Stojí za tebou místní sdružení, to je také nějaká váha a důvěra, kterou máš. Děkuji za zvážení.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 2):
Katerina.Migdau, Martina.Hanackova

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Katerina.Migdau
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 45
Registrován: 02 pro 2020, 13:14
Profese: učitel TV - M, mateřská dov.
Bydliště: Šlapanice
Dal poděkování: 1095 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Katerina.Migdau »

Zdravím, po dnešním grilování se musím zeptat:)
Chtěla jsem se zeptat končícího PKS (@Adam.Vyplel, @Robert.Cuma, @Pavel.Nevrkla, @Miroslav.Barta, proč už nekandidujete? Případně (okopíruji Filipa Vítka), co se PKS za minulé období nejvíce povedlo?

A také chci poděkovat @Martina.Hanackova, že do kandidatury jde:) Ostatní kandidáti na to narazili v debatě ohledně žen v politice. Za mě je to dobré mít ženy i v PKS.

Moc díky všem ostatním za debatu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Migdau za příspěvky (celkem 2):
Martina.Hanackova, Filip.Vitek
Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Michal.Svagerka píše: 11 úno 2022, 18:13

Milé Pirátky, Milí Piráti,

oznamuji vám, že se vzdávám kandidatury na pozici místopředsedy KS JMK. Toto rozhodnutí jsem učinil, na základě okolností probíhající volby a s ohledem na své osobní priority.

Beru na vědomí, vyjadřuji stejné mrzení.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 2):
Martina.Hanackova, Katerina.Migdau
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Katerina.Migdau píše: 11 úno 2022, 21:36

Zdravím, po dnešním grilování se musím zeptat:)
Chtěla jsem se zeptat končícího PKS (@Adam.Vyplel, @Robert.Cuma, @Pavel.Nevrkla, @Miroslav.Barta, proč už nekandidujete? Případně (okopíruji Filipa Vítka), co se PKS za minulé období nejvíce povedlo?

A také chci poděkovat @Martina.Hanackova, že do kandidatury jde:) Ostatní kandidáti na to narazili v debatě ohledně žen v politice. Za mě je to dobré mít ženy i v PKS.

Moc díky všem ostatním za debatu.

U mě je to jediný důvod a tím je čas. Práce v předsednictvu mě baví, ale aktuálně je pro mě priorita MS Znojemsko a komunální volby. Už teď je spousta činností v předsednictvu, na které mi nezbyl čas. Navíc, z pozice předsedy MS Znojemsko mám v plánu se schůzí PKS učastnit a bude-li zájem, tak jsem nadále ochotný přiložit ruku k dílu. Jen to však bude otázka dobré vůle a nikoliv povinnosti.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 2):
Katerina.Migdau, Petr.Springinsfeld
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2387
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4009 poděkování
Dostal poděkování: 3063 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Antonino.Milicia píše: 11 úno 2022, 15:54
Filip.Vitek píše: 09 úno 2022, 13:07

Ahoj, grilování kandidátů do PKS proběhne v pátek 11.2. v 19:00. Potkáme se zde, moderátor se hledá.

Ahoj jihomoravští práti,
dnes v 19:00 bude grilování kandidátů do PKS.
Setkání proběhne online na jitsi JMK.
Zde budou jak kandidáti do PKS, tak všichni účastníci z řad členů a příznivců KS. Všichni musí být přihlášení pod svým jménem. Videopřenos ani videozáznam se nepřepokládá.

V úvodu budou mít kandidáti možnost shrnout hlavní teze svých priorit, se kterými kandidují. Následovat budou otázky, které bude možné klást "naživo" přímo na jitsi, případně písemně zde. Pokud to bude relevantní, moderátoři mohou případně otázku položenou jednomu kandidátovi položit i dalším kandidátům, pokládat doplňující otázky apod. Obecně se nebude rozlišovat mezi kandidáty na předsedu a místopředsedy.

Večer se budeme těšit na viděnou.

Díky všem, co si našli v pátek večer čas, speciálně @Antonino.Milicia za moderaci a @Marketa.Tvrda za zápis. Bylo to fajn a dovolím si říct, že jsem z grilování odcházel v optimistické náladě 🙂.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvky (celkem 5):
Antonino.Milicia, Michal.Svagerka, Filip.Vitek, Petr.Kubes, Petr.Springinsfeld

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“