OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1330
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1414 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování

Re: Podporuji nominaci Janky Michailidu na pozici krajské zástupkyně v RV (2023)

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Petr.Vileta píše: 06 čer 2023, 18:28
Tereza.Vovesova píše: 06 čer 2023, 14:14

... návrh kandidáta za kraj do RV ...

@Tereza.Vovesova A už se někdy stalo, aby nějaký kraj nominoval a zvolil svého zástupce v RV přesto, že ta osoba není členem onoho kraje? Já to nevím, ptám se. A pokud se to nestalo, může to tak být, a je to v našich předpisech chyba nebo záměr?

Třeba do Senátu za Zlín-město může kandidovat třeba člověk, který celý život nevytáhl paty z Českých Budějovic, ale já osobně to považuji za chybu.

A proč dostávám tuhle otázku já, když píšu, že jsem návrh nepodpořila a k jeho podpoře nebo nepodpoře se tady nevyjadřuju. :roll:
V podstatě nevyjadřovala bych se do teď k tomu jinak než odhlasováním (ano chodím do práce a prostudovávám si a příspěvky píšu až večer), kdybych hned na počátku neviděla Terezu Hubáčkovou, jak tady jako členka RV ačkoli je z jiného kraje zasahuje do dění a to několikerými příspěvky o jejím osobním názoru na vhodnost nominace a dělá tak opakovaně i přes upozornění, že to vhodné není.
Omlouvám se, ale takové chování člena RV považuju já vyloženě za drzost (jít si diktovat na kraj, kde není členem koho mají nominovat do orgánu, kterého jsem členkou) a jako na něco takového jsem Terezu nejdřív opatrně (chápu, že je v RV nová) a pak už tedy důrazněji upozornila.

Jinak rozhodně se nebráním rozebrání toho, co naše předpisy povolují a co ne, takže klidně otevřme a zhodnoťme.

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1330
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1414 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování

Re: Podporuji nominaci Janky Michailidu na pozici krajské zástupkyně v RV (2023)

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jakub.Backa píše: 06 čer 2023, 14:31
Tereza.Vovesova píše: 06 čer 2023, 14:14
Tereza.Hubackova píše: 06 čer 2023, 14:01

Tohle je návrh na volbu někoho přesně den poté, co ho CF ze stejné funkce odvolalo; navíc aniž by se k tomu dotyčný vyjádřil. V případě zvolení to s sebou ponese velké riziko další eskalace v podobě mimořádného přezkumu atd. Ale tohle je přesně ta hra na schovávanou, o které píšu. Jak v první třídě. Tohle snad nemáme zapotřebí.

Terezo zopakuju, že opravdu nepovažuju vzhledem k subsidiaritě krajů za vhodné, aby si se tady dál vyjadřovala k tomu jak vnímáš nebo nevnímáš návrh kandidáta za kraj do RV a těžko říct, jak už ti to vysvětlit jinak.

[Jak všichni ti lidé začnou bojovat o zdrženlivost členů RV až ve chvíli, kdy z něj odejdou.

Prosím o předložení alespoň jednoho příkladu, kdy jsem vstoupila v době, kdy jsem byla členkou RV do volby krajského zástupce RV na jiném kraji než jsem členkou. V případě, že nedohledáš, budu považovat tvůj příspěvek za bezpředmětný.

Tereza Vovesová
Obrázek

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Příspěvek od Jakub.Backa »

Terko, druhýkrát ti na to fakt neskočím. Považuj, co chceš, za co chceš. Nicméně debatuješ neskutečně manipulativně a vztahovačně, možná si to ale neuvědomuješ.

We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1330
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1414 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování

Re: OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jakub.Backa píše: 06 čer 2023, 19:40

Terko, druhýkrát ti na to fakt neskočím. Považuj, co chceš, za co chceš. Nicméně debatuješ neskutečně manipulativně a vztahovačně, možná si to ale neuvědomuješ.

Rozumím tomu tak, že si nic nenašel. Děkuju moc za reakci.

Tereza Vovesová
Obrázek

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2229 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Příspěvek od Jakub.Backa »

Tereza.Vovesova píše: 06 čer 2023, 19:55
Jakub.Backa píše: 06 čer 2023, 19:40

Terko, druhýkrát ti na to fakt neskočím. Považuj, co chceš, za co chceš. Nicméně debatuješ neskutečně manipulativně a vztahovačně, možná si to ale neuvědomuješ.

Rozumím tomu tak, že si nic nenašel. Děkuju moc za reakci.

QED

We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1330
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1414 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování

Re: Podporuji nominaci Janky Michailidu na pozici krajské zástupkyně v RV (2023)

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Abych byla spravedlivá, teď ještě při pročítání vlákna koukám, že se stavil i Jakub se svým propagandistickým vyjádřením, které lepí snad úplně všude, no budiž. :roll:
Každopádně Tereza tedy za RV nebyla jediná a mohlo jí to přijít normální se tady vyjadřovat a víc to asi pitvat nebudu, protože bych opět musela hodnotit nové jednatelé RV.
Každopádně opravdu to nepovažuju za správný přístup.

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Zahraniční odbor
Příspěvky: 680
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Spisovatel slevových letáků
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 1545 poděkování

Re: Podporuji nominaci Janky Michailidu na pozici krajské zástupkyně v RV (2023)

Příspěvek od Jan.Mares »

Martin.Martin píše: 06 čer 2023, 12:08
Jakub.Michalek píše: 05 čer 2023, 23:20

Inu, pristup, ze nejsou respektovana demokraticka rozhodnuti vetsiny, a misto toho jsme vsichni vystaveni pokracovani neprijemne a nasilne kampani pres media, ktera z nas ma udelat bolseviky a levicaky, ma jen dve vychodiska. Bud se vetsina necha znechutit, a vykasle se vubec na participaci ve strane, coz je jiste cilem, ktery se ale verim nepodari dosahnout. Nebo budou moznosti obstrukci a ojebavek narovnany ve prospech toho, abychom zase delali neco pro lidi, kteri nas voli. Jiste by to bylo uzitecnejsi nez pokracovani teto trapne komunisticko pozerske medialni exhibice spojene s devalvaci duvery u normalnich lidi a poskozovanim vsech ostatnich, kteri na necem poctive pracuji a diky teto sobecke traparne klesnou jejich sance na zvoleni.

Já ti gratuluji, že z nás děláš bolševiky:

Screenshot_20230606-114301.jpg

Snímek obrazovky 2023-06-06 121522.png

Mě přijde geniální, že to viděj i pravičáci a lidi ze stran, co Pirátům rádi mydlej schody. Jakub je prostě člověk, kterýho bych se bál, kdyby mě stál za zády i ve frontě na kebab.

Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1330
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1414 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování

Re: Podporuji nominaci Janky Michailidu na pozici krajské zástupkyně v RV (2023)

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jana.Skopalikova píše: 06 čer 2023, 22:02
Oznámení moderátora:

Více než 100 příspěvků z tohoto vlákla bylo odděleno jako Offtopic sem: viewtopic.php?t=64580.
Chtěla bych ještě jednou poprosit všechny diskutující, aby si uvědomili, že se nachází na půdě krajského fóra Středočeského kraje. To znamená, že většina z vás je tu pouze na návštěvě, proto vás prosím, abyste se tu chovali slušně a diskusi mimo dané téma si nechali do vláken k tomu určených. Děkuji.

Jani, prosím, můžeme ještě odstranit ty příspěvky Terezy Hubáčkové? Soudy členů RV z cizích KS o našem jednání o volbě do RV tady opravdu nemají co dělat.

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5594
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22619 poděkování
Dostal poděkování: 4573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Příspěvek od Robert.Magni »

Nejzábavnější je, že Janka ani nenapsala, jestli vůbec nominaci přijímá :D
SčK chce mít zástupce, který ho má na háku proč ?

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Tereza.Kvitova
Republikový výbor
Příspěvky: 61
Registrován: 27 led 2020, 15:54
Profese: výtvarnice
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Re: OT vlákno z nominace Janky Michailidu do RV za SčK

Příspěvek od Tereza.Kvitova »

Vzhledem k tomu že se tu vyjadřuje spousta lidí, tak si tu taky odložim...
Předně děkuju všem členům mimo SčK za jejich názory, o klíčenku si řekněte až se uvidíme...
Chápu, že je toto dost výbušné téma, ale bylo by fajn nechat rozhodnutí na členech příslušného kraje a to především až se vůbec dozví zda nominovaná toto přijímá.

Smooth sea never made a skilled Pirate
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“