CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Blanka.Charvatova
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Profese: Na dovolené, nerušit.
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Blanka.Charvatova »

Díky všem za napínavou a trochu dlouho volbu. Ať už jsme hlasovali jakkoliv, myslím, že je na čase zakopat příkopy, které možná volba prohloubila, a je ten správný čas začít stavět mosty ke spolupráci. Výsledek byl docela těsný a nikdo by se neměl cítit na druhé koleji. To vnímám jako hlavní úkol nového vedoucího PO. Matějovi srdečně gratuluji a přeji hodně štěstí v této výzvě. Přála bych si, aby i Monika s Kubou nadále spolupracovali s PO a pokračovali v tom, co umí, protože každý z vás je jedinečný a dobrý v něčem jiném a to tvoří základ silného týmu (takže díky Jakubovi za jeho reakci, tohle je to, co teď všichni potřebujeme). Krásné léto všem!

Na dovolené, nerušit.

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Ahoj všem,

děkuji předsedající za nestranné vedení volby, děkuji všem, kteří volili informovaně, děkuji těm, kteří měli podobné názory jako já, ale především těm, kteří měli jiné názory a nebáli se je diskutovat. V neposlední řadě díky Monice a Jakubovi za to, že se nebáli jít s kůží na trh a kandidovali.

Jsem moc rád, že to vyšlo, přiznám se, že jsem to vůbec nečekal. Byl bych moc rád, kdyby se nám podařilo všem třem spolupracovat i nadále, protože jak vidno každý z nás i našich programů má své podporovatele a myslím, že všechna témata, která byla probírána, jsou podstatná.

Od Jany si během následujících 14 dní budu roli přebírat. Vítám od všech názory na to, jak by to mělo fungovat a doufám, že PO bude nadále sloužit všem stejně bez výjimky.
Pokud máte jakékoliv podněty, prosím pište mi do zpráv a domluvíme se, jak je řešit.

Během července budu dokončovat nějaké drobné pracovní povinnosti, ale měl bych být již plně k dispozici.

Mějte všichni fajn den a mockrát děkuji všem, kteří se volby účastnili.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“