Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Nominaci Dalibora Záhory do Kontrolní komise

podporuji

53
35%

nepodporuji

94
61%

zdržuji se

6
4%
 
Celkem hlasujících: 153 - Celkem hlasů: 153

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ne, nesedí, obě ta tvrzení jsou lživá.

Napsal jsi:

  • po jeho nástupu minimálně 4 hodiny a více,
  • ten jeden člen mluví celkově více času než všech šest zbývajících členů SR a ředitel dohromady.

To jsou dosti jasná skutková tvrzení, a proto tě žádám, abys je konkrétně doložil.

Ty další bublinky si můžeš odpustit, už tak padlo o institutu i mně dezinformací více než dost. Zafungovaly, tedy gratulky.

Citoval jsi Ivora, který mi úspěšně zatrolil nominační vlákno. Ale hned na další stránce je pak reakce Jirky Kadeřávka, který to viděl krapet jinak. Kdo by si prošel zápisy, tak uvidí, že drtivou většinu času sežralo opakované řešení operativy, která prostě nefungovala. A bohužel správní rada i za tohle nese zodpovědnost, byť by se tím normálně nemusela zabývat. Jako muset opakovaně vysvětlovat, že není dobrý mít miliony na neúročeném běžném účtu, jak má vypadat návrh usnesení nebo půl roku urgovat triviální projekt webu, to jsou ty marnosti, které úplně zbytečně žraly čas.

Ohledně volebního výboru, je to OT, ale má to jednoduché vysvětlení - Hana Hajnová ho vedla výborně a výbor prostě fungoval. Navíc navazující exekutivu zajišťoval Pavel Štěpánek, který má jednoduše tah na výsledek. A i když jsem třeba měl na něco jiný odborný názor, nikdy nebylo třeba řešit funkčnost systému.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 2):
Bohdana.Hola, Eva.Ticha

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4401 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Antonino.Milicia píše: 21 led 2024, 17:15

Ne, nesedí, obě ta tvrzení jsou lživá.

Napsal jsi:

  • po jeho nástupu minimálně 4 hodiny a více,
  • ten jeden člen mluví celkově více času než všech šest zbývajících členů SR a ředitel dohromady.

To jsou dosti jasná skutková tvrzení, a proto tě žádám, abys je konkrétně doložil.

Ty další bublinky si můžeš odpustit, už tak padlo o institutu i mně dezinformací více než dost. Zafungovaly, tedy gratulky.

Citoval jsi Ivora, který mi úspěšně zatrolil nominační vlákno. Ale hned na další stránce je pak reakce Jirky Kadeřávka, který to viděl krapet jinak. Kdo by si prošel zápisy, tak uvidí, že drtivou většinu času sežralo opakované řešení operativy, která prostě nefungovala. A bohužel správní rada i za tohle nese zodpovědnost, byť by se tím normálně nemusela zabývat. Jako muset opakovaně vysvětlovat, že není dobrý mít miliony na neúročeném běžném účtu, jak má vypadat návrh usnesení nebo půl roku urgovat triviální projekt webu, to jsou ty marnosti, které úplně zbytečně žraly čas.

Ohledně volebního výboru, je to OT, ale má to jednoduché vysvětlení - Hana Hajnová ho vedla výborně a výbor prostě fungoval. Navíc navazující exekutivu zajišťoval Pavel Štěpánek, který má jednoduše tah na výsledek. A i když jsem třeba měl na něco jiný odborný názor, nikdy nebylo třeba řešit funkčnost systému.

Nemůžeš si to tvoje mindráky řešit někde u KK, jestli někdo lhal a podobné sračky a nezasírat tím úplně všechny vlákna. Nebo si založ vlastní nominační vlákno či jiné a tam si to řeš, toto je už fakt běs. Díky tobě mě už aj přestalo bavit číst odpovědi kandidátů. O pár vím, že jim to dám a ten zbytek si teda zatočím nějakým kolem štěstí a dám to půlce zbytku a půlce ne...

Georgia H moderuje:

Uživatel byl napomenut za hrubou neslušnost

Naposledy upravil(a) Georgia.Hejdukova dne 22 led 2024, 10:22, celkem upraveno 1 x.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1211
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 2475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Georgia H moderuje:

Napomínám Petra Tkadlece za hrubou neslušnost

Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvky (celkem 3):
Eva.Ticha, Petr.Tkadlec, Vojtech.Pikal

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Uživatelský avatar
Martin.Novak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 11
Registrován: 23 bře 2021, 18:58
Profese: Dopravní inženýr
Bydliště: Brno-Starý Lískovec
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Novak »

V rozpravě padlo 11 otázek na všechny kandidáty. Většina kandidátu odpověděla na všechny otázky, bohužel v tomto nominačním vlákně není odpověď ani na jednu otázku. Můžu poprosit o odpovědi, ať si doplním Deminimum. Děkuji. OFFTOPIC Nejpřehledněji jsou všechny otázky v nominačním vlákně Jana Hory

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Novak za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Novy, Antonino.Milicia, Vojtech.Pikal

zastupitel městské části Brno-Starý Lískovec

Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2463
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2012 poděkování
Dostal poděkování: 3234 poděkování

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Prokop »

Petr.Tkadlec píše: 21 led 2024, 17:47

Nemůžeš si to tvoje mindráky řešit někde u KK, jestli někdo lhal a podobné sračky a nezasírat tím úplně všechny vlákna. Nebo si založ vlastní nominační vlákno či jiné a tam si to řeš, toto je už fakt běs. Díky tobě mě už aj přestalo bavit číst odpovědi kandidátů. O pár vím, že jim to dám a ten zbytek si teda zatočím nějakým kolem štěstí a dám to půlce zbytku a půlce ne...

OFFTOPICTak si ho vlož do seznamu nepřátel (celkem by mě zajímalo, kdo tohle tahle blbě přeložil), pak jeho příspěvky neuvidíš

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4401 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jan.Prokop píše: 23 led 2024, 11:12
Petr.Tkadlec píše: 21 led 2024, 17:47

Nemůžeš si to tvoje mindráky řešit někde u KK, jestli někdo lhal a podobné sračky a nezasírat tím úplně všechny vlákna. Nebo si založ vlastní nominační vlákno či jiné a tam si to řeš, toto je už fakt běs. Díky tobě mě už aj přestalo bavit číst odpovědi kandidátů. O pár vím, že jim to dám a ten zbytek si teda zatočím nějakým kolem štěstí a dám to půlce zbytku a půlce ne...

OFFTOPICTak si ho vlož do seznamu nepřátel (celkem by mě zajímalo, kdo tohle tahle blbě přeložil), pak jeho příspěvky neuvidíš

OFFTOPICAle já nechci mít žádné nepřátele. :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Lukas.Novy
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Jaroslav.Lainz
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 257
Registrován: 01 bře 2018, 16:05
Profese: speciální pedagog - etoped
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 394 poděkování
Dostal poděkování: 323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Jaroslav.Lainz »

@Dalibor.Zahora
Rád bych se zeptal, jestli už byly někde zodpovězeny otázky z tohoto vlákna. viewtopic.php?t=63801
Možná jsem jen málo hledal.
Stačí odkaz. Díky.

V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat na tel.: 775 059 367.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jaroslav.Lainz píše: 23 led 2024, 13:25

@Dalibor.Zahora
Rád bych se zeptal, jestli už byly někde zodpovězeny otázky z tohoto vlákna. viewtopic.php?t=63801
Možná jsem jen málo hledal.
Stačí odkaz. Díky.

Ahoj, na otázky jsem odpovědel zde, chápu není to snadné nalézt: viewtopic.php?p=833102#p833102

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Martin.Novak píše: 23 led 2024, 09:32

V rozpravě padlo 11 otázek na všechny kandidáty. Většina kandidátu odpověděla na všechny otázky, bohužel v tomto nominačním vlákně není odpověď ani na jednu otázku. Můžu poprosit o odpovědi, ať si doplním Deminimum. Děkuji. OFFTOPIC Nejpřehledněji jsou všechny otázky v nominačním vlákně Jana Hory

Omlouvám se, zkusím to dohnat ještě dnes. Ovšem vyskytla se ta věc s přezkumem smlouvy na fundraising, to mi přišlo důležitější a dal jsme tomu přednost.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Petr.Tkadlec

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do Kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Závěrečná řeč

Shodou okolností se nám aktuálně udála taková "kontrolní" věc, a sice přezkum smlouvy na fundraisiung . Domnívám se, že na ní lze názorně ukázat, jak se kdo staví k věcem, které zaslouží kontrolu členské základny. Jak se říkává, podle skutků poznáte je...

Doporučuji pročíst, jak jednání, tak i členský podnět a porovnat s nabídkou kandidátů do KK. Štastnou volbu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Lukas.Novy

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“