Richard Pokorný

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34711
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31639 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od Petr.Vileta »

Zareaguji jen krátce. Zeman je lhář, sebestředný, pomstichtivý, hulvát a alkoholik. Asi o něm Sobotka tyhle věci věděl mnohem dříve, než jsme se je dozvěděli my ostatní. Je smutné, když úspěšná strana je jakákoliv se silným vůdcem a další schopní lidé v ní nejsou. A je ještě smutnější, že bývalé elity (Klaus, David, Zeman) se ke stáru přiklání k nacionalizmu až nacizmu.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

richard.pokorny2
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 42
Registrován: 06 říj 2022, 18:07
Profese: Právník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od richard.pokorny2 »

Vážený pane Vileto,

zde nejsme ve sporu, snad s jediným dovětkem - řešení, které Sobotka zvolil a díky němuž prezidentský mandát získal Klaus, bylo velmi nešťastným vyjádřením Sobotkovo případného poznání o Zemanovi. Když Zemana nechtěli, měli postavit rovnou jiného silného kandidáta a podpořit ho. Skutečnost, že tak neučinili, a Klaus se na Hrad protlačil navzdory tomu, že levice měla v PS většinu, považuji za ostudnou porážku tehdejší ČSSD a Sobotkovo nekompetentnost k jejímu vedení. Jinak souhlas.

JUDr., Bc. Richard Pokorný, Ph.D.
motto: Raději čestného nepřítele, než nečestného přítele

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 198
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od pavlinahamplova »

Zdravím, Richarde,

proč ne ČSSD nyní? A pomoci k obrození?

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

richard.pokorny2
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 42
Registrován: 06 říj 2022, 18:07
Profese: Právník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od richard.pokorny2 »

Vážená a milá Pavlíno,

především proto, že takovou roli jsem zažil už v KSČM, stojí neskutečné množství času s naprosto nejistým výsledkem, zde by to bylo ještě komplikované tím, že ČSSD je nyní strana mimo PS. Ani nevím, jaký je tam v současnosti převládající postoj k ruské agresi, k EU, k Číně apod, ČSSD v současnosti nesleduji, jakkoliv k úspěšné obrodě držím palce. Tak to tentokrát zkouším u strany, s níž shodnu alespoň v těch okruzích, které v současnosti považuji za rozhodující:)

JUDr., Bc. Richard Pokorný, Ph.D.
motto: Raději čestného nepřítele, než nečestného přítele

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 198
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od pavlinahamplova »

Díky za odpověď.

Ohledně snadněji dosažitelných politických postů to určitě za zkoušku stojí. Jste hodně zapálený :)

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

richard.pokorny2
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 42
Registrován: 06 říj 2022, 18:07
Profese: Právník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Richard Pokorný

Příspěvek od richard.pokorny2 »

Není za co :)

jenomže mně nejde o politické posty. Nevyhýbám se jim pokud je potřeba, ale kvůli nim bych se do politiky neangažoval, to by byl pro mě hrozně slabý motiv. Pro mě je v životě klíčový boj proti zlu jako filozofická kategorie. To není patetismus, každý má své motivy jednání, moje jsou tyto. Když jsem za největší zlo považoval (český klausovský) kapitalismus, šel jsem do KSČM. A když vidím největší zlo v ultrapravicovém proruském nacionalismu, hlásím se u Pirátů :)

JUDr., Bc. Richard Pokorný, Ph.D.
motto: Raději čestného nepřítele, než nečestného přítele

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“