Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Znojemsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Bylo zahájeno 1.kolo volby zbytku čela (2.-6.místo) kandidátní listiny do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022.

Hlasování potrvá do 29.3.2022 do 18:00 zde

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Všichni kandidáti a kandidátky, kteří se ucházeli o místo na čele kandidátní listiny postoupili z 1.kola. Všem gratuluji. výsledek hlasování zde. Hlasovalo 7 z 8 oprávněných voličů.

V dalších hlasovacích kolech budeme obsazovat jednotlivá místa na čele kandidátky. Počínaje 2.místem. Hlasování o obsazení 2.místa začne dnes 30.3.2022 v 18:00 a potrvá až do 1.4.2022 do 18:00 zde. Po vyhodnocení bude následovat volba dalších míst v pořadí na kandidátní listině.

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Na 2.místo kandidátní listiny do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022 byla zvolena Jana Logrová.

Hlasovalo celkem 6 hlasujících z 8. Pro kandidátku hlasovalo 6 hlasujících.

Gratuluji Janě Logrové ke zvolení.

Hlasování proběhlo zde:
https://helios.pirati.cz/helios/e/ms-znoj-03-2022-komunalni-volby-znojmo

Další kolo hlasování ve volbě čela kandidátní listiny bude o 3.místo kandidátní listiny a bude zahájeno 4.4.2022 od 18:00 a poběží až do 6.4. do 18:00.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dubec za příspěvky (celkem 2):
Petr.Kubes, Jana.Logrova

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jana.Logrova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 57
Registrován: 06 lis 2017, 09:33
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Znojmo/Brno
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Jana.Logrova »

Děkuju vám za podporu! :roll: Hned začnu pracovat na těch alegorických vozech, brzo spustíme masivní letákovou kampaň a když ani to nezabere, lituji, přijde čas triček!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Logrova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Eva.Havlova
Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Právě bylo zahájeno 3.kolo volby zbytku čela (2.-6.místo) kandidátní listiny do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022, ve kterém volíme 3.místo.

Vzhledem k tomu, že do dalšího kola hlasování postoupí jen jeden kandidující, nebude probíhat hlasování o této pozici, ale kandidující bude automaticky zvolený/á na 4.místo kandidátní listiny.

Hlasování potrvá od 4.4.2022 18:00 do 6.4.2022 do 18:00 zde

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Na 3.místo kandidátní listiny do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022 byl zvolena Jan Hora.
Na 4.místo kandidátní listiny do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022 byla zvolena Eva Havlová.

Hlasovalo celkem 7 hlasujících z 8.

Gratuluji oběma kandidátům ke zvolení.

Hlasování proběhlo zde:
https://helios.pirati.cz/helios/e/ms-znoj-04-2022-komunalni-volby-znojmo

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Vhledem k tomu, že z prvního kola volby zbytku čela nepostoupil dostatečný počet kandidátů/kandidátek potřebných pro obsazení všech pozic na čele kandidátní listiny, otevírám opět možnost přihlašování se kandidátů a kandidátek na čelo kandidátní listiny. Respektive možnost přihlásit se do dovolby čela kandidátní listiny pro obsazení 5. a 6. místa.

Možnost pro přihlašování do dovolby čela kandidátní listiny na 5. a 6. místo otevírám do pátku 15.4.2022 do 23:59. Poté bude doba na rozmyšlenou a hlasování samotné bude spuštěno v úterý 19.4.2022. Dovolba čela kandidátní listiny proběhne stejným způsobem jako volba čela. Tedy 1.kolem přijatelnosti a následně volbou po jednotlivých místech počínaje 5. místem.

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
dgrossmann
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2022, 09:49
Profese: historik
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od dgrossmann »

Pirátky a Pirati, příznivkyně a příznivci,

ve Znojmě jsem se narodil a prožil tu většinu svého života. Přivedl jsem sem svoji ženu a společně tu vychováváme naše děti. Záleží mi na tom, aby vyrůstaly v otevřeném městě nabízejícím zajímavé životní příležitosti pro všechny skupiny lidí bez ohledu na vzdělání či sociální postavení. Proto bych se rád ucházel o pozici na čele kandidátní listiny v zářijových komunálních volbách.

Vystudoval jsem historii a dějiny umění, mám zkušenosti z celostátních i regionálních médií a posledních 11 let jsem pracoval na postu mluvčího a asistenta ředitele Národního parku Podyjí.

Jedním z důležitých témat je tak pro mne životní prostředí. Budu usilovat o to, aby Znojmo mělo dlouhodobý plán, jak se vyrovnat se změnou klimatu a začalo ho naplňovat. Chci také, aby promyšleně nakládalo s krajinou, která ho obklopuje a neměnilo nahodile svůj územní plán podle zájmů vlivných jednotlivců nebo firem. Zanedbaných ekologických problémů Znojma je ale celá řada. Od plíživě mizejících zelených ploch v zastavěném prostoru města, až po nedodržování hlukových a prachových limitů kolem klíčového znojemského dopravního tahu.

Znojmo jako město nedaleko hranice by také podle mého názoru mělo více než doposud rozvíjet spolupráci se svými rakouskými partnery a podporovat ji i u ostatních znojemských institucí. Kromě turistického ruchu, to může být přínosné například i v oblasti bezpečnosti, zdravotnictví, ochrany přírody nebo budování podnikatelských příležitostí.

V neposlední řadě bych chtěl více otevřít možnosti znojemského školství. Ve Znojmě chybí nabídka alternativních školních i předškolních institucí. Přál bych si také, aby znojemské školství bylo více inkluzivní. Tuto změnu ale musí přijmout jak učitelé, tak i rodiče. A bude třeba na ní začít systematicky pracovat.

Věřím, že tyto představy společně sdílíme a budeme je mít i možnost společně naplňovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi dgrossmann za příspěvky (celkem 3):
Eva.Havlova, Lukas.Dubec, Pavel.Nevrkla

David Grossmann
"Vouloir, c'est pouvoir," Henriette d'Angeville

Uživatelský avatar
Petr.Ilgner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 15 led 2019, 19:39
Bydliště: Znojmo
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Petr.Ilgner »

Vážené Pirátky, vážení Piráti,

rozhodl jsem se usilovat o místo na kandidátce do komunálních voleb ve městě Znojmě. Je mi 28 let, ve Znojmě jsem se narodil, chodil na základní i na střední školu a aktuálně zde i bydlím s manželkou a dcerou. Vzděláním jsem ekonom se zaměřením na zemědělství (MENDELU a BOKU). Povoláním jsem zemědělec.

Za piráty jsem v současné době členem Komise regionálního rozvoje a rozvoje venkova Jihomoravského kraje.

Protože pocházím z okrajové části města, která není administrativně jeho součástí, je pro mě důležitým tématem rozvoj okrajových oblastí a užší spolupráce se samosprávami sousedních obcí. Nespolupráce a vzhled obcí pod správou města Znojma jsou jeho ostudou.

Dalším důležitým tématem je pro mě udržitelný rozvoj. Strategické plánování by mělo být jeho základem a ne jen obtěžujícím dokumentem, který vyžaduje zákon. Rád bych viděl město, které má vizi jak se bude rozvíjet a je si vědomo svých omezení. Město, které ví, kde se bude brát energie kterou spotřebovává a které ví, kde se bere jídlo, které konzumují jeho obyvatelé. Pokud nebudeme sledovat tyto celoevropské trendy, může se stát že zůstaneme zaseknutí ve 20. století.

Chtěl bych, aby v našem krásném městě lidé chtěli zůstat i po střední škole a nejezdili sem jen na výlet. Chtěl bych, aby se místo projektů za desítky milionů někdo zamyslel i nad průběžnou péčí. Někde se nemusí rekonstruovat, stačí občas uklidit.

Mám radost z nové aleje na Dukelské a rád bych, aby se stále sázely nové stromy.

Rád bych přispěl svojí trochou znalostí a času ke společnému úsilí a budu rád za projevenou podporu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Ilgner za příspěvky (celkem 4):
Eva.Havlova, Petr.Springinsfeld, Lukas.Dubec, Pavel.Nevrkla
Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 711
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Primární volby do Zastupitelstva města Znojma - komunální volby 2022

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Oznámení moderátora:

Dnes 25.4.2022 od 18:00 bude zahájeno hlasování o dovolbě čela kandidátní listiny do do Zastupitelstva města Znojma pro komunální volby 2022, ve kterém se bude hlasovat obsazení 5.místa kandidátky.

Vzhledem k tomu, že do dalšího kola hlasování postoupí jen jeden kandidující, nebude probíhat hlasování o této pozici, ale kandidující bude automaticky zvolený/á na 6.místo kandidátní listiny.

Hlasování potrvá od 25.4.2022 18:00 do 27.4.2022 do 18:00.

Hlasování o přijatelnosti kandidátů na 5. a 6.místo kandidátní listiny proběhlo zde a postoupili oba kandidát.

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Znojemsko“