MORÁLKA NADEVŠE

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Jiri.Princ »

Ágnes,
asi tě myslím neznám. Asi jsem tě asi nikdy neviděl.
Je mi do tebe pendrek, mám tě rád a nic proti tobě necítím.
Prosím, nebuď tak nepřátelská a afektovaná, neshazuj se.
Uber velkých slov.
Nechme to Janu Kolaříkovou v klidu vyšetřit.
Naši voliči mi bohužel denně volají kam jsme to došli, a jestli náhodou nechceme
selhání a průšvih Pepy Špaka zamést nějak pod koberec. Buď trpělivá.
JP
Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Jiri.Princ »

Přátelé a kamarádi,

Dne 12.2.2021 ve 20:14hod jsem učinil na tomto vlákně podání. Apeloval v něm
na morálku J.Špaka a žádal o konání Janu Kolaříkovou.

Uběhlo 11 dnů a nic se nestalo:
1/. Josef Špak nevydal na tomto vlákně žádné prohlášení, tudíž pravděpodobně neukončil své působení ve všech funkcích
a strukturách strany, nepožádal o své vyloučnení, nevrátil zdefraudovanou částku, ostatním zastupitelům se za své selhání neomluvil.

2/. Předseda MS v ČB, TGJ, zodpovědný za Pepovu činnost a chování, kontrolující si na pravidelných
poradách výsledky jeho práce a pohnutky jeho chování dosud nereagoval. Nikoho nepotrestal, a pokud nereaguje,
je rovněž vinen a zaslouží si samozřejmě potrestat stejně jako Pepa.

3/. Jana Kolaříková, kterou jsem poprosil o vyřešení situace na ČB radnici s P.Špakem, zatím pravděpodobně tohoto
ani z ničeho neobvinila, nevyhlásila hlasování krajského fóra o jeho dalším osudu a setrvání ve straně, nenařídila mu vrátit
s omluvou peníze a nepředala ho k řešení kárné komisi.

4/. Agnes Němečková, Luděk Blaha a Bohuslav Švehla, kteří na foru reagovali, diskutovali, a věc morálních poklesků JŠ je určitě
zajímá stejně jako mne, se od něho, TGM a Jany Kolaříkové nic nedozvěděli.

5/. Členové naší strany a její sympatizanti, kteří v počtu 562 toto vlákno otevřeli a naši voliči,
kteří nám, členům volají a ptají se jak to teda všechno myslíme s naší poctivostí pracovitostí
a transparencí ale čekají na výsledek kauzy a potrestání viníků.

Prosím proto opakovaně o vyřešení tohoto excentrického, ve straně neobvyklého případu selhání.

JP.
Agnes.Nemeckova
Člen KS Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 22 úno 2019, 09:55
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Bydliště: Praha 17
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

Mne by v tuto chvíli Jirko velmi zajímala odpověď na to o jakých odposlechách si mluvil. Děkuji za to, že pokud tu tepeš jiné za to, že nereagují ukážeš, že si lepší a odpovíš mi ty.

Ágnes Němečková
MS Praha 6
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Jiri.Princ »

Ahoj Ágnes Němečková,

mám všechny ty fauly "bratrstva kočičí pracky" poukládané,
že jsi to ty, a že jsi členkou Jihočeské mutace pirátské strany krátce,
posílám ti pár důkazů o tom, jak schůzi našeho MS v J.Hradci nařídil Lukáš Kolařík tajně odposlouchávat.
A jak se jeho lokajové Špak s Urbanem nakonec pohádali, kdo z nich je větší darebák.
Přečti si to a udělej si o těch lidech názor, čao JP

FB Lukáš Kolařík 2.2.Krajské fórum má tak možnost projevit své názory a svou vůli, návrh usnesení přijmout, nepřijmout nebo pozměnit, stejně tak jako má MS Jindřichův Hradec možnost se v jednání Krajského fóra vyjádřit, obhájit a argumentovat.
FB Odposlech
4.2. Lukáš Kolis Kolářík To je hezký že se najednou snaží. Leč zasedání není řádně svoláno a není možné na něm přijmout jakékoliv usnesení. Můžou si tak hezky popovídat. Evidentně jim ty předpisy fakt nic neříkají.
Zuzana Kudláčková Vždyť JH se přece může obhajovat a přinést protiargumenty v jednání, které bude následně probíhat na foru, ne? Bude rozhodovat KF na ne PKS, tak tohle nechápu. Oldřich Máca Jiří Princ Na vaší vlastní schůzi ty argumenty přece nikdo neuslyší, nebo plánujete udělat stream či audiozáznam, pro ostatní z JčK?
Lukáš Kolis Kolářík požádal jsem o stream nebo záznam
V.Urban . 4.2. Václav Urban Po skončení "schůze" jsem udělal další záznam z podnětu Pepy a vy jste věděli, že v nahrávání pokračuju. Bylo to pro případ, že by "schůze" dál spontánně pokračovala. Ten další záznam nebudu zveřejňovat a smažu ho.
Špak Josef Špak Ahoj všichni, za sebe chci říct že mě jakékoliv záznamy na *veřejné* schůzi nevadí. Navíc když jsem se nechal zvolit do jakékoliv funkce u Pirátů, považuju za rozumné jednat co nejvíc otevřeně, aby ostatní členové měli možnost hodnotit to, jak jednám, a v případě potřeby mě vyměnit. Na druhou stranu nemám potřebu se nějak předvádět, prostě jednám normálně, záznam nezáznam.
• Josef Špak Nechápu co myslíš šmírováním. Záznamy se snad dělají pro lidi, co na tu schůzi chtěli přijít, ale nemohli?
Zuzana Kudláčková Jak hluchej do vrat. Fakt uz. Doufam, ze se alespon v ramci jednani na fóru se nejake informace a vysvetleni dovim.
Josef Špak Já taky doufám že se něco dovím, protože to kvůli čemu se schůze svolávala se tak nějak neřešilo, jak už jsem psal. Trochu mě to mrzelo, ale jinak to byl moc fajn večer a hezky jsme si s Oldou a Jirkou Princem a všemi dalšími popovídali. Klidně bych jel zas :)

Tak co tomu říkáš Ágnes, ještě se ti nezdvihá žaludek?

Ahoj J.P.
Zuzana Kudláčková ja to porad nechápu, byl vami neschvaleny zanam zverejnen?
Václav Urban Josef Špak Když jsem ukončil záznam schůze, řekl jsi, že ti nevadí, kdybych nahrával dál. Usoudil jsem, že by schůze mohla spontánně začít pokračovat. Tak jsem to zapnul znova. Jirka Princ se zeptal, jestli to dál nahrávám. Řekl jsem, že jo. Olda Máca pak mávnul rukou: "A dyť je to jedno." Asi tak. (Zase mají nějakej zástupnej problém.)
Josef Špak Jak už jsem napsal, a opět mluvím za sebe, nekontroloval jsem jestli Václavovo diktafon fungoval nebo ne, protože mi nahrávání nevadí, naopak ho považuju za vhodné, aby nedávalo smysl se navzájem později obviňovat z šíření nějakých nepravd nebo dokonce lží.
Josef Špak Co se týká toho žalování, prosím Oldřich Máca aby to své obvinění (ze lži) vzal zpět, nebo se zde omluvil. Fakt mě to mrzí, ale tohle se prostě nedělá a nemůžu to nechat být. Pokud tvrdíte že jsme byli s Václavem Urbanem na něčem domluvení před schůzí nebo jakkoliv jinak, zajímalo by mě, co vás k tomu vede.
Lukáš Kolis Kolářík Požádal jsme místní sdružení JH o stream nebo pořízení záznamu ze zasedání. To je u Pirátů běžná záležitost, některé organizační jednotky to dělají sami o sobě. Záznam ze zasedání byl pořízen a já za to moc děkuji. Na události vzniklé po ukončení zasedání reagovat nebudu, protože se nejedná o oficiální činnost Pirátů, ale volnočasové aktivity členů a příznivců. Pokud má někdo pocit, že byl krácen na svých právech nebo došlo k protiprávnímu jednání, ať situaci řeší buď přes Kontrolní komisi, nebo trestní či soukromoprávní cestou. Za to, co se děje po ukončení oficiálního jednání v plné hospodě lidí, nemůže kraj potažmo strana nést žádnou zodpovědnost.
Lukáš Kolis Kolářík Oldřich Máca já jsem nikoho k ničemu nezmocňoval, a už vůbec ne k tomu, aby zaznamenává soukromé aktivity členů a příznivců v hospodě. Požádal jsem záznam oficiálního jednání a ten je zveřejněn. Dál to pro mě končí.
Forum PS
od Josef.Spak » 05 úno 2019, 02:01 pokusím se co nejvěrněji reprodukovat to, na co si vzpomenu, a co zaznělo až po oficiálním ukončení schůze.

Co se týká záznamu poté, co Olda řekl že se o ničem bavit nebudeme, schůze se ukončí a basta...

Na vysvětlenou (odkaz na FB skupinu JčK zde):

J.Špak - následně jsem se ptal Václava Urbana, proč měl pocit že to bylo na moje přání. Já si totiž nevzpomínám, že bych kdy Václavovi řekl, ať se to nahrává celé. Dostal jsem následující odpověď:

Myslím si, že transparentní, otevřené jednání je důležité, zejména pokud se jedná o věci projednávané celým krajským fórem. Na druhou stranu ani nedošlo ke zveřejnění nějakého záznamu, který by byl pořizován bez souhlasu přítomných.

Tohle je přesně důvod, proč se nemá dělat ultrakrátká schůze na čtvrt hodiny, nebo řešit důležité věci někde na Facebooku.
Agnes.Nemeckova
Člen KS Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 22 úno 2019, 09:55
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Bydliště: Praha 17
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

No, díky za odpověď... Víc k tomu už raději říkat nebudu.. ale fakt, moje nabídka kontaktu na psychiatra platí..

Ágnes Němečková
MS Praha 6
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Jiri.Princ píše: 23 úno 2021, 20:18 Přátelé a kamarádi,

Dne 12.2.2021 ve 20:14hod jsem učinil na tomto vlákně podání. Apeloval v něm
na morálku J.Špaka a žádal o konání Janu Kolaříkovou.

Uběhlo 11 dnů a nic se nestalo:
1/. Josef Špak nevydal na tomto vlákně žádné prohlášení, tudíž pravděpodobně neukončil své působení ve všech funkcích
a strukturách strany, nepožádal o své vyloučnení, nevrátil zdefraudovanou částku, ostatním zastupitelům se za své selhání neomluvil.

2/. Předseda MS v ČB, TGJ, zodpovědný za Pepovu činnost a chování, kontrolující si na pravidelných
poradách výsledky jeho práce a pohnutky jeho chování dosud nereagoval. Nikoho nepotrestal, a pokud nereaguje,
je rovněž vinen a zaslouží si samozřejmě potrestat stejně jako Pepa.

3/. Jana Kolaříková, kterou jsem poprosil o vyřešení situace na ČB radnici s P.Špakem, zatím pravděpodobně tohoto
ani z ničeho neobvinila, nevyhlásila hlasování krajského fóra o jeho dalším osudu a setrvání ve straně, nenařídila mu vrátit
s omluvou peníze a nepředala ho k řešení kárné komisi.

4/. Agnes Němečková, Luděk Blaha a Bohuslav Švehla, kteří na foru reagovali, diskutovali, a věc morálních poklesků JŠ je určitě
zajímá stejně jako mne, se od něho, TGM a Jany Kolaříkové nic nedozvěděli.

5/. Členové naší strany a její sympatizanti, kteří v počtu 562 toto vlákno otevřeli a naši voliči,
kteří nám, členům volají a ptají se jak to teda všechno myslíme s naší poctivostí pracovitostí
a transparencí ale čekají na výsledek kauzy a potrestání viníků.

Prosím proto opakovaně o vyřešení tohoto excentrického, ve straně neobvyklého případu selhání.

JP.
Tvl Jirko, nečteš mapu.

1. Josef Špak k tomu podal celkem obsáhlé vyjádření a rezignoval na předsedu klubu.
2. Reagovali i členové předsednictva MS ČB a rezignovali na své funkce.
3. Předsedkyně a ostatní členové PKS věc řešili na zasedání a dopěli k názoru, že MS ČB věc aktivně řeší a není třeba aktivní zásah kraje. Pokud by řešení ze strany MS ČB nepřišlo, kraj by jistě zasáhl jako v případě MS JH, které neřešilo nic a ve svém závadném počínání pokračovalo. Také konstatovali, že obsah článku neodpovídá realitě a je tendenční.
4. Jmenovaní členové zřejmě čtou zápisy z těchto jednání, takže jsou s věcmi obeznámeni, proto je Tvá reakce udivuje.
5. Pokud máš problém s dotazy voličů, můžeš je přesměrovat na někoho z MS ČB, PKS JčK, zmiňované veřejné vyjádření Pepy Špaka nebo nebo někoho z tiskového.

Měj fajn den
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvek:
Josef.Spak
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MORÁLKA NADEVŠE

Příspěvek od Jiri.Princ »

Díky Lukáši,
Sdílím s tebou radost z právě probíhající (dle tvé zprávy) revitalizace a očistného procesu
v naší Jihočeské gubernii v očích veřejnosti.
Děkuji ti za intervenci v této věci ve směru dovnitř našeho JčKF. Skoro už jsem měl
chvílemi pocit, že naše idea naše členy nezajímá a že jsme s Ágnes, co má ráda malého prince,
v kraji sami, komu záleží na morálce a dobrém jménu naší pirátské strany.

J.Princ

Dnešní Motto:
"Nebav se z blázny, není -li tvoje profese psychiatr"
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“