Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plzeň

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Uživatelský avatar
Marek.Habrun
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 470
Registrován: 28 bře 2012, 02:45
Profese: Projektant ve stavebnictví
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 422 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Marek.Habrun »

Výběrová komise se usnesla o prodloužení termínu podání výběrového řízení k následujícím společnostem:

·Obytná zóna Sylván a.s.
·BIC Plzeň, s.r.o.
·MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.
·POVED s.r.o.


Přihlášku včetně příloh posílejte elektronicky na email miroslav.masek@pirati.cz do středy 30. 1. 2019, 22:00.
Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 166 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Jen dodám vysvětlení, že důvodem prodloužení byl nízký počet uchazečů o dané pozice.
Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 166 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Druhé kolo výběrových řízení proběhlo včera 1. 2. 2019. Komise se osobně nebo prostřednictvím telekonference setkala se všemi kandidáty. Následovalo hodnocení.

Zde jsou výsledky doposud uzavřených hodnocení VŘ:

POVED:
Jiří Pek 52,3 bodu
R.Š. 48,75 b.
G.F. 36,95 b.
J.B. 18.15 b.

BIC:
Zdeněk Pech 49,05 bodu
S.Š. 29,1 b.
M.B. 27,55 b.

Měšťanská beseda:
Roman Sedláček 52,45 bodu
M.Š. 44,05 b.
J.B. 19,85 b.

Čistá Plzeň:
Pavel Šrámek 45,9 bodu - odstupuje na vlastní žádost
Gabriel Fabry 40,7 b.

Sylván:
Michal Huml 44,88 bodu
K.F. 38,1 b.
O.S. 36,3 b.
M.B. 25,7 b.
J.B. 17,35 b.


Vybraní kandidáti budou kontaktováni s žádostí o podpis náležitých formulářů.
Naposledy upravil(a) Pavel.Bosak dne 02 úno 2019, 12:52, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Odstupuji jako nominant DR Čisté Plzně.
Věřím, že G.F., jehož osobně znám a je to můj kamarád, bude v dozorčí radě Čisté Plzně silná podpora pro Piráty, aktivní v kontrolingu činností ČP a hlavně zastánce občanů Plzně. ;-)

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Simon.Barczi
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 150
Registrován: 10 kvě 2018, 09:52
Profese: Manažer v Automotive
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Simon.Barczi »

Pavel.Bosak píše: 02 úno 2019, 11:32 Druhé kolo výběrových řízení proběhlo včera 1. 2. 2019. Komise se osobně nebo prostřednictvím telekonference setkala se všemi kandidáty. Následovalo hodnocení.
Jaký je důvod nevyhlášení výsledků výběru kandidátů do Plzeňské Teplárenské a.s.? Děkuji předem za info.
Šimon Barczi
725 O86 O13
Gabriel.Fabry
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2019, 16:45
Profese: podnikatel, student ekonomie
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Gabriel.Fabry »

Chtěl bych poděkovat pirátům a zejména Pavlu Šrámkovi za projevenou důvěru.
Věřím, že ji nezklamu a budu svědomitě vykonávat svěřenou funkci v zájmu Pirátské strany i občanů města Plzně.
Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 166 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Omlouvám se za pozdní vyhlášení výsledků VŔ na Plzeňskou teplárenskou. Vzhledem k námitce vznesené členem komise (mnou) bylo nutné přepočítat hodnocení bez možné podjatosti. I tak se potvrdil původní výsledek. Nominantem se stává Šimon Barczi. Tuším že personální odbor zveřejnil celé tabulky po odečtení možné podjatosti.
Simon.Barczi
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 150
Registrován: 10 kvě 2018, 09:52
Profese: Manažer v Automotive
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Simon.Barczi »

Pavel.Bosak píše: 05 úno 2019, 22:14 Omlouvám se za pozdní vyhlášení výsledků VŔ na Plzeňskou teplárenskou. Vzhledem k námitce vznesené členem komise (mnou) bylo nutné přepočítat hodnocení bez možné podjatosti. I tak se potvrdil původní výsledek. Nominantem se stává Šimon Barczi. Tuším že personální odbor zveřejnil celé tabulky po odečtení možné podjatosti.
Musím se přiznat, že mám poměrně smíšené pocity z celého procesu výběrového řízení. I když námitka podjatosti, byla prokázana jako lichá a bezpředmětná. Tak jediný dopad který realně znamenala je, že de fakto nezbyl absolutně žádný čas k vyjednávání o nominaci transparentně vybraného kandidáta. OFFTOPICOficiální vyhlášení výsledku bylo jen 35 hodin před začátkem jednání zastupitelstva, které o nominaci mělo roz Tyto procesy by bylo třeba lépe promyslet, před dalším výběrovým řízením. Protože podobné osobní spory pak zbytečně oslabují stranu jako celek.

Bohužel musím také konstatovat, že jsem necítíl žádnou podporu své nominace v čase mezi vyhlášením a samotnou volbou. I když jsem věnoval spoustu svého času OFFTOPICbyl jsem fyzicky přítomen v Plzni od úterý 5.2.2019 večer do 7.2.2019 10:00 k tomu, abych byl k dispozici a v Plzni tak tento čas přišel vniveč. Zastupitelský klub se mnou nespolupracoval, mimo krátkou schůzku 5.2.2019 nekomunikoval a nebyl mi ani schopen oznámit správné místo konání jednání zastupitelstva kam jsem se osobně dostavil.

Celkově mi celý postup přišel poměrně zmatečný a čekal bych, že na tak důležité místo jako je dozorčí rada Plzeňské Teplárenské, která byla jedním z Vašich hlavních předvolebních témat vynaložíte jako zastupitelský klub vyšší úsilí.
Šimon Barczi
725 O86 O13
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5235
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2006 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Simon.Barczi píše: 11 úno 2019, 19:01
Musím se přiznat, že mám poměrně smíšené pocity z celého procesu výběrového řízení. I když námitka podjatosti, byla prokázana jako lichá a bezpředmětná. Tak jediný dopad který realně znamenala je, že de fakto nezbyl absolutně žádný čas k vyjednávání o nominaci transparentně vybraného kandidáta. OFFTOPICOficiální vyhlášení výsledku bylo jen 35 hodin před začátkem jednání zastupitelstva, které o nominaci mělo roz Tyto procesy by bylo třeba lépe promyslet, před dalším výběrovým řízením. Protože podobné osobní spory pak zbytečně oslabují stranu jako celek.
Námitka podjatosti musela a byla vyřešena. Tento postup v rámci zachování transparentnosti celého procesu nešlo obejít.
Bohužel musím také konstatovat, že jsem necítíl žádnou podporu své nominace v čase mezi vyhlášením a samotnou volbou. I když jsem věnoval spoustu svého času OFFTOPICbyl jsem fyzicky přítomen v Plzni od úterý 5.2.2019 večer do 7.2.2019 10:00 k tomu, abych byl k dispozici a v Plzni tak tento čas přišel vniveč.
Jak by sis tuto podporu představoval? Měli jsme s tebou v předvečer zastupitelstva obcházet jednotlivé zastupitele? To, že pro ostatní strany neznámý člověk, navíc neobyvatel Plzně, má jen teoretickou šanci na zvolení, jsme ti sdělili ihned.
Zastupitelský klub se mnou nespolupracoval, mimo krátkou schůzku 5.2.2019 nekomunikoval a nebyl mi ani schopen oznámit správné místo konání jednání zastupitelstva kam jsem se osobně dostavil.
V čem jsme nespolupracovali? Nevím o žádném tvém požadavku. Místo a čas konání zastupitelstva je veřejně známý dlouhou dobu dopředu.
Celkově mi celý postup přišel poměrně zmatečný a čekal bych, že na tak důležité místo jako je dozorčí rada Plzeňské Teplárenské, která byla jedním z Vašich hlavních předvolebních témat vynaložíte jako zastupitelský klub vyšší úsilí.
Souhlasím, že postup VŘ byl krkolomný, nikoliv však vinou klubu.
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Simon.Barczi
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 150
Registrován: 10 kvě 2018, 09:52
Profese: Manažer v Automotive
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Simon.Barczi »

@Jiri.Rezek - Upřimně mě osobně na tom nesejde, spíš se divím, že Vám v rámci Plzně je relativně jedno, že pozici v PT nemáte. Podjatost tedy byla či nikoliv? V rámci našeho setkání byli podle vás podjatí všichni kromě těch co chtěli jiného kandidáta, jak personální odbor, tak Magda. To už mi přijde jako účelovost a ne podjatost.

Přijde mi usměvné argumentovat tím, že v předvečer nebyl čas - čí vinou nebylo víc času?
Že jsem neobyvatel Plzně - jaký to má vliv na odbornost? OFFTOPICkdyž už to takhle vnímáte, není asi idealní mně představovat jako pražáka, když jsem hlavně z Mariánských Lázní
Ohledně podpory, jsem názoru, že je role Vás zastupitelů, že máte být proaktivní niklov moje jako člověka, kterého jste si vybrali jako odborníka. Veškerá komunikace, šla z mé strany a aktivně se mi neozval nikdo z vás.
Spíš se zeptám jaké aktivity jste udělali, když ještě den před zastupitelstvem skoro nikdo něvěděl, že jsem nominantem? :)
Šimon Barczi
725 O86 O13
Odpovědět

Zpět na „Plzeň“