Mediální tým

Moderátoři: Ondrej.Kolek, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni, PMS Jablonec nad Nisou

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i Registrovaní příznivci. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Dodržujte pravidla slušné komunikace.

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Pavel_Grunfeld píše: 27 čer 2018, 16:11 Jelikož jsem v návrhku kampaně psal, že mám kvalifikovaný odhad, tak jsem ty cenové podmínky ověřoval a mám teda i řekl bych šikovné lidi, se kterými jsme točili videa pro Milion chvilek...U takové věci jako je točení videa, bych považoval za vhodné to řešit bez soutěže, jelikož podle mě jsou absolutně nutné reference, schopnosti a konstruktivní přístup... což podle mého názoru tady je. Amalie Kovářová dělala i videa do loňské kampaně starostů a před tím, kampaň myslím, že na kraj s Rakušanem za STAN...
https://www.amaliekovar.com/ , http://www.productionpool.cz/
virální videa pro Milion Chvilek - několik 100tisíc shlédnutí na FB : https://www.youtube.com/watch?v=Cc06WGORcWk , https://www.youtube.com/watch?v=QwdhGRSiM2I , https://www.youtube.com/watch?v=C-UwrdCZYZQ , https://www.youtube.com/watch?v=-LuQqgGaK4g
Ondrej.Kolek píše: 20 čer 2018, 10:21
Nevím, jak je to s výběrovým řízením na zpracování videa v rozsahu cca 20tis (pamatuji si to správně? případně více?), co na to Ondřej Kolek? Jakým způsobem bychom měli vybrat zpracovatele případných videí?


Rozpočet pro komunální volby v rámci kraje je zatím takovýto:
https://wiki.pirati.cz/fo/hospodareni20 ... /221100150
Naposledy upravil(a) Ida.Chuchlikova dne 27 čer 2018, 17:06, celkem upraveno 1 x.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Pavel_Grunfeld
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 09 kvě 2018, 16:35
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Pavel_Grunfeld »

Tak o vnitřní úpravě pojetí Mediálního týmu, samozřejmě nemám celou dobu vůbec žádné informace - až nyní... Asi to probereme osobně v sobotu 30.6.
Pavel_Grunfeld
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 09 kvě 2018, 16:35
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Pavel_Grunfeld »

Pokud chcete dělat VŘ tak prosím, jistě to bude příjemná zábava na několik týdnů a s naším skluzem se něco bude případně točit tak v Září...
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Pavel_Grunfeld píše: 27 čer 2018, 17:06 Pokud chcete dělat VŘ tak prosím, jistě to bude příjemná zábava na několik týdnů a s naším skluzem se něco bude případně točit tak v Září...
Martine, oba tušíme, že to není příliš reálné, ale poptávku lze obeslat více zpracovatelům. Matně si vybavuji, že jsem to musela dělat, když jsem připravovala podklady na vrby do Mšena, aby to bylo v pořádku. Oba chceme, abychom se mohli posunout, co nejdříve. Ale aby to zároveň bylo v pořádku a nikdo nám to zpětně nemohl omlátit o hlavu.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Pavel_Grunfeld
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 09 kvě 2018, 16:35
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Pavel_Grunfeld »

Mimo to je možnost sehnat sponzory, na což se následně můžeme zaměřit až bude vše jako program, plán kampaně atd.. hotové, videa je totiž taky dobré nějak zpropagovat pak...
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Pavel_Grunfeld píše: 27 čer 2018, 17:03 Tak o vnitřní úpravě pojetí Mediálního týmu, samozřejmě nemám celou dobu vůbec žádné informace - až nyní... Asi to probereme osobně v sobotu 30.6.
Promiň, měli bychom systematizovat balíček, co by měl být automaticky rozeslán příznivcům.

Lukáš Lev Červníka
Lukas.Lev.Cervinka píše: 26 čer 2018, 13:17
Mohla bych tě poprosit, abys sem dal finální verzi obou ustanovujících dokumentů, co se schválily?
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
anonym39320
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 388
Registrován: 22 pro 2017, 16:03
Profese: ústavní právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mediální tým

Příspěvek od anonym39320 »

Pavel_Grunfeld píše: 27 čer 2018, 17:06 Pokud chcete dělat VŘ tak prosím, jistě to bude příjemná zábava na několik týdnů a s naším skluzem se něco bude případně točit tak v Září...
Chápu Tě, ale zase bych to tak černě neviděl. Lze udělat otevřené výběrko či veřejně poptat více uchazečů a nezabít kampaň až do září. Piráti prostě na takovéto výdaje děláme výběrka, aby se předcházelo právě oněm "referencím". Nemělo by být důležité, jestli má někdo reference od člověka ze strany, ale jestli nabídne lepší služby za výhodnější cenu. Navíc hádám, že během příštího týdne bychom mohli mít volebního manažera, takže tím se to také obrovsky nakopne dopředu.
Lukáš Lev Červinka
analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky
doktorand na katedře ústavního práva Právnické fakulty UK a na Fakultě ekonomie University Ca' Foscari v Benátkách

Twitter: @CervinkaLev / Facebook: Lukas.L.Cervinka
Uživatelský avatar
anonym39320
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 388
Registrován: 22 pro 2017, 16:03
Profese: ústavní právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mediální tým

Příspěvek od anonym39320 »

Ida.Chuchlikova píše: 27 čer 2018, 17:15
Pavel_Grunfeld píše: 27 čer 2018, 17:03 Tak o vnitřní úpravě pojetí Mediálního týmu, samozřejmě nemám celou dobu vůbec žádné informace - až nyní... Asi to probereme osobně v sobotu 30.6.
Promiň, měli bychom systematizovat balíček, co by měl být automaticky rozeslán příznivcům.

Lukáš Lev Červníka
Lukas.Lev.Cervinka píše: 26 čer 2018, 13:17
Mohla bych tě poprosit, abys sem dal finální verzi obou ustanovujících dokumentů, co se schválily?
Toto jsou poslední verze, které mám já k disposici.
Přílohy
Zásady týmové spolupráce MS Jablonec nad Nisou.pdf
(311.1 KiB) Staženo 124 x
Organisační řád MS Jablonec nad Nisou.pdf
(223.85 KiB) Staženo 98 x
Lukáš Lev Červinka
analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky
doktorand na katedře ústavního práva Právnické fakulty UK a na Fakultě ekonomie University Ca' Foscari v Benátkách

Twitter: @CervinkaLev / Facebook: Lukas.L.Cervinka
Ondrej.Novosad
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 56
Registrován: 06 úno 2017, 10:36
Profese: architekt
Bydliště: Rybářská 2029/7, 46601 Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Ondrej.Novosad »

No řekli jste si o to...teď bych měl mít víc času, tak snad to půjde

Chtěl bych tímto obsadit funkci místopředsedy za mediální tým a pokusit se ho dovést do úspěšných voleb ne déle.
A to za těchto podmínek:
1. mám omezené množství času - nemám prostor reagovat na každou poznámku viz FB/forum/mail - důležité věci je potřeba označit a jasně formulovat!
2. nemám s mediálním prostorem mnoho zkušeností a jsou tu rozhodně pro tuto funkci povolanější!
3. tématem potřeby voleb. manažera se zabývat nebudu...už je to ohrané, školení by snad mělo stačit...
4. jako architekt si svoji práci prezentovat umím=volební program je částečně i moje práce, můžu tomu dát tedy koncept a záštitu, "černou" práci budou muset ale dělat i jiní!

A pokud možno s touto vizí:
- podrobíme program kritice nejrůznějším vrstvám voličů, abychom dostali zpětnou vazbu - už jsem začal, tak uvidíme. čím více tím lépe pro nás
- tradiční část kampaně společně zmákneme, důležitější bude to navíc, co mít ostatní nebudou např.
- procházky s voliči v jednotlivých čtvrtích
- happeningy
- přednášky viz PIXEL
- netradiční formou letáků - např. stavebnice/skládačky (radnice + pirátské logo, příběh jak se pirát dostal k moci atd...)
- rád bych, aby IDA pokračovala s pixelem, myslím si, že je to její dítě, zabere jí to hodně času a sil - za to ji obdivuju, moje žena je už teď vyštavená...
- Pavel začal dobře a rád bych na to s ním navázal
- všechny úkoly mediálního týmu viz výše nemůže zvládnou jeden ani dva lidé, ale minimálně pět, vidím tedy Idu, Pavla, Járu, Vladimíra, Radka ? Kteří by se zapojili s tím co umí?
To je zatím vše co mě napadá...
Teď je to na vás přátelé.
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Mediální tým

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ondrej.Novosad píše: 01 črc 2018, 16:30 No řekli jste si o to...teď bych měl mít víc času, tak snad to půjde

Chtěl bych tímto obsadit funkci místopředsedy za mediální tým a pokusit se ho dovést do úspěšných voleb ne déle.
A to za těchto podmínek:
1. mám omezené množství času - nemám prostor reagovat na každou poznámku viz FB/forum/mail - důležité věci je potřeba označit a jasně formulovat!
2. nemám s mediálním prostorem mnoho zkušeností a jsou tu rozhodně pro tuto funkci povolanější!
3. tématem potřeby voleb. manažera se zabývat nebudu...už je to ohrané, školení by snad mělo stačit...
4. jako architekt si svoji práci prezentovat umím=volební program je částečně i moje práce, můžu tomu dát tedy koncept a záštitu, "černou" práci budou muset ale dělat i jiní!

A pokud možno s touto vizí:
- podrobíme program kritice nejrůznějším vrstvám voličů, abychom dostali zpětnou vazbu - už jsem začal, tak uvidíme. čím více tím lépe pro nás
- tradiční část kampaně společně zmákneme, důležitější bude to navíc, co mít ostatní nebudou např.
- procházky s voliči v jednotlivých čtvrtích
- happeningy
- přednášky viz PIXEL
- netradiční formou letáků - např. stavebnice/skládačky (radnice + pirátské logo, příběh jak se pirát dostal k moci atd...)
Ondro, jsem ráda, že ses nabídl. Za mě mám jen dotaz ke způsobu komunikace. Osobně bych byla ráda, bychom se do voleb naučili pracovat s Redminem a podstatné věci přesunuli na forum, nikoliv do skrytým komunikačních kanálů. Bylo by možné, abys s těmi, kteří se nabízení do týmu mohl komunikovat a předávat si práci přes Redmine? Pojďme se ho všichni naučit a zaregistrovat tam. Jako Piráti ho používáme, tak bychom měli i v místním sdružení.

Ondrej.Novosad píše: 01 črc 2018, 16:30 - rád bych, aby IDA pokračovala s pixelem, myslím si, že je to její dítě, zabere jí to hodně času a sil - za to ji obdivuju, moje žena je už teď vyštavená...
K Pixelu napíšu více později.
Nyní jen stručně. V polovině srpna chci mít připravený program do konce roku. Ráda bych, aby se začátkem řijna vypsalo výběrové řízení na člověka, co bude Pixel vést tak, aby byl ideálně někdy v polovině listopadu vybrán a měl v kompetenci již přípravu programu na další rok Nechci, aby bylo automatické, že Pixel povedu já. Více k tomu sepíšu začátkem srpna,do konce července nemám čas na nic (vyjma Pixelu), práce a rodiny.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Odpovědět

Zpět na „Jablonec nad Nisou“