MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Ivan.Muzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 150
Registrován: 28 říj 2017, 19:37
Profese: ekonom
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 159 poděkování
Dostal poděkování: 258 poděkování

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Ivan.Muzik »

Emsikof píše: 24 kvě 2018, 20:48 Na kandidátce bych se ale rád na nižších pozicích objevil a v návaznosti na to se účastnil procesu voleb a povolebního dění jako aktivní záloha.
Kandidát jménem Jaromír Barák v Třebíči nezůstane na pozici 'aktivní zálohy' ;) a neovlivní to ani to, když na kandidátce bude skromně někde na 'nižší pozici'. :)
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj, přebírám předsedání, (domluva s Romanem, který kandiduje na lídra)

dnes v 15:00 ukončím možnost nominací a přihlášení se do volby lídra. Volbu zahájíme v pátek 1.6 po 10:00.

Možnost nominací a přihlášení se do volby na čelná místa prodlužuji do 5.6, 10:00. Volba čelných míst proběhne také online, začne 8.6 po 10:00
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
anonym92403
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 29
Registrován: 16 dub 2018, 19:28
Profese: stavební technik OSVČ
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od anonym92403 »

Děkuji za nominaci a přijímám ji. Důvody jsem již zmínil, ještě ale upřesním:
Narodil jsem se v Třebíči 30.05.1962 a celou dobu zde bydlím, případně pravidelně nacházím. Vystudoval jsem zde základní školu a SPŠ Stavební. V průběhu své pracovní činnosti jsem absolvoval nástavbu na ekonomický management a certifikace na finanční zprávu a správní řád.Působil jsem jako projektant a od roku 1992 soukromě podnikám. V průběhu roku 2007-2010 jsem byl vedoucím odboru správy majetku MÚ Jaroměřice nad Rokytnou. Do dnešního dne podnikám a jsem zaměřen na stavební činnost. Mám tři děti v dospělém věku, po dvaceti letech manželství jsem se v roce 2006 rozvedl.
Pravidelně sleduji politické a společenské dění v naši republice a aktivně se podílím na vyjádření svých názorů (i na demonstraci 17.9.1989 v Praze). Celou dobu jsem byl nestraník. Na základě událostí v posledních dvou letech a nespokojenosti nastavení vlády a demokratických postupů jsem si uvědomil, že je potřebné se aktivně účastnit v politickém dění a hlavně se snažit ovlivnit neuspokojivou činnost místních úřadů a zastupitelů našeho regionu. Díky blízkým ideám pirátské strany jsem se stal jejím členem a chci se aktivně účastnit prosazovat program a vize.
V kampani se chci setkávat osobně s místními lidmi, snažit se je oslovovat různými akcemi a dále je informovat formou médií a sociálních sítí o našem programu a záměrech.
Moji činnost pro případnou činnost vidím v prosazování transparentnosti, zlepšení informovanosti a komunikace s obyvateli Třebíče, lepší řízení projektů stavebních investic a přepracování určitých položek kapitol rozpočtu města.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym92403 za příspěvky (celkem 2):
Roman.Pasek, Lukas.Krula
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ukončuji přihlašování a nominace na lídra. V tuto chvíli máme jednoho kandidata. Volba započne v pátek dopoledne.

Termín pro přihlašování a nominace do čela kandidátky za Piráty je prodloužena do úterý 5.6
Michaela.Vodova píše: 29 kvě 2018, 09:40
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Po dnešní schůzce nominuji do čela kandidátky Jana Břížďalu.

Představení nechám na Janovi. Chci jen napsat, že Jana vidím jako člověka se zkušenostmi, které jistě v kampani a v práci v jakékoli funkci po volbách uplatníme. Má přehled o politickém dění v Třebíči v posledních letech. Při dnešní schůzce prozradil i několik předvolebních tipů, které osobně považuji za rozumné. Moji důvěru si získal.

Chtěl bych iniciovat schůzku v pondělí 4. 6., kde by se nám představil i osobně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Lukas.Krula

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 901
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1616 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Roman.Pasek píše: 29 kvě 2018, 20:25 Po dnešní schůzce nominuji do čela kandidátky Jana Břížďalu.

Představení nechám na Janovi. Chci jen napsat, že Jana vidím jako člověka se zkušenostmi, které jistě v kampani a v práci v jakékoli funkci po volbách uplatníme. Má přehled o politickém dění v Třebíči v posledních letech. Při dnešní schůzce prozradil i několik předvolebních tipů, které osobně považuji za rozumné. Moji důvěru si získal.

Chtěl bych iniciovat schůzku v pondělí 4. 6., kde by se nám představil i osobně.
Ahoj,

děkuji Romanovi za nominaci. Jak napsal, včera jsem se setkal s ním a M. Vodovou. Na základě této schůzky se představím stručně i na tomto fóru.

Absolvoval jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy (v roce 2018 ukončeno rigorózní řízení - udělen titul RNDr.).V současnosti pracuji jako středoškolský učitel matematiky a chemie na Gymnáziu v Třebíči a na Agro škole (Soukromé střední škole zemědělské s.r.o.) v Pozďatíně, kde jsem i statutárním zástupcem ředitelky. V minulosti jsem spolupracoval na odborných projektech jak na Přírodovědecké fakultě UK, tak na Ústavu chemických procesů AV ČR. Doteď se zabývám didaktikou chemie a matematiky, vytvořil jsem multimediální učebnici chemie E-ChemBook. Ve svém volném čase se věnuji kromě rekreačního sportu (cyklistika, tenis, badminton...) také například záchranářství (zdravotnické zajištění akcí, školení první pomoci...). V komunálních volbách 2014 jsem kandidoval do zastupitelstva za uskupení Třebíč Občanům!, v období let 2012-2016 jsem byl registrovaným příznivcem hnutí STAN. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany ani hnutí (a ani se k tomu nechystám). Doteď jsem členem sportovní komise rady města v Třebíči. Jako priority pro Třebíč vidím témata "otevřená radnice", prosazování transparentnosti, strategického plánování. Přimlouval bych se za přijetí předvolební strategie povolebního vyjednávání - odmítnutí koaliční povolební spolupráce s KSČM, SPD, Pro Třebíč...

Na základě včerejší schůzky nominaci přijímám s tím, že jsem ochoten jakkoliv kandidátku podpořit. V případě dotazů jsem připraven a ochoten odpovídat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Michaela.Vodova, Lukas.Krula
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Stanislav.Neuman
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 17 dub 2018, 15:21
Profese: veducí prodejny sport
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Stanislav.Neuman »

Nominaci přijímám.
Stanislav.Neuman
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 17 dub 2018, 15:21
Profese: veducí prodejny sport
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Stanislav.Neuman »

Nominaci přijímám.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj, všem,

ukončuji dobu pro nominace a přihlašování se do volby na čelná místa kandidátky (2.-5.místo)

Vyzývám přihlášené, aby splnili podmínky kandidatury a to nejpozději do chvíle zahájení volby, tj. aby si vytvořili profil na https://wiki.pirati.cz/lide/jmeno_prijmeni (přihlašovací údaje stejné jako na forum) do pátku 8.6., 10:00 hodin. Pokud potřebujete pomoci, stačí mě poslat emailem text a fotku, a já vám profil vytvořím. Inspiraci hledejte např. na mém profilu: https://wiki.pirati.cz/lide/michaela_vodova

Volbu zahájíme v pátek, 8.6. v 10:00. Přihlášené máme na 4 místa pouze tři kandidáty. Viz první příspěvek.
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Třebíčsko 2/2018 - Volba do primárek komunálních voleb [jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Ahoj, přebírám předsedání (domluva s Míšou).

Zahajuji volbu čela kandidátky, viz první příspěvek.
viewtopic.php?f=917&t=41980

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Třebíčsko“