Schůze KS - březen 2015

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

kdy můžu?

pá 20.3.2015
4
15%
so 21.3.2015
6
22%
pá 27.3.2015
7
26%
so 28.3.2015
10
37%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 787
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Ne, Zdeňku...a nebo jo, protože jsem se zbytku PKS ptala, jeden řekl, že to je jedno, někdo se ani nevyjádřil. Bára psala, že 13.3. tam mají Rendu a že jinak přijede kamkoliv.
Takže ano, protože jsem chtěla a D.Černého mám v plánu pozvat. :roll:
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Michal.Havranek »

Dětska, pokud přijedou Karlovarští tak asi není co řešit.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Vit.Konecny »

Zdenek Stepanek píše:Tvl, schúze v Chomutově protože CHCI! To je fakt úlet ne? Kdyby třeba kvůli D. Černýmu, když už je ten primátor, ale ne, důvod je "protože CHCI". Řekněte WoW!

Už to mám! Schůze bude vždycky u předsedy a budeme točit předsedu... Že já vůl jsem se tý kandidatury vzdal...

A schůze u Báry v Děčíne je ze strany zbytku PKS slíbená už hodně dlouho! Na to by jste neměli zapomínat.
Bohužel ne ze strany krajského předsednictva, ale přímo já jsem jí to sliboval osobně na posledním zasedání v Bílině. Bohužel jsem rezignoval a tak už ten slib nemohu prosadit, jen mohu namítat, což tedy rozhodně dělám, avšak bezúspěšně.

Prosím, aby předsednictvo s novým předsedou, který do té doby snad bude zvolen, zvážilo jako místa konání příštích zasedání Děčín a Krupku. Jde o místa, kde jsme z ničehonic vyskočili v komunálních volbách na poměrně zajímavý volební výsledek. Nachází se zde tedy buď mnoho Pirátů, anebo máme prostě všeobecnou podporu obyvatelstva. Na obojím se dá stavět.

Děkuji za pozornost ;)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Radek.Holodnak »

A já bych byl zase za to, aby se některé z příštích zasedání KS odehrálo v Lounech. Právě proto, že tam dobrý volební výsledek, členy ani příznivce nemáme.
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Michal.Havranek »

Radek Holodnak píše:A já bych byl zase za to, aby se některé z příštích zasedání KS odehrálo v Lounech. Právě proto, že tam dobrý volební výsledek, členy ani příznivce nemáme.
Ok, tak tam nějaké příznivce najdi a pozvi (je to přímo úkol pro tebe). Pokud bude odezva alepoň od 3, pak má smysl tam dělat schůzi. IMHO Jinak je to jen rozmar, který nemá logické opodstatnění.

Nicméně probereme to v rámci PKS. Osobně bych schůze kraje viděl nejlépe na jednom místě nebo alespoň na nějaké snadno dostupné dopravní trase vlakové dopravy (Most, Chomutov, Teplice, Krupka, Děčín, Bílina) s výjímkou jedné nebo dvou schůzích v Žatec - Kadaň (kde opět Kadaň vychází snadněji dostupná).
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3524
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3055 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Michal Havranek píše:
Radek Holodnak píše:A já bych byl zase za to, aby se některé z příštích zasedání KS odehrálo v Lounech. Právě proto, že tam dobrý volební výsledek, členy ani příznivce nemáme.
Ok, tak tam nějaké příznivce najdi a pozvi (je to přímo úkol pro tebe). Pokud bude odezva alepoň od 3, pak má smysl tam dělat schůzi. IMHO Jinak je to jen rozmar, který nemá logické opodstatnění.

Nicméně probereme to v rámci PKS. Osobně bych schůze kraje viděl nejlépe na jednom místě nebo alespoň na nějaké snadno dostupné dopravní trase vlakové dopravy (Most, Chomutov, Teplice, Krupka, Děčín, Bílina) s výjímkou jedné nebo dvou schůzích v Žatec - Kadaň (kde opět Kadaň vychází snadněji dostupná).
Tak kadaň ještě ujde, tím courákem po apendixu z Prunéřova je to asi jako taxíkem... Jen tam jedu přes 4 hodiny... Dřív byl plán se schůzet především v Ústí, ale západokrajská klika to poměrně úspěšně rozbila.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Zdenek Stepanek píše:
Michal Havranek píše:
Radek Holodnak píše:A já bych byl zase za to, aby se některé z příštích zasedání KS odehrálo v Lounech. Právě proto, že tam dobrý volební výsledek, členy ani příznivce nemáme.
Ok, tak tam nějaké příznivce najdi a pozvi (je to přímo úkol pro tebe). Pokud bude odezva alepoň od 3, pak má smysl tam dělat schůzi. IMHO Jinak je to jen rozmar, který nemá logické opodstatnění.

Nicméně probereme to v rámci PKS. Osobně bych schůze kraje viděl nejlépe na jednom místě nebo alespoň na nějaké snadno dostupné dopravní trase vlakové dopravy (Most, Chomutov, Teplice, Krupka, Děčín, Bílina) s výjímkou jedné nebo dvou schůzích v Žatec - Kadaň (kde opět Kadaň vychází snadněji dostupná).
Tak kadaň ještě ujde, tím courákem po apendixu z Prunéřova je to asi jako taxíkem... Jen tam jedu přes 4 hodiny... Dřív byl plán se schůzet především v Ústí, ale západokrajská klika to poměrně úspěšně rozbila.
Západokrajská klika je zajímavý výraz. ;) Schůzi v Ústí bych podpořil. Máme to tam všichni cca stejně daleko. Nemám sebemenší problém. Výborná dostupnost vlakem! Ale zase bychom přišli o to kouzlo výběru místa vhodného k schůzi. Už je to takový krajský folklór :fet:
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Vit.Konecny »

Varnsdorf, Děčín, Ústí, Teplice, Bílina, Chomutov, Žatec, Kadaň, Volyně a "Litoměřicko". Deset míst se členy, bez Ústí devět. Pojďme to točit a významné schůze (před volbami atd.) dělat v Ústí. Co vy na to?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Michal.Havranek »

program se tvoří zde: https://piratenpad.de/p/schuze_brezen

Program schůze březen 2015


1) schválení programu
2) Přijímání nových členů
3) seznámení s závěry schůze PKS
4) výstup PO - dotazníky
5) teambuilding akce (paintball TCE, Hřbitov)
6) seznámení s novým rozložení fóra.
7) určení priorit kraje.
8) revize členů kraje - Čestmír Zeman + prošlá členství
9) akce Žatec - Kadaň (jaro) - pomoc z kraje
10) vystupování na veřejnosti - stop aroganci, takhle se s lidmi nejedná.
11) připomenutí krajské kampaně 2012 aneb co můžeme vylepšit (pamětnici).

edited
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Schůze KS - březen 2015

Příspěvek od Vit.Konecny »

Prosím o zařazení bodů programu.

1/ schválení programu
x/ revize členů kraje - Čestmír Zeman + prošlá členství
y/ akce Žatec - Kadaň (jaro) - pomoc z kraje
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“