Re-Organizace Vysočiny

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Jasně! Já vím. Abych to upřesnila .. svátky mě trochu zaneprázdnili jinak a tak jsem to napsala až teď. Promiň. Chápu, že jsi si vybíral z toho, co zde bylo vypsáno jako pozice. Podotýkám, že bylo předem řečeno, že je to pouze nástřel pro práci KS. Není za co si myslet bůhví co. Vše je ok. Filip připraví volby nového předsednictva či jeho doplnění. Uvidíme. Pokud také nerezignuje. :) Pěkný silvestr vám všem!
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Upravuji první příspěvek a přidávám tam Kamila Fialu jako "kapitána" pro psaní svodek Vysočiny. ;)
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Kamil odebrán.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Čau, trochu jsem upravila první post, tj. kdo za co nese odpovědnost na kraji.. je to předběžné, prosím celý KS, aby jednotlivě lidé zvážili, co by mohli pro kraj dělat. Prosím také příznivce, aby se neostýchali, a pokud ví, že něco mohou, aby se sem do vlákna ozvali. Děkuji. ;)
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Na základě poslední schůze, dle zápisu, upraven první post.
Uživatelský avatar
Petr.Novotny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 07 bře 2015, 16:47
Profese: student chemie
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Petr.Novotny »

Když mě píchnete na MO, tak by to mohlo být oboustranně průchozí (?), pár tiskovek už jsem psal (pro 269life :D ), na střední jsem dělal šéfredaktora školního časopisu a zásady slušnýho jednání s lidima a vedení konstruktivní diskuze snad ovládám a napsat text tak, aby měl hlavu i patu, mi nedělá problém :)
Mluvčí je asi mimo hru, i když s dostatkem informací o dané problematice se dá všechno :D můžu sociální sítě, klidně i twitter, online jsem celkem často.

Btw. nevěřím tomu, že by byla Vysočina tolik technologicky mimo, že by lidi neměli Facebook :D měli bychom zapracovat na nějaké propagaci :D :) Sice je nás málo, ale to půjde :)
Unjust laws exist; shall we be content to obey them? Or shall we be endeavour to amend them and obey them until we have succeeded? Or shall we transgress them at once?
-- H. D. Thoreau
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1712
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Jan.Posvar »

Byh tam připsal ještě Informační odbor a pod něj vložil z "Jiné" úkoly
sledování krajských periodik -
sledování krajských kauz -
sledování činnosti krajského zastupitelstva -

A nechápu moc význam Zahraničního odboru v rámci KS Vysočina.

Pak mi tu ještě chybí jedna významná činnost - srazový prudič. Ten kdo vybere termín srazu a prudí s tím všechny ostatní.
Uživatelský avatar
Lukas.Hejduk
Republikový výbor
Příspěvky: 884
Registrován: 16 říj 2012, 22:37
Profese: bookmaker, IT developer
Dal poděkování: 1300 poděkování
Dostal poděkování: 3555 poděkování

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Lukas.Hejduk »

Byh tam připsal ještě Informační odbor a pod něj vložil z "Jiné" úkoly
sledování krajských periodik -
sledování krajských kauz -
sledování činnosti krajského zastupitelstva -
O což se rovnou hlásím, pokud mě přijmete za člena. Zítra se koneckonců už chystám na to ustavující zastupko.

Jinak to rozdělení v prvním příspěvku dává smysl, akorát s tou nesmyslností ZO na krajské úrovni souhlasím.
Asi se nedá očekávat, že bude tolik aktivních lidí, takže kdo bude mít trochu čas, tak by si asi měl rozmyslet klidně pro začátek i více věcí, co by chtěl dělat. Ubrat se pak dá vždy.
Pak mi tu ještě chybí jedna významná činnost - srazový prudič. Ten kdo vybere termín srazu a prudí s tím všechny ostatní.
Což by asi měl dělat předseda KS ne? Přecejen je to i o tom, že předseda by spíš neměl chybět na schůzkách KS, takže by si měl termíny ošéfovat i trochu podle sebe.

Jinak kdykoli si člověk čte nějaké materiály strany ke krajům, tak se všude Vysočina zmiňuje jako totál rozložený a nefungující kraj. Takže bychom měli asi dokázat, že jsme minimálně schopni se sami aspoň trochu zapojit. Takže je třeba promyslet:
Četl jsem něco o volbě nového předsednictva, takže by asi bylo fajn, kdyby jste se rozmysleli, kdo z Vás by to chtěl dělat (musí být tuším předseda + 2 místopředsedové ne?), protože -> je potřeba také se asi bavit o volbách do PSP. V současné době je samozřejmě asi utopie, že by PP-CZ na Vysočině udělala těch cca 7%, které jsou potřeba k zisku poslance tady (ale kdoví co bude za rok), ale tak jako tak bychom měli vědět, kdo z nás/Vás je připraven spojit třeba s kampaní svůj ksicht a reálně se tvářit, že by třeba tím poslancem chtěl být, kdo by se chtěl aktivně zapojit na čelních místech, kdo bude moct aktivně dělat kampaň, kdo je ochoten aspoň dělat křoví na kandidátce aj.
To všechno se asi nemusí rozhodnout v listopadu nebo do konce roku, ale přes zimu už určitě jo, tak aby se na jaře už dělala tvrdá příprava na kampaň a neřešili se organizační věci. Tak bychom se o tom určitě mohli nezávazně pobavit.

Machiavelli z Wishe <3

Republikový výbor

+420 777 2I2 272

Uživatelský avatar
Petr.Novotny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 07 bře 2015, 16:47
Profese: student chemie
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Petr.Novotny »

Jenom quick reminder, že vám tu ladem leží člověk, co lační po tom, aby mohl něco dělat, ale všichni jeho snahy o vyvíjení aktivity doposud úspěšně ignorovali ;)
Unjust laws exist; shall we be content to obey them? Or shall we be endeavour to amend them and obey them until we have succeeded? Or shall we transgress them at once?
-- H. D. Thoreau
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1712
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re-Organizace Vysočiny

Příspěvek od Jan.Posvar »

Petr Novotny píše:Jenom quick reminder, že vám tu ladem leží člověk, co lační po tom, aby mohl něco dělat, ale všichni jeho snahy o vyvíjení aktivity doposud úspěšně ignorovali ;)
To bychom měli využít. Můžeš přijít na sraz nebo být aspoň online? Rozdělení rolí tam budeme určitě řešit.
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“