Nominace Kateřiny Stojanové na předsedkyni MP

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Pravidla fóra

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Simon.Reizer
Člen KS Praha
Příspěvky: 18
Registrován: 02 lis 2020, 09:53
Profese: Student medicíny
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Kateřiny Stojanové na předsedkyni MP

Příspěvek od Simon.Reizer »

Vážené členstvo MP,

Rád bych tímto nominoval @Katerina.Stojanova na pozici předsedkyně MP.

S Káťou jsem měl tu možnost být v radě jako její místopředseda. Káťa je jednou z nejpracovitějších političek, kterou jsem kdy potkal. Má obrovský zápal pro politiku, který mě vždy motivoval k činnosti v MP. Pod jejím vedením se organizace neskutečně posunula. Jsme slyšet, pomáháme nastolovat témata a komunikace na venek je za mě naprosto špičková. Káťa se nikdy neštítila žádné práce a pro organizaci se někdy opravdu rozdávala. Vždy byla připravena odrážet i negativní vnější vlivy, které někdy bohužel na MP směřovaly. Kdybych měl vyjmenovávat vše, co MP přinesla, nestačilo by mi na to ani celé nominační vlákno. Je na ní vidět, že má Mladé Pirátstvo opravdu v srdci, což se promítá do toho, jak organizaci vede. I přestože máme své drobné neshody (regulační poplatky :D), tak mi bylo vždy ctí a velkým přínosem s ní spolupracovat.

Budu moc rád, když zvážíte její podporu!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Reizer za příspěvky (celkem 5):
Petr.Konecny, Petr.Springinsfeld, Jakub.Stoces, Katerina.Stojanova, Ondrej.Vykoukal
Uživatelský avatar
DaFi24
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 11
Registrován: 02 bře 2020, 20:12
Profese: asist. vl. zmocněnce, student FJFI ČVUT
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Nominace Kateřiny Stojanové na předsedkyni MP

Příspěvek od DaFi24 »

Chtěl bych tímto moc poděkovat Šimonovi, že tuto nominaci udělal, a tedy i vyjádřit Káti podporu k jejímu znovuzvolení. :D

Káťa má neskutečný politický talent, který je cítit z každého jejího rozhodnutí nebo vyjádření, pro organizaci toho dělá strašně moc a neumím si ani představit, kolik bychom toho teď neměli, kdyby nebylo jí. Veškeré problémy, které kdy nastaly, umí řešit poklidně, ale efektivně. MP na venek reprezentuje naprosto profesionálně a skvěle, vnější vztahy se stranou nebo (téměř xd) všemi dalšími organizacemi udržuje v daných okolnostech v nejlepším možném stavu, atd.
OFFTOPICmusím se hodně krotit se slovy, abych nezněl jako někteří lidé dělající ze svých předsedů*kyň modlu, bez kterých se organizace do pěti minut rozpadne :D, ale myšlenky tímto směrem trošičku směřují

Podepisuju se pod vše, co bylo Šimonem řečeno, Káťa je stále nejlepší možná kandidátka na pozici předsedy*kyně MP. <3

Tito uživatelé poděkovali autorovi DaFi24 za příspěvky (celkem 2):
Simon.Reizer, Katerina.Stojanova
Marek.Barbus
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 20
Registrován: 05 črc 2023, 16:41
Profese: KoKS SčK, Student gymnázia
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Nominace Kateřiny Stojanové na předsedkyni MP

Příspěvek od Marek.Barbus »

Tímto bych se chtěl také podpořit nominaci Káti na předsedkyni MP.

Káťa je jako málo z nás angažovaná jak v MP tak ale i v pirátech obecně - jako někdo, kdo se opravdu snaží také najít balanc mezi těmito dvěma aspekty jí obdivuji, jelikož se jí to nesmírně daří. Prosazuje názory mladých nejen na venek, ale i u pirátů obecně. Zároveň ale dává možnost i nám, řadovým členům, podílet se na akcích, které bychom bez MP nezažili (a.k.a. výjezdy, reprezentace na venek...). Věřte, že v ostatních spolcích se opravdu nenachází tak lidskýá předsedakyně, jako u MP.

Díky, Káťo!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Barbus za příspěvky (celkem 3):
Petr.Konecny, Simon.Reizer, Katerina.Stojanova
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 986
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Kateřiny Stojanové na předsedkyni MP

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Ahoj všem,

moc díky klukům za přemilý slova, asi si je vytisknu, zarámuju a budu na ně koukat, až zas bude svět zlej, třebaže mě v mnohym přeceňujou <3 .D

Každopádně, říkala jsem si, že dokud jsem studentka, dává smysl tenhle trakař plnej důležitejch politik naší generace tlačit dál a nominaci přijímám.

Myslím, že za poslední rok se toho spoustu povedlo. Rozjeli jsme náš sněmovní projekt Vejška k nezaplacení, který už má za sebou jednu veřejnou debatu a několik schůzek se zástupci univerzit. Podařilo se rozjet Organizační i Mediální tým, díky kterým jsme mnohá pirátská témata zprostředkovali veřejnosti, ať už fyzicky nebo právě na sockách. Jsme součástí CVŠ a podílíme se přímo na podobě volební kampaně, aby nezapomínala na mladé. Měli jsme viditelné mediální výstupy - Pro a Proti na ČRo nebo rozhovor na Seznamu - a přijali jsme hned několik nových členů/nek a dnes už dosahujeme početně velikosti průměrného KS, což mi dělá radost vůbec největší. Považuju za nutný říct, že si ani zdaleka nepřipisuju ke všem osobní zásluhu a dobře vím, že jde o výsledek kolektivního snažení, za což jsem všem moc vděčná.

Samozřejmě máme stále spoustu míst, kde zabrat. Po našem teambuildingu vyšlo najevo, že bude třeba překopat web (a udržovat jej aktuální), změnit systém přijímání nováčků a pořádat více fyzických setkání. Vnímám i dluh vůči nepražskému členstvu a mnohým, které jsme dosud neuměli plně zapojit do chodu organizace. To vše jsou věci, ke kterým bych případně ráda napnula svou energii.

Moc díky všem, kteří zvážíte svůj hlas a budu se těšit na všechno, co nás čeká, bez ohledu na mou pozici .)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 6):
Filip.Slany, Petr.Springinsfeld, Ondrej.Vykoukal, Simon.Reizer, DaFi24, katy.a

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Odpovědět

Zpět na „Fórum Mladého Pirátstva“