Žádost o nominaci KF MSK pro Janu Holomčík Leitnerovou do Republikového předsednictva

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Nominace Jany Holomčík Leitnerové do Republikového předsednictva Pirátů

Pro

15
75%

Proti

4
20%

Zdržuji se

1
5%
 
Celkem hlasujících: 20 - Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 321
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 800 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o nominaci KF MSK pro Janu Holomčík Leitnerovou do Republikového předsednictva

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Zuzana.Klusova píše: 08 pro 2023, 14:14

Kandidaturu @Jana.Leitnerova velmi podporuji. Je příkladem toho, jak zvládat slaďování politické kariéry a rodiny. V předsednictvu bych ji moc ráda viděla nejen proto, že je schopná (nikoliv všehoschopná) žena, ale také dobrý člověk s vysokou mírou empatie a pracant. Věřím, že má potenciál přispět k obrušování hran v rámci vnitrostranického dialogu a bude se funkci věnovat na 100%. Z mého pohledu je velmi důležité vybrat do předsednictva lidi, kteří budou umět rychle najít kompromis, nebudou vnitrostranické konflikty eskalovat, ale řešit, a jednat s kolegy s respektem, což povede k předcházení konfliktům uvnitř strany, které pak vedou ke ztrátě motivace dál pro stranu pracovat. Držím palce!

Já jsem normálně úplně dojatá, děkuju moc @Zuzana.Klusova.. Obrovsky si vážím toho, žes mě takto veřejně podpořila 🖤

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvek:
Zuzana.Klusova

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“