Nominace Nikoly Krausové na 1. část čela kandidátky do krajských voleb 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Karlovarský kraj, KoKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Nikoly Krausové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

ANO

7
78%

NE

2
22%

ZDRŽUJI SE

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 9 - Celkem hlasů: 9

Vitezslav.Adamec
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 225
Registrován: 28 úno 2015, 22:46
Profese: památkář, hudebník
Dal poděkování: 319 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Nominace Nikoly Krausové na 1. část čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Vitezslav.Adamec »

Rád bych nominoval Nikolu Krausovou na 1. část čela kandidátky. Nikola je velmi aktivní příznivkyně, která se nebojí vyjádřit svůj názor, rozvinout vlastní iniciativu v tématech, které ji zajímají a mohla by přinést svěží vítr mladé generace na naši kandidátku. Rovněž nominuji jako u předchozích na 1. část čela, ale samozřejmě nechávám na ní, na kterou pozici bude sama chtít kandidovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav.Adamec za příspěvek:
Daniela.Bila
Nikola.Antonina.Krausova
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2023, 20:33
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Nominace Nikoly Krausové na 1. část čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Nikola.Antonina.Krausova »

Ahoj,
předně chci napsat, že si velmi vážím podpory, kterou mi Víťa projevil tím, že mne nominoval. Po zvážení nakonec nominaci přijímám, byť se spíše vidím někde na "spodní" části kandidátky (tedy nikoliv na čele). Moc děkuji všem, kteří mi jsou ochotni "hodit" svůj hlas.
Jen stručně o mně pro vás, kteří mne zatím neznáte:
Ve Varech jsem se narodila a ve Varech i žiji. Žiji už skoro 29 let. Mojí prací je vykonávat pozici ekonomického referenta na odboru majetku města. Mojí vášní je ale příroda, resp. péče o ni, a láska ke zvířatům, která mne provází už od dětství. K Pirátům jsem se nalodila proto, že věřím (a vidím), že se snaží ve veřejném prostoru řešit problémy, které pálí i mě, a otevírat a akcentovat témata, která jsou mi blízká. Ráda bych byla užitečná tím, že se k nim v těchto snahách připojím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikola.Antonina.Krausova za příspěvky (celkem 2):
Vitezslav.Adamec, Jana.Michkova
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“