Dominik Bečka - nominace na kandidátku do krajských voleb 2024

Místo pro členské podněty pro KF Pardubický kraj.


Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Odpovědět

Nominace Dominika Bečky

Anketa končí za 28 srp 2023, 08:00

Pro

11
79%

Proto

3
21%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Dominik Bečka - nominace na kandidátku do krajských voleb 2024

Příspěvek od Filip.Mezera »

Ahoj.

Nominuji @Dominik.Becka na pozici dvojky a každou další. Pokud někdo nominujete na pozici lídra, nemám s tím problém a bude se počítat podnět na vyšší pozici.

K nominaci: Dominik se stal jedním z nejvýraznějších našich politiků v kraji. Pracuje jak v pardubickém zastupitelstvu, tak ve finančním výboru na kraji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvek:
Dominik.Becka

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Dominik Bečka - nominace na kandidátku do krajských voleb 2024

Příspěvek od Dominik.Becka »

Ahoj, díky moc za nominaci, zvlášť od tebe, Filipe. Jak už jsem říkal a psal víckrát, nikam vysoko nemířím. Půjdu nejvýš až od desátého místa. Rád budu pokračovat externě ve finančním výboru, bude-li o to mít budoucí klub zájem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Becka za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Duchacek, Andrea.Linhartova, Lenka.Martinkova.Spanihelova, Vladek.Vacha, Kristyna.Klzova

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: Dominik Bečka - nominace na kandidátku do krajských voleb 2024

Příspěvek od Filip.Mezera »

Eviduji splnění podmínky pro podnět.

Přílohy
Screenshot_20230811-062732_Chrome.jpg

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Dominik Bečka - nominace na kandidátku do krajských voleb 2024

Příspěvek od Dominik.Becka »

Nechť splním své povinnosti do primárek: určitě nekandiduji pro mandát, kandiduji pro účast na listině, které věřím, že je nejlepší nabídkou pro budoucnost kraje.

Po úspěchu ve volbách 2020 jsem od vás dostal příležitost usednout v krajském finančním výboru. Jsou to desítky stran podkladů měsíčně, které se mi vesměs dařilo studovat poctivě. Pomohlo mi to ale získat přímý vhled na zase jinou úroveň veřejných rozpočtů – a propojení obec-kraj-stát. A věřím, že jsem byl Danovi dobrou oporou a vám solidním zástupcem. Bude-li zájem a možnost, ve výboru budu rád externě pokračovat.

Jsem taky zastupitelem Pardubic a jejich prvního obvodu. Po mém nástupu se povedlo výrazně posílit mediální zásah klubu a profilovat Piráty jako silnou konstruktivní opozici třetí rady hnutí ANO v řadě. Na podzim nás čeká v tom udělat trošku systém a nakopnout systematickou spolupráci s krajským klubem i mediálním týmem. Nejen proto jsem nominaci na vyšší místa tady nepřijal.

Formalitky na závěr. Tady mám medailonek na webu strany. Mám příjmy ze zaměstnání a zákonné odměny z funkcí (souhrnně za vše teď cca 5 300 měsíčně). Nejsem v orgánech žádné právnické osoby, v minulosti jen v SVJ.

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“