Dračí lodě 2023

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Telčsko

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Dračí lodě 2023

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj posádko,

je to neuvěřitelné, ale léto je zase tu a to je nejvyšší čas oprášit pádla a zasednout do dračích lodí. Vody Štěpnického rybníka v Telči rozbouříme opět se začátkem Folkových prázdnin, tedy v sobotu 29. července. Všechny podstatné informace najdete zde > https://www.dragonboard.cz/dracivtelci.php SRAZ ve 12:30 u půjčovny lodiček!

Jedeme v kategorii FUN MIX, takže 18ti členná posádka s min 4 ženami na palubě, 2 závodní jízdy, trénink už snad po těch letech nepotřebujeme, můžeme si případně dát náš oblíbený suchý trénink :D

Startovné plánujeme uhradit z rozpočtu místního sdružení, pokud se nám podaří poskládat posádku, takže se pěkně prosím hlaste tady ve vláknu, já to budu průběžně aktualizovat :) A závěrem připojuji URGENTNÍ PROSBU, protože musím letos ze závodů odejít nejpozději v 17. hodin, potřebuji za sebe kapitánského náhradníka. Kdo se hlásí dobrovolně? @Miroslav.Vacha @Petra.Kujinek.Polodnova @Jakub.Safar @Jiri.Pykal

POSÁDKA:

  • buben - Jan Pilarčík

  • 1. pádlo - @Hana.Hajnova

  • 2. pádlo - @Jiri.Pykal

  • 3. pádlo - @Miroslav.Vacha

  • 4. pádlo - @Jan.Posvar

  • 5. pádlo - @Jakub.Safar

  • 6. pádlo - @Viktor.Dvorak

  • 7. pádlo - Alenka od Viktora

  • 8. pádlo - @Iva.Babincova

  • 9. pádlo - @Hanka.Kasparikova

  • 10. pádlo - @Jan.Brizdala

  • 11. pádlo - @Tomas.Bouda

  • 12. pádlo - @Pavel.Knezik

  • 13. pádlo - Olga Beranová

  • 14. pádlo - Veronika Němcová

  • 15. pádlo - Marek Matěj Nováček

  • 16. pádlo - Tonda Pipa (snad mu nekomolím jméno, kontakt od Honzy Břížďaly

  • 17. pádlo - Pavel (od Viktora)

  • 18. pádlo - Víťa (od Viktora)

  • 1. náhradník - @Michael.Lesko - v případě personální nouze

  • 2. náhradník - @Antonino.Milicia - pokud stihne

  • 3. náhradník - Václav Kadlec - v případě personální nouze

.
.

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Miroslav.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 16 pro 2017, 21:07
Profese: Zdravotnický záchranář
Dal poděkování: 444 poděkování
Dostal poděkování: 367 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Miroslav.Vacha »

Ahoj Hanko, ještě s námi chce jet Veronika Němcová, sestřička ze Sdílení.

"Jednej, mluv a mysli ustavičně tak, jako by ses už měl rozloučit se životem."
Marcus Aurelius

Jsem li sháněn, k dispozici zde: miroslav.vacha@pirati.cz
Uživatelský avatar
Miroslav.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 16 pro 2017, 21:07
Profese: Zdravotnický záchranář
Dal poděkování: 444 poděkování
Dostal poděkování: 367 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Miroslav.Vacha »

Honza Pilarčík potvrdil, že může taky bubnovat.

"Jednej, mluv a mysli ustavičně tak, jako by ses už měl rozloučit se životem."
Marcus Aurelius

Jsem li sháněn, k dispozici zde: miroslav.vacha@pirati.cz
Viktor.Dvorak
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 8
Registrován: 17 kvě 2018, 12:23
Profese: OSVČ - klempíř, pokrývač
Bydliště: Pavlovova 3, Jihlava
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Viktor.Dvorak »

Vezmu s sebou Alenku, taky ráda pojede.

Viktor.Dvorak
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 8
Registrován: 17 kvě 2018, 12:23
Profese: OSVČ - klempíř, pokrývač
Bydliště: Pavlovova 3, Jihlava
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Viktor.Dvorak »

Vezmeme s sebou i naše chlapce, Víťu a Pavla. Kouskům je patnáct let a pádlovat umějí. Ať to máme kompletní. Jo, a myslím, že tréninková jízda není úplně od věci.

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Posádka se nám pomalu ale jistě rýsuje, vypadá to případně ještě na 1-2 místa (čekám až mi cias zítra potvrdí, jestli dorazí), @Jan.Posvar mi myslím někde psal, že letos ne? Ondra s Lenčou se omluvili, dneska budu ještě obepisovat pár telčáků s pořádným záběrem, abychom byli v sobotu zase v topu.
@Viktor.Dvorak tréninková jízda by šla, ale už v 11:40...pozdější časy jsou už zabukované :( napíšu dneska do mailu, zda bychom se vůbec sešli takhle brzy...

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Z dnešní pošty :)

Ahoj všichni,

sobotní závod dračích lodí se kvapem blíží, je tedy nejvyšší čas na několik organizačních informací.

721 684 323 - můj telefon, volejte, když budete bloudit, nebudete stíhat, nebudete nás moct najít, atd. :) Prosím také o předání tohoto mailu na členy posádky, na které nemám mail.

Kde zaparkuji

Nejbližší placené parkoviště je P1 Na Sádkách (tzv. centrální parkoviště), odtud je to na místo srazu 5 min pěšky.

Neplacená parkoviště:

u Polikliniky na ulici Masarykova 330 - buď podélné stání v ulici před Poliklinikou nebo naproti v proluce mezi domy na pískovém parkovišti nebo ve "vnitrobloku" polikliniky, kam se zajíždí přes chodník a přes víkend bývá parkoviště prázdné. Odtud se dá projít k rybníku, zahne se doleva a podél rybníka dojdete na místo srazu do 10 min.

u škol na ulici Hradecká - u přechodu u školy je potřeba odbočit směrem ke škole, tu objet, pojedete kolem hřiště až se dostanete mezi dvě budovy školy, kde je parkoviště. Odtud buď parkem nebo přes náměstí na místo srazu pěšky do 10 min. (dále vedle školy najdete případně i další placené parkoviště P4).

Čas a místo srazu

Sejdeme se ve 12:30 přímo u Štěpnického rybníka u půjčovny lodiček. Tedy ulice na Baště, u brány sejdete dolů k rybníku k molu a tam se budeme někde shromažďovat.

Harmonogram

12:40 - porada kapitánů (týká se mně - odevzdání seznamu posádky, rozlosování jízd, ze kterého budeme vědět časy našich jízd)

13:00 - slavnostní zahájení

13:20 - první start

15:00 - ukončení prvního závodního kola

15:30 - začátek druhého závodního kola

17:00 - ukončení závodu

18:00 - slavnostní vyhlášení výsledků a ukončení akce (pomyslnou kapitánskou čepici přebere Míra Vácha, protože já se musím bohužel přesunout na jinou akci)

Oblečení, dresy, atd.

Pojedeme v černých pirátských tričkách. Pokud nemáte, bude jich pár k dispozici na místě, ale neručím za velikosti :) Případně stačí prostě jakékoliv černé tričko.

Prosím počítejte s tím, že budete mokří. Určitě se vám bude hodit vzít si s sebou ručník a náhradní suché oblečení. Do lodě je to nejlepší naboso, v různých pantoflích a podobné obuvi to docela klouže, což je během závodu dost nepraktické.

Posádka

Ideální počet pádlujících je 18 (z toho min 4 ženy). Při pohledu na seznam posádky nám to aktuálně vychází tak akorát, ale vždycky je lepší mít nějaké náhradníky v záloze. Víte-li o někom, kdo by chtěl pádlovat s námi, určitě ho pozvěte. Kdyby nás bylo víc, prostřídáme se.

Trénink

Byl požadavek na tréninkovou jízdu (i s ohledem na to, že hodně lidí v posádce je nových včetně bubeníka). Nejbližší volný slot na trénink je 11:40, napište mi prosím, kdo z vás by byl schopen dorazit už na tento čas (nejpozději do čtvrtka).

Fotky

Protože nám vypadl fotograf, poptávám kohokoliv, kdo nám tuhle náramnou taškařici zdokumentuje. Případně pokud za sebe sežene Pavel Knežik náhradu, propustím ho z posádky a nechám ho s foťákem na břehu :D


Co budu jíst a pít

Tím, že v tento den jsou již v plném proudu tradiční Prázdniny v Telči, je město plné stánků s nejrůznějším jídlem a pitivem. Většinou si zabereme jeden stůl ve dvorku nad půjčovnou lodiček, kde se mezi jízdami družíme :) Během jízdy máme vždy někoho na břehu, aby bylo možné si tam v suchu nechat např. batoh s věcmi nebo děti a další domácí mazlíčky.

Tak snad jsem na nic důležitého nezapomněla, pokud ano, napište mi, ptejte se a tak. A kdyby nic, tak se na vás v sobotu už moc těším!

Vaše kapitánka Hanka

plánek parkování.jpg

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1705
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1826 poděkování
Dostal poděkování: 2119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Jan.Posvar »

Hana.Hajnova píše: 24 črc 2023, 21:35

Posádka se nám pomalu ale jistě rýsuje, vypadá to případně ještě na 1-2 místa (čekám až mi cias zítra potvrdí, jestli dorazí), @Jan.Posvar mi myslím někde psal, že letos ne? Ondra s Lenčou se omluvili, dneska budu ještě obepisovat pár telčáků s pořádným záběrem, abychom byli v sobotu zase v topu.
@Viktor.Dvorak tréninková jízda by šla, ale už v 11:40...pozdější časy jsou už zabukované :( napíšu dneska do mailu, zda bychom se vůbec sešli takhle brzy...

Psal jsem na Zulipu, že nevím, že mě brala záda. Ale umoudřila se, takže můžu.

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Dračí lodě 2023

Příspěvek od Hana.Hajnova »

ATENCION!

Všem se na vědomost dává, že sraz posádky je už v 11:30 u půjčovny lodiček, dáme si tréninkovou jízdu! (je samozřejmě dobrovolná, pokud nestíháte, nedá se nic dělat, ale čím víc se nás sejde, tím lepší výsledek nás čeká :D )

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Telčsko“