Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Archiv uzavřených vláken


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Tohle je zatím jen návrh pozvánky plus nějaké vysvětlení, abych umožnil "projednání s ostatními" a "konzultaci s pirátským nominantem v komisi pro školství", jakož i s kýmkoliv jiným, kdo by se zde nebo jinými kanály chtěl k tomu vyjádřit.

Zatím si představuju, že červnová Trojka třetího proběhne v sobotu 3.6. v 19:00 onlajnově na odkazu https://jitsi.pirati.cz/trojkatretiho, že hostem bude pan ředitel Základní školy Jarov PaedDr. Stanislav Šebl, že moderovat budu já, že námětem budou Dozvuky kulatého stolu Vzdělání na Trojce, že pan ředitel bude mít přibližně deset až patnáctiminuté úvodní slovo a potom odpoví na dotazy diváků, a když nebudou, tak na dotazy moje.

Dále si představuju, že pozvánku na akci mimo jiné pošlu mejlem ředitelům základních škol v Praze 3, zastupitelům městké části, členům Komise pro výchovu a vzdělávání - prostřednictvím předsedkyně a tajemnice, pracovníkům odboru školství a stranickým kolegům: Pražskému expertnímu týmu - prostřednictvím @Jiri.Bruzek @Magdalena.Valdmanova, resortními týmu školství - prostřednictvím @David.Wagner @Daniel.Mazur @Martin.Ulovec a poslaneckému klubu.

Dále si představuju, že na začátku řeknu, že povaha akce je "teď a tady", že nevzniká oficiální záznam ani zápis a že prosím účastníky, aby si obrazový nebo zvukový záznam ani fotografie nepořizovali. Cílem je si popovídat, a co si z toho odneseme, si odneseme v hlavách.

Kolem předchozí Trojky třetího vznikly nějaké vlny:

Josef.Ulehla píše: 12 kvě 2023, 21:18

Něteří členové PMS vnímají dlouhodobý problém a opakovaně JÚ vysvětlovali, že si nepřejí, aby své aktivity prezentoval na pirátských systémech a pokud své akce s ostatními neprojedná, aby je s MS jakkoli spojoval. Josef hodlá ve svých aktivitách pokračovat. Přes doporučení některých členů PMS témata nekonzultoval s pirátským nominantem v komisi pro školství. Někteří členové PMS hledají možnosti, jak s JÚ komunikovat. Témata jeho aktivit považují za důležitá, ale distancují se od laického postupu, který volí.

Takže k tomu:

Jsem řadový občan Prahy 3 a řadový člen místního sdružení České pirátské strany. Trojka třetího podnikám na vlastní pěst podle pirátského návodu Ricka Falkvinge. Není nijak posvěcena rozhodnutím jakéhokoliv orgánu České pirátské strany. Spolupráci nabízím komukoliv, kdo je ochoten se nějak zapojit. Věřím, že Pirátské systémy používám v souladu s tím, k čemu a komu jsou určeny, a že se přitom řídím příslušnými pravidly. Vnímám, že někteří členové předsednictva jsou s mým konáním nespokojeni a jsem otevřen vše projednat a konzultovat. Komunikovat se mnou je možno zde na Fóru veřejnými posty nebo soukromými zprávami. Dále je mě možno kontaktovat mejlem, telefonicky nebo na Signálu. Kdo by nevěděl moje kontaktní údaje, může o ně požádat soukromou zprávou. Kdo by nevěděl, jak poslat na Fóru soukromou zprávu, návod je níže.

---

(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat spoludiskutující naživo, je tu ve středu 24.5. v 19:00 Spirit Bar salonek - Dalimilova 720/6 otevřené členské schůze.

Nebo je to v pondělí 29.5. 15:00-18:00 v Atriu Čajkovského 12/12a kulatý stůl Vzdělávání na Trojce.

A dále internetové setkání v sobotu 3.6. v 19:00 https://trojkatretiho.cz :fet:
)

hefi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 38
Registrován: 05 pro 2022, 14:06
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Příspěvek od hefi »

Těším se, že to proběhne jak navrhuješ.

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Nikdo se nevyjádřil, takže budu postupovat, jak jsem si to naplánoval. Platí:

Každého třetího o Praze 3 onlajn:

Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího

Hostem bude ředitel Základní školy Jarov PaedDr. Stanislav Šebl. Námětem budou Dozvuky kulatého stolu Vzdělání na Trojce. Host bude mít deset až patnáct minut úvodní slovo a potom odpoví na dotazy diváků, a když nebudou, tak na dotazy moderátora.

 
O něco více informací: https://trojkatretiho.cz

---

(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat, je tu internetové setkání v sobotu 3.6. v 19:00 https://trojkatretiho.cz :fet:
)

jonatansims
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 28
Registrován: 03 úno 2023, 13:09
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Příspěvek od jonatansims »

Těším se.

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Po Františka Doseděla stěhování a zamykání jsem přestěhované a zamčené k Trojce třetího shrnul do vlákna Trojka třetího a přidal jsem tam i příspěvky z tohoto vlákna. Proto si dovoluju navrhnout, pokud nikdo nebude nějakou rozumnou dobu proti, aby toto vlákno bylo zamčeno a přestěhováno do pod(Fóra) Diskuse - Archiv a zpráva o stěhování připsána do vlákna Kam to zmizelo?

- - -
(Kontext a zdroják - klepni na: OFFTOPICPro případ, že to bude příspěvek přestěhován uvádím, že ho vytvářím jako 5. příspěvek vlákna Sobota 3.6. 19:00 Trojka třetího - Host: Stanislav Šebl - Pozvánka na akci v (pod)Fóru Praha 3. Zdroják příspěvku i u zamčených témat lze zjistit pomocí kliknutí na Kontaktovat uzivatele.)
(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat, je tu internetové setkání v pondělí 3.7. v 19:00 https://trojkatretiho.cz :fet:
)

Zamčeno

Zpět na „[Diskuze - Archiv]“