Nominace Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu 2024

Ano

13
87%

Ne

2
13%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Karel.Specian
Místní předsednictvo
Příspěvky: 36
Registrován: 22 bře 2020, 10:42
Profese: Student
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu

Příspěvek od Karel.Specian »

Ahoj Krajské fórum,

koukám, že nominace se ještě žádné neotevřely, budu tedy rád prvním, kdo vykopne ten pomyslný míč.

Rád bych na čelo pirátské kandidátky do voleb do Evropského parlamentu nominoval @Vladimir.Votapek .

Vladimír má za sebou spoustu zkušeností z vysoké diplomacie a věřím, že v EP by se neztratil. Zároveň by to byl kandidát, který má přesah z Karlovarského kraje a znají ho i lidé mimo náš region, což je ve volbách tohoto formátu dost podstatné.

Věřím, že je Vladimír kvalitní kandidát, který by nás v Evropském parlamentu jistě dobře reprezentoval.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Specian za příspěvky (celkem 5):
Vitezslav.Adamec, Marketa.Monsportova, Daniela.Bila, Petr.Kumstat, Vladimir.Votapek

Karel Špecián
Krajský mediální manažer Pirátů Karlovarského kraje

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1523 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu

Příspěvek od Daniela.Bila »

Nominaci Vladimíra plně podporuji a budu moc ráda, když se umístí na celostátní kandidátce. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Vladimir.Votapek

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Uživatelský avatar
Petr.Kumstat
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 10
Registrován: 17 dub 2021, 03:50
Profese: Student
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Nominace Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu

Příspěvek od Petr.Kumstat »

S úctou k panu Votápkovi bych chtěl taky vyjádřit podporu. V jeho případě by jeho úspěch předznamenal zcela skvělé výsledky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kumstat za příspěvky (celkem 2):
Vladimir.Votapek, Daniela.Bila

Petr Antonín Kumstát

Uživatelský avatar
Vladimir.Votapek
Člen KS Praha
Příspěvky: 62
Registrován: 17 led 2021, 13:16
Profese: moderátor
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Vladimíra Votápka v primárních volbách do Evropského parlamentu

Příspěvek od Vladimir.Votapek »

Vážení přátelé, děkuji Karlovi a dalším členům KS Karlovy Vary, kteří přišli s myšlenkou mé nominace do voleb do EP a kandidaturu přijímám.
Moje zapojení přitom nevnímám jako vyjádření nedůvěry v naše dosavadní europoslance. Především Marcel Kolaja a Markéta Gregorová, jejichž práci mám jako člen RT EZO možnost sledovat v detailu, dělají svou práci velmi dobře. Jsem nicméně přesvědčen, že spolu s nimi a vedle nich, s podporou pirátského týmu a asistentů, budu schopen svou práci dělat stejně dobře a přitom trochu jinak.

Svou dosavadní zkušenost chci využít pro větší prosazování pirátských myšlenek jak v oblasti zahraniční politiky a bezpečnosti, tak i udržitelného ekonomického rozvoje. Věřím, že jednotlivé evropské státy, nebo místní komunity, si mohou v globalizovaném světě svůj životní způsob udržet a podle možností i zlepšovat, pouze tehdy, když budou sdruženy v jednom společenství, když budou chráněny evropským deštníkem a přitom se k sobě budou chovat tak, jak prosazujeme my, piráti.

Jako poměrně netradiční pirát chci zároveň pro naše myšlenky získávat i voliče mimo obvyklé spektrum našich příznivců. Jsem přesvědčen, že už moje současné aktivity a dosavadní působení v médiích je pro Piráty, stejně jako pro ostatní české občany, přínosem, i když zatím působím bez jakékoli institucionální podpory. Případné zvolení do EP mi dá možnost nejen se přímo podílet na konkrétních politických rozhodnutích, ale zároveň výrazně můj vliv v médiích. Věřím že ke prospěchu všech.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Votapek za příspěvky (celkem 5):
Daniela.Bila, Vitezslav.Adamec, Bohdan.Vanek, Petr.Kumstat, Karel.Specian
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“