[OT] KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Roman.Kucera píše: 29 dub 2023, 21:20

Tak zrovna u tebe nevím čí zájmy hájíš už aspoň pět let. Kdykoliv kdekoliv na tebe online narazím, tak Piráty jen kritizuješ. Veřejně. A občas z tebe na sockách padají perly jako že radši budeš volit Babiše, nez Piráty, a názory z ranku SPD.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Ujhelyiova, Michal.Macek

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Příspěvek od Roman.Kucera »

Lukas.Findeis píše: 29 dub 2023, 22:27

Tak zrovna u tebe nevím čí zájmy hájíš už aspoň pět let.

Ty hájíš zájmy prahasobců, u tebe je to všeobecně známé. Běž si za svým Čižinským.

Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Příspěvek od Roman.Kucera »

Tomas.Valek píše: 29 dub 2023, 23:18
Oznámení moderátora:

Napomínám také @Lukas.Findeis a @Roman.Kucera za útoky ad hominem. Držme se prosím věcné roviny, což je jednání o zachování či zrušení MS. Souhlasím, že je to výjimečný krok, nicméně ne ojedinělý, čas od času se to děje. Není to ale důvod, proč se kvůli tomu osobně napadat.

Von si začal!!!! :D

Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Oznámení moderátora:

Napomínám také @Lukas.Findeis a @Roman.Kucera za útoky ad hominem. Držme se prosím věcné roviny, což je jednání o zachování či zrušení MS. Souhlasím, že je to výjimečný krok, nicméně ne ojedinělý, čas od času se to děje. Není to ale důvod, proč se kvůli tomu osobně napadat.

Ohrazuji se proti napomenutí. To nebyla argumentace ad hominem, ale konstatování toho co běžně píše a psal. Je to obecně známé a doložitelné. Mám i nějaké screeny jeho nejbizarnějších výroků. Třeba ten zmiňovaný, že bude radši volit Babiše, než Piráty. Aktivně v diskuzi před volbami odrazoval lidi od volby Pirátů. Existuje spousta členů, kteří nechápou, proč je pořád u Pirátů. Kudy chodí, tam IMHO poškozuje dobré jméno strany. Často jsem ho vídal notovat si v diskuzích s kritiky Pirátů z řad voličů SPD apod.

To co jsem napsal se věcně týká tématu. V této diskuzi už víckrát zaznělo, že si lidé nejsou jistí motivací některých členů MS. Tady jsem jen byl konkrétní. Považuji to za jeden z dílků skládačky, díky které si členové mohou vytvořit lepší obraz o fungování MS. OFFTOPICChtěl jsem reagovat na ten jeho první příspěvek, který mi přišel naprosto mimo realitu. Většina toho, co Roj píše, má znaky manipulace a demagogie. A pokud to není zřejmé na první pohled, tak stačí začít s ním polemizovat. Argumentační fauly tam začnou skákat jeden za druhým. Je to způsob, kterým se běžně vyjadřuje. Nejsmutnější je, že si ho pamatuji z dob, kdy takový nebyl. Byli jsme přátelé, hodně jsme si toho spolu odmakali na pirátských kampaních v dřevních dobách Pirátů a trávili jsme při tom spolu spoustu času. O to víc mi to asi vadí. Teď jen demagogicky útočí na všechny, kteří s ním názorově nesouzní. Prostě o nich napíše nějakou lež, kterou nejde vyvrátit, protože se nestala, nebo je velmi časově náročné dohledat zdroje, dokazující, že to co píše není pravda. A pak během pár vteřin napíše další lež a situace se opakuje, dokud napadanému nedojde čas a síla na to reagovat.

Oproti tomu mě Roj nepodloženě nařkl z hájení zájmů PS. OFFTOPICProto by mě fakt zajímalo, kdo kromě Roje si tohle myslí, když píše, že je to o mě všeobecně známo.

Znám z komunálu jednu osobu co je v PS z doby, kdy ještě byla členkou Zelených. Pomáhala koalici, za kterou jsem v roce 2010 kandidoval. Pak jsem o ní aspoň 10 let neslyšel a během posledních komunálních voleb kandidovala proti nám za P12S, což mě úplně nepotěšilo. Jednou mě pak před OC Stromovka odchytl Čižinský, ať mu podepíšu pecici, aby mohli kandidovat na Magistrát. Chvilku jsme si povídali a řekl jsem mu, že v občanské kandidátky nemám důvěru, potože ty lidi neznám, za většinou z nich nejspíš není žádná politická práce, nejsou známy jejich osobní zájmy a politické názory a rozloučil jsem se s tím, že mu nemůžu dát bianco šek. To ještě ani neměli podanou kandidátku a nevědělo se kdo za ně bude kandidovat. Párkrát jsem pracovně jednal s Milenou Johnovou. Víc zkušeností s PS fakt nemám a před volbami jsem párkrát na Facebooku v diskuzích psal, že mi ten koncept není sympatický a ta expanze do městských částí ve mně nevzbuzuje důvěru. Na některých městských částech se mé obavy naplnily. Z hlavy si teď vybavuji Prahu 6.

Tohle je jeden z devíti zbylých členů MS Praha 1. Udělejte si na to názor sami, ale u mě to v tomhle složení důvěru v oživení MS nevyvolává. Bylo tu mnoho pokusů řešit osobní a politické spory jinak než ultimátním rozpuštěním MS, ale všechny selhaly.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Michal.Macek

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Tomas.Valek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2484
Registrován: 08 dub 2018, 16:47
Profese: Navrhovatel
Dal poděkování: 1761 poděkování
Dostal poděkování: 2839 poděkování

Re: [OT] KF Pha 03/2023 - Zrušení MS Praha 1

Příspěvek od Tomas.Valek »

Reagovat ad hominem místo věcné reakce je cesta jak zahltit komunikaci, nutí dotčené reagovat na jejich osobní zónu místo konstruktivní diskuse k tématu jednání. Je tedy úplně irelevantní, zda se jedná o pravdivé či nepravdivé informace, jak jste skvěle demonstrovali, funguje to v každém případě.

Odkazovat se na jiná jednání a nesouvisející skutečnosti je opět úkrok stranou. Takže ještě jednou prosím, diskutujte věcně na téma jednání. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Valek za příspěvky (celkem 3):
Karel.Nejedlik, Roman.Kucera, Michal.Macek

Tomáš Válek
tomas.valek@pirati.cz
+420 774 652 082
Semper ita agere vis ut alii te faciant. Benevolentia adsume.
Někdo musel najít tu odvahu.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“