Patrik Machura

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Opavské Slezsko

Odpovědět
Patrick.Machura
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 11 zář 2022, 13:44
Profese: Influencer
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Patrik Machura

Příspěvek od Patrick.Machura »

Dobrý den,

chtěl bych se Vám tímto představit.

Jmenuji se Patrik Machura je mi 25 let jsem ve vážném vztahu a bydlím v Opavě kde jsem se i narodil, A pirátům se přidávám proto ze jako jediná strana podporuje manželství pro všechný pro stejnopohlavní páry, Jsem plné zastáncem LGBT komunity a sám doní patřím, Jsem influencer a točím videa na tiktok občas na Youtube a pišu blog o hlavně se věnuji tématům prague pride. Vystudoval jsem stravovací a ubytovací práce a pánský krejčí. Zajímám se o oblast Historické vědí, jinak trávím nejvíce času s partnerem , ideálně v přírodě.

O členství v Pirátech mám zájem, protože se ztotožňuji s programem a z tohoto důvodu bych se chtěl stát členem. Rád bych se aktivně podílel na změnách ve svém městě a jeho okolí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Machura za příspěvky (celkem 3):
Hana.Pavlickova, MarianB, Pavel.Korizek
Patrick.Machura
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 11 zář 2022, 13:44
Profese: Influencer
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Patrik Machura

Příspěvek od Patrick.Machura »

patrick.machura2022 píše: 26 zář 2022, 15:50

Dobrý den,

chtěl bych se Vám tímto představit.

Jmenuji se Patrik Machura je mi 25 let jsem ve vážném vztahu a bydlím v Opavě kde jsem se i narodil, A pirátům se přidávám proto ze jako jediná strana podporuje manželství pro všechný pro stejnopohlavní páry, Jsem plné zastáncem LGBT komunity a sám doní patřím, Jsem influencer a točím videa na tiktok občas na Youtube a pišu blog o hlavně se věnuji tématům prague pride. Vystudoval jsem stravovací a ubytovací práce a pánský krejčí. Zajímám se o oblast Historické vědí, jinak trávím nejvíce času s partnerem , ideálně v přírodě, podporují legalizaci konopí.

O členství v Pirátech mám zájem, protože se ztotožňuji s programem a z tohoto důvodu bych se chtěl stát členem. Rád bych se aktivně podílel na změnách ve svém městě a jeho okolí.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Opavské Slezsko“