Tadeáš Kos

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
iraghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2021, 20:17
Dostal poděkování: 2 poděkování

Tadeáš Kos

Příspěvek od iraghost »

Ahoj, zdravím všechny Piráty.

Jmenuji se Tadeáš Kos, je mi 39 let a od roku 2015 žiji s rodinou v obci Kostice u Břeclavi, kam jsme se i s ženou přestěhovali do domečku se zahrádkou a kde se také narodily obě naše děti (synek 5 a dcerka 4 roky). Velmi příjemné prostředí příhraniční vesničky a navíc milí sousedi. A také oáza klidu, což díky své práci oceňuji. Jako manažer se zálibou v mezinárodních projektech, což je práce, kterou se snažím co nejlépe vykonávat už více jak 15 let, jsem totiž navštívil díky pracovním projektům velkou řádku zemí (např. Dánsko, Anglie, Německo, Francie, Španělsko, Rusko i Čína) a potkal se tam se spoustou zajímavých lidí, se kterými stále udržuji kontakt. Díky tomu mám také možnost s přáteli velmi aktivně diskutovat dění v jednotlivých zemích a sdílet společné obavy i naděje. A jedna z mých nadějí (mimo jiné) je i to, že Piráti jako jediná česká strana dokáže otevřít naši vládu veřejnosti a zveřejnit všechny informace, na které mají lidé právo a které by měli vědět. Velmi senzitivně vnímám současnou situaci plnou polopravd, záměrných a cílených hoaxů či čistých lží. Informační otevřenost a svoboda informací, to jsou hesla Pirátů a já věřím tomu, že Piráti mají na to se stát novou hybnou silou politiky v ČR a dokáží později odkrýt vše, co je teď posledním rokem cíleně skryto.
A na otázku, jak mohu staně pomoci a jak bych se mohl zapojit odpovím jednoduše. Nabízím Pirátům naprosto všechny své získané dovednosti a zkušenosti a mou osobní angažovanost k tomu, aby se podařilo na národní úrovni splnit Pirátské dvanáctero, strana Piráti vyhrála v letošním roce volby do PS a zůstala ideologicky konzistentní i následující roky. A jak a kde mé pomoci dokážou Piráti využít nechám na pirátské strategii, já jsem připraven.

Děkuji a přeji všem Pirátům pevní zdraví
Tito uživatelé poděkovali autorovi iraghost za příspěvky (celkem 2):
Zbynek.Janoska, Barbora.Turek.Lahova
Uživatelský avatar
Zbynek.Nemecek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 67
Registrován: 28 dub 2020, 22:00
Profese: Starosta Prušánek
Bydliště: Prušánky (okr. Hodonín)
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tadeáš Kos

Příspěvek od Zbynek.Nemecek »

Ahoj,

chci se zeptat jaký máš vztah k plnění svých slibů a čestnému jednání?

Díky
Zbyněk
iraghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2021, 20:17
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Tadeáš Kos

Příspěvek od iraghost »

Ahoj Zbyňku,

v tomhle jsem asi stará škola, ale člověk by si měl rozmyslet, než nějaký slib učiní a udělat vše proto, aby ho splnil, když ho někomu dá. Tím se řídím v práci i doma a vedu k tomu i své děti. Netvrdím, že se mi vždy podařilo všechny sliby splnit na 100% (hlavně tedy sliby ženě ohledně mého návratu z práce domů, tam se to občas nepodaří), ale považuji se za slušného člověka a pevně stále doufám, že všichni z mého okolí považují mé slovo je stabilní, které platí.

Tadeáš
Uživatelský avatar
Zbynek.Nemecek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 67
Registrován: 28 dub 2020, 22:00
Profese: Starosta Prušánek
Bydliště: Prušánky (okr. Hodonín)
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tadeáš Kos

Příspěvek od Zbynek.Nemecek »

iraghost píše: 17 bře 2021, 10:58 v tomhle jsem asi stará škola, ale člověk by si měl rozmyslet, než nějaký slib učiní a udělat vše proto, aby ho splnil, když ho někomu dá.
S tím souhlasím. Škoda, že má zkušenost je přesně opačná.
iraghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2021, 20:17
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Tadeáš Kos

Příspěvek od iraghost »

Tak to bohužel musím potvrdit, také mám podobnou pracovní i osobní zkušenost. A často bolestivou. Lež přece nebolí, zavřené oči jsou pohodlnější, pokora je slabost a slibem nezarmoutíš, či podobně laděné postoje. Ale člověk mnoho vydrží, má-li cíl, což ostatně říkával i pan Masaryk.
Martina.Hanackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 270
Registrován: 09 led 2021, 11:01
Bydliště: Břeclav (Ladná)
Dal poděkování: 376 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tadeáš Kos

Příspěvek od Martina.Hanackova »

Ahoj Tadeáši,
dovoluji si tě pozvat na schůzi MS Slovácko, která se bude kontakt v pondělí 21. 2. 2022 od 18 hodin v klubu Piksla Břeclav (adresa Národních hrdinů 439). Na schůzi je možné připojit se také online, adresa pro připojení je https://jitsi.pirati.cz/msslovacko.

Budeme se těšit.
Hezký den,
Martina.

Martina Hanáčková
OFFTOPICPKS JmK, PMS Slovácko, superschopnosti: cestování v čase, čtení myšlenek, nepotřeba spánku
martina.hanackova@pirati.cz, +420 721 487 997

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“