Nominace Jana Hoška na krajského zástupce v RV

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Nominuji Jana Hoška do volby zástupce KS JčK v RV

Pro
13
68%
Proti
3
16%
Zdržuji se
3
16%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2446
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Nominace Jana Hoška na krajského zástupce v RV

Příspěvek od Jan.Novak »

Navrhuji do volby @Jan.Hosek . Honza je inteligentní, pirátský, pracovitý, slušný a týmový člověk. V rámci MS ČB odvádí hodně práce, např. v práci s dobrovolníky. Pro RV je ideální zejména v ohledu rozpočtů, tam vidím za těch několik let nešvar, který se mi silně nelíbí - předložený rozpočet je pravidelně schvalován s kosmetickými úpravami, málokdo z členů RV opravdu rozumí rozpočtům a dokážou s ním pracovat, což bych byl rád, kdyby se změnilo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 5):
Josef.Spak, Tomas.Guth.Jarkovsky, Dan.Lestina, Jusuf.Traore, Ludek.Blaha

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Jan.Hosek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 453
Registrován: 18 lis 2016, 21:05
Profese: programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 310 poděkování
Dostal poděkování: 499 poděkování

Re: Nominace Jana Hoška na krajského zástupce v RV

Příspěvek od Jan.Hosek »

Ahoj, díky za nominaci a podporu.
Honza Novák mě navrhl zřejmě na základě mého vyjádření, že to zvažuju. Zvažoval jsem to až do dneška. Dnes jsem udělal 2 rozhodnutí. 1. Nekandidovat 2. Kandidovat a z nich jsem si vybral to druhé rozhodnutí. :-)

Tím možná zadělávám na procesní komplikace, protože, jak mi dnes bylo omláceno o hlavu, je už pár dní po termínu. Ale věřím, že se s tím předsednictvo vypořádá. Tedy dodatečně a opožděně nominaci přijímám.

Moje důvody nekandidovat byly hlavně časové. Jsem ve volbě čela kandidátky a hodlám se podílet na kampani. RV by mi během roku relativně dost času sebralo.

Důvody proč kandidovat jsou, že se chci více podílet na směřování strany. Krom toho mám v pořadníku vypracování jednoho stanoviska, které bych chtěl předložit RV. A taky jsem radši, když je na výběr. Jako krajský zástupce, který se zdržuje v kraji bych samozřejmě komunikoval s vámi.

Rozpočtem se zabývám intenzivně jen městským. Tak teď nemám představu jak dělat lépe stranický rozpočet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hosek za příspěvky (celkem 3):
Zuzana.Kudlackova, Janka.Michailidu, Dan.Lestina
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Nominace Jana Hoška na krajského zástupce v RV

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

a tady by si to asi zasloužilo zamknout... díky tomu, kdož tak učiní :)

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“