Rezignace Adama Šoukala vzetá zpět

Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.

Moderátor: Administrativní odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8030
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rezignace Adama Šoukala vzetá zpět

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

OFFTOPIC[quote]Tohle bude už v řešení na sjezdu RP. Jen na to do voleb prostě není čas. Po volbách se min. veřejné forum překope.[/quote]
Adame, jak to teda s Tebou je, ty si přece rezignoval?
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Úprava veřejného fóra

Příspěvek od Adam.Soukal »

Jiri Kaderavek píše:OFFTOPIC[quote]Tohle bude už v řešení na sjezdu RP. Jen na to do voleb prostě není čas. Po volbách se min. veřejné forum překope.
Adame, jak to teda s Tebou je, ty si přece rezignoval?[/ot][/quote]

OFFTOPICJsi asi třetí osoba, co to zaregistrovala, zbytek to příliš nebere na vědomí :) Což na foru a činnosti AO nic nemění.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8030
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava veřejného fóra

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

OFFTOPICAsi by ses měl tedy odebrat ze skupiny RP, aby to nemátlo. Pokud to bylo ovšem chvilková emocionální zakolísání (ta rezignace), jsem první, kdo to pochopí. Ostatně, ta rezignace nebyla podána v celostátním fóru, ale v krajském, takže je otázka, zda ji vůbec brát vážně ;)
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava veřejného fóra

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

OFFTOPICNevím Adame, jak jsi přišel na to, že to zaregistrovali jen 3 lidi, jen já vím minimálně o 4. :-)
[quote="Jiri Kaderavek"]Asi by ses měl tedy odebrat ze skupiny RP, aby to nemátlo. Pokud to bylo ovšem chvilková emocionální zakolísání (ta rezignace), jsem první, kdo to pochopí. Ostatně, ta rezignace nebyla podána v celostátním fóru, ale v krajském, takže je otázka, zda ji vůbec brát vážně ;)[/quote]

Tak teď mi není jasný, jak vážně jsi to Jirko myslel :-) Minimálně rezignace na krajského místopředsedu je v krajském fóru v pořádku. Já si myslím, že Adam je dobrým místopředsedou, chvilkové emocionální zakolísání bych určitě pochopil, ale zase v tom není možné dělat holubník. V každém případě bys to měl Adame vyjasnit, je v tom dost guláš. :-)


Zdraví

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Úprava veřejného fóra

Příspěvek od Adam.Soukal »

Už se to vyjasnilo. Krajský předseda mou rezignaci přijal a jako taková platí. Rezignaci v rámci RP nepřijal Ivánek, s tím že se po volbách uvidí. Po volbách je a já vidím, že víc práce zastanu jako místopředseda, ačkoliv mi hrozí menší střet doma, ale to se snad nějak zvládne :)
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava veřejného fóra

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Adam Soukal píše:Rezignaci v rámci RP nepřijal Ivánek, s tím že se po volbách uvidí. Po volbách je a já vidím, že víc práce zastanu jako místopředseda, ačkoliv mi hrozí menší střet doma, ale to se snad nějak zvládne :)
No skvělé! Ještě si to vyjasněte, jak je to s Ingrid a my, řadoví členové, budeme mít hned trochu jasněji v tom, kdo to tady vlastně řídí :-) Tvé odhodlání oceňuji a snad to doma projde.


Zdraví

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Zamčeno

Zpět na „Správa fóra“