KF KvK 05/2021 Volba PKS - rozprava a nominace

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Uživatelský avatar
Vojtech.Franta
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 37
Registrován: 24 srp 2014, 15:21
Profese: architekt
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Re: KF KvK 05/2021 Volba PKS - rozprava a nominace

Příspěvek od Vojtech.Franta »

Předně díky @Vitezslav.Adamec za to, že jde do předsednictví i s novým elánem a zápalem pro věc. Celkem se na to těším! Myslím, že určitá obroda v předsednictvu může pomoct s nasměřováním i restartem celé strany. Chci taky poděkovat dalším spolupředsedům za jejich obětavou práci, kterou si třeba řada dalších neuvědomuje. Díky @Nikola.Indrova, @Ondrej.Topinka a @Jindrich.Cermak. Díky patří hlavně @Petr.Tresnak, který je chodícím synonymem Pirátské strany v našem kraji a obětoval obrovskou část svého osobního časoprostoru pro tuhle společnou věc. Jak jsem zmínil výše, myslím, že obmněna v předsednictvu by měla nastat, vídím zde řadu nových nominantů a budu jim držet palce. Kontinuita je jistě také potřebná a proto mám radost, že se současného předsednictva téměř všichni potvrdili svou kandidaturu, @Ondrej.Topinka se snad ještě vyjádří a nominaci přijme. I já chci poděkovat za nominaci a nabídnout pokračování jako místopředseda. Budu se těšit na ten nový drive ať to dopadne jakkoli!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Franta za příspěvky (celkem 2):
Nikola.Kassl, Ondrej.Spendlicek

Vojtěch Franta
náměstek hejtmana Karlovarského kraje
Email: vojtech.franta@pirati.cz
Telefon: +420 607 012 476

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“