Nominace Georgie Hejdukové na místopředsedkyni MP

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Pravidla fóra

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tadeas.Stepka
Předsedající celostátního fóra
Příspěvky: 71
Registrován: 12 bře 2019, 18:27
Profese: Zastupitel MČ Praha 18, student
Bydliště: Praha 18
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Georgie Hejdukové na místopředsedkyni MP

Příspěvek od Tadeas.Stepka »

Vážené členky, vážení členové,

vzhledem k nadcházející převolbě rady Mladého Pirátstva jsem se rozhodl nominovat Jiřku Hejdukovou na pozici místopředsedkyně.

Důvod, proč jsem se tak rozhodl je prostý. Už tři čtvrtě roku mám tu čest vedle ní pracovat v radě. Za Jiřky "panování" se Mladé Pirátstvo neskutečně posunulo - dostalo řád, začaly se dít projekty a akce, byli jsme významnou složkou kampaně. To všechno pod jejím vedením. Ač jsme s jejími postupy, či výstupy nemuseli vždy souhlasit (každý má právo na chybu), nemůže nikdo tvrdit, že by někdy jednala nefér, byla nepřístupná či arogantní nebo se nesnažila nalézat kompromisy.

Přidám i osobní zkušenost - Jiřka mi dovolila vedle sebe vyrůst. Po mém zvolení do rady jsem nic neuměl, ničemu jsem moc nerozuměl, jen jsem věděl, že se něčeho, jako je Mladé Pirátstvo, chci aktivně účastnit. Za tři čtvrtě roku si troufám říct, že jsem se hlavně díky Jiřce velmi posunul a už jsem méně trouba a více pirát. Toto je podle mého umění lídra - nebýt sebestředný šéf, ale inspirující mentor, který vám dá prostor a podporu k osobnímu rozvoji.

Jiřka se vyjádřila, že již nemá zájem obhajovat předsednický post, proto vás prosím o podporu nominace na pozici místopředsedkyně MP.
Děkuji

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tadeas.Stepka za příspěvky (celkem 9):
Helena.Buchtova, mattfa2, Filip.Kristek, Damian.Chalus, Matous.Adamu, lewdpixel, Michal.Hazlinsky, Martin.Martin, Jan.Zavadil

Zastupitel MČ Praha 18
Vedoucí přípravného týmu Praha 18
Asistent Administrativního odboru

Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1211
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 2475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Georgie Hejdukové na místopředsedkyni MP

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Vážení přátelé,

Děkuji Tadeášovi za krásnou nominaci i řeč. Nicméně jsem se jí nakonec rozhodla nepřijmout a odmítnout.

Primárně z důvodu, že si nemyslím že budu mít v následujících měsících tolik časových kapacit, kolik by si MP zasloužilo. Navíc jsem cítím, že je poptávka po jiném stylu vedení, než mohu nabídnout já.

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Uživatelský avatar
Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 25 úno 2013, 11:08
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Bydliště: Nymburk
Dal poděkování: 4168 poděkování
Dostal poděkování: 1316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Georgie Hejdukové na místopředsedkyni MP

Příspěvek od Martin.Martin »

Jiřko, díky za všechno, co jsi dělala, děláš a budeš dělat. Seš super.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Martin za příspěvek:
mattfa2

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Skrytě ovládám stranu pomocí postování kapybar na Zulipu v Podpalubí.

Zamčeno

Zpět na „Fórum Mladého Pirátstva“