MF VM 2/2020 Harmonogram schůzí MS ValMez

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni, PMS ValMez

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí všichni a přispívají členové a registrovaní příznivci místního sdružení (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Celoroční rozpis schůzí

Anketa končí za 25 led 2020, 01:08

Ano
3
75%
Ne
0
Žádná hlasování
Zdržuji se
1
25%
 
Celkem hlasujících: 4 - Celkem hlasů: 4

Uživatelský avatar
Kamila.Galikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 178
Registrován: 08 úno 2015, 01:39
Profese: Studentka
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

MF VM 2/2020 Harmonogram schůzí MS ValMez

Příspěvek od Kamila.Galikova »

Ahojte,

U pár MS jsem si tady na foru všimla, že mají harmonogram schůzí na celý rok. Jak to vidíte vy? Schůze by byly nejlepší asi před zastupitelstvy, zasedáním komisí. A to z důvodu, abychom si mohli projít program, poradit si, nebo společně doplnit body zasedání a o témata, která chceme řešit.
Například mě se volby datumu schůzí pár dní/týdnů před vůbec nehodí, jelikož mám směny psány na celý měsíc dopředu. Také víkendy mi většinou nevyhovují vůbec, ale pokud by se to řešilo mým návrhem "celoroční rozpis", nebránila bych se víkendům.
Hlasování jsem nastavila do sobotní schůze, kde bychom si mohli případně probrat datumy.
Děkuji za vyslyšení, a hlasujte. :-)
"Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí." - Dalajláma
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum ValMez“