Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Českotřebovsko

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Ivči já jsem u Pirátů 9 let a místy v tom plavu pořád 😜😀

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3453
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2627 poděkování
Dostal poděkování: 5066 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Pavel.Stepanek píše: 24 zář 2019, 21:26 Ivči já jsem u Pirátů 9 let a místy v tom plavu pořád 😜😀
take na nic nepamatuji. ale jen na to co kde hledat :)

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Libuse.Vevodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 28 črc 2017, 17:06
Profese: učitelka matematiky
Bydliště: Svitavy
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Libuse.Vevodova »

Dobrý den všem, dodatečně bych chtěla, je-li to možné, požádat o podporu mé kandidatury do krajského zastupitelstva Pardubického kraje:
Zdravím všechny piráty i příznivce. Zvážila jsem možnost kandidatury do krajského zastupitelstva. I když na setkání 28.9.2019 v Pardubicích jsem avizovala, že se mi nelíbí rozdělení republiky do krajů, uznávám, že je třeba kraj respektovat a pokud bych mohla být svými postoji a názory platná v prosazování našich myšlenek a názorů, pak se ráda zařadím mezi ostatní kandidáty.
Jmenuji se Libuše Vévodová. Narodila jsem se v roce 1957 ve Svitavách. Do Pirátské strany jsem vstoupila v roce 2017 a jsem předsedkyní MS Svitavsko. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu aprobace matematika, základy techniky. Díky mé práci a koníčkům o mně mají povědomí i v okolních městech. V parlamentních volbách jsem získala na Svitavsku nejvíce preferenčních hlasů.
Co mohu nabídnout?
Zkušenosti z desetiletého působení v MZ Svitavy (dvě období jako zastupitelka za uskupení Naše Svitavy, nyní za Piráty a nezávislé).
Pedagogické zkušenosti s dětmi i dospělými (základní škola první i druhý stupeň, od roku 1995 do současnosti gymnázium, výuka matematiky).
Zkušenosti v sociální oblasti; pomoc potřebným (nikoliv profesně), pomoc seniorům v rámci svých možností zastupitelky. V soukromém životě materiální i finanční pomoc lidem bez domova.

Pardubický kraj potřebuje téměř ve všech oblastech přistupovat k občanům jako servis, nikoliv jako nadřazený orgán. Pokud bych ve volbách uspěla, mám možnost odborné spolupráce ve všech oblastech které má kraj v gesci.
Ráda bych kandidovala na 2-5 místě. Pokud dostanu váš hlas, slibuji, že se budu snažit nezklamat.
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3453
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2627 poděkování
Dostal poděkování: 5066 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Libuse.Vevodova píše: 01 říj 2019, 14:10 Dobrý den všem, dodatečně bych chtěla, je-li to možné, požádat o podporu mé kandidatury do krajského zastupitelstva Pardubického kraje:
ach jo :) neoificialni prezentace uz jsou u konce. oficialni nominace budou vyhlaseny ihned po volbe lidra

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Libuse.Vevodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 28 črc 2017, 17:06
Profese: učitelka matematiky
Bydliště: Svitavy
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Libuse.Vevodova »

Ahoj, omlouvám se za můj pokus o kandidaturu do kraje. Nějak jsem špatně pochopila. Beru zpět. To, že je to na České Třebové jsem asi nějak porachtala.
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3453
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2627 poděkování
Dostal poděkování: 5066 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Libuse.Vevodova píše: 16 říj 2019, 22:31 Ahoj, omlouvám se za můj pokus o kandidaturu do kraje. Nějak jsem špatně pochopila. Beru zpět. To, že je to na České Třebové jsem asi nějak porachtala.
mj, zrovna ted ty nominace bezi. tady muzes se prihlasit: viewtopic.php?f=414&t=49085

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Libuse.Vevodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 28 črc 2017, 17:06
Profese: učitelka matematiky
Bydliště: Svitavy
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k podpoře kandidátů do primárek ke KV 2020 ze strany MS Českotřebovsko

Příspěvek od Libuse.Vevodova »

Ahoj Andreji. Je vás tam jak berušek :),zkusím to na 6-10 místo. Snad mi s tím Dan pomůže. Andrejka to zvládla, já ne. Dík, že jsi se ozval.
Odpovědět

Zpět na „Českotřebovsko“