Oznámení kandidatury do čela (1/7) kandidátky do krajských voleb a žádost o podporu MS Českotřebovsko

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Českotřebovsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaroslav.Lainz
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 257
Registrován: 01 bře 2018, 16:05
Profese: speciální pedagog - etoped
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 394 poděkování
Dostal poděkování: 323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oznámení kandidatury do čela (1/7) kandidátky do krajských voleb a žádost o podporu MS Českotřebovsko

Příspěvek od Jaroslav.Lainz »

Tímto oznamuji svůj záměr kandidovat do čela (1/7) kandidátky do krajských voleb v roce 2020. :o

:arrow: Něco o mě: Jsem Jarda Lainz, bydlím v České Třebové, jsem ženatý a mám Kubu a Vašíka.

:arrow: Utrpěl jsem vzdělání v oborech sociální práce (DiS.), sociální (Mgr.) a speciální (zatím nic :( ) pedagogika. Profesně se pohybuji někde na pomezí těchto oborů, pracuji jako speciální pedagog - etoped.
Vedu také programy primární prevence, adaptační kurzy, napůl prací a napůl koníčkem je pro mě pedagogika volného času.

:arrow: O pozici se ucházím, protože si myslím, že mám co nabídnout. Jde zejména o profesní znalosti a zkušenosti z oblasti školství a sociální práce ve velké části Východních Čech,
nejvíce na území bývalých okresů Ústí nad Orlicí a Svitavy.


:arrow: Při práci v zastupitelstvu se chci věnovat především oblastem školství a sociálních služeb.
:arrow: Jako svou osobní prioritu při práci v krajském zastupitelstvu vidím rozvoj trvale udržitelného systému sociální práce ve školách a školských zařízeních Pardubického kraje.
:arrow: Dalším velkým tématem je pro mě veřejný prostor a práce s ním, s tím se setkávám zatím spíše v roli poučeného laika.
:arrow: Pro Piráty pracuji v komisích (RR Českotřebovských novin, komise pro přidělování bytů), mediální spojka a psavec - už jste ode mě něco četli? :)
Ve volném čase dělám korektury pro PL online.

:arrow: Do kampaně se zapojím naplno, tak jako do dvou již proběhlých, kterých jsem měl tu čest se zúčastnit. :idea: :idea: :idea:

:?: Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo podněty, ozvěte se.

Předem díky za podporu.

"Nehledejme kandidáty, hledejme zastupitele" (Původně jsem to slyšel od L. Wagenknechta o senátorské kampani, ale myslím, že to platí i pro nadcházející kampaň :) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Lainz za příspěvky (celkem 4):
Andrej.Ramaseuski, Martin.Herman, Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek
V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat na tel.: 775 059 367.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českotřebovsko“