MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Šumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

ZÁPIS ze schůze MS Šumpersko:
24.7.2019
přítomni (tel.): Lubomír Vlček, Robert Šrejma

1 Reporty z XOLK a komisí měst
XOLK: slovo měl RŠ - především prezentace záměrů voleb do Krajského zastupitelstva
MS: zápisy z komisí jsou ve fóru, pod příslušnými vlákny

2 Krajské volby a kandidáti MS Šumpersko
Návrh Vaška D. na obsazení členů komisí Olk se plně shoduje s názorem předsednictva MS. Co se týká návhů kandidátů z MSŠ do kandidátky, počkáme na rozhodnutí volebního výboru (koalice, nekoalice, ...) Pak navrhneme kandidáty za MSŠ.

3 Fungování MO a jeho budoucí aktivity
Nutno vyhlásit dovolbu předsednictva. Vaškovo členství již zaniklo, tudíž jsme v nekompletním stavu. Podán návrh na doplnění 2.místopředsedy Alešem Valnohou. O dalších případných kandidátech nevím.

4 Různé, diskuze, ...
... přijde Marek Blaha ??? - nepřišel. Cituji SMS MB na mou otázku, zdali přijde na scjůzi, když se pořád tak aktivně snaží: "Ne, nechci, mám lepší věci na práci" ... Řečnická otázka - Když má "něco lepšího na práci", nepovažuje práci v Pirátech za horší práci, nebo dokonce za podřadnou práci? Není to náhodou jádrem pudla, proč na všechny neustále útočí?
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Marek.Blaha »

Lubomir.Vlcek píše: 25 črc 2019, 06:46
Marek.Blaha píše: 24 črc 2019, 12:07 Dostávat funkce za mlčení a nic nedělani je smutný styl Pirátů u nás. Přál bych si, aby byli opozicí, která bude bránit zájmy lidí a ne se paktovat pro svůj prospěch s momentálním vedením radnice v Zábřehu. Myslím, že Robert má správný postoj, ale u ostatních si nejsem jist. A to co ukázal pan Doubrava hovoří za vše. Od prvopočátku bylo jasné, že veřejný činitel by neměl být ovlivněn jakoukoliv stranou.
Marku, Tvoje pomluvy, názorové veletoče, neustálé napadání, očerňování, pomlouvání a lhaní ...
Opřít Tvůj další výlev zrovna do Vaška D. je opravdu ubohé. Mám obavy, co tu vytáhneš na mě :-)
Děkuji Lubomíre, že jsi opět popsal stav ve kterém se MS Šumpersko stále nachází - veletoče, napadání, pomlouvání atd. Přidal bych netýmovost a samozřejmě hledání výhod, ale ne pro lidi, nýbrž pro sebe. Po tzv. , z vaší strany, naoko zakopání sekyry jsi ty a někteří tobě věrní nadále pokračovali a pokračujete ve výše zmíněném. Neúčast na Vyosení a další veřejné výpady to jen potvrdili. Jak jsem již psal, tak Robert jde tím správným směrem a snaží se pro Zábřežské, kteří nejsou nakloněni všemu co si zde vymyslí radní, opozičně pracovat Pirátským stylem např. prosazovat referendum, které je důležité u tak nesmyslného a špatně pojatého návrhu změny náměstí Osvobození na pěší zónu. Rád ho v tom budu podporovat. V budoucnu bude a i teď je důležité, si nenechat vše co se hodí jen někomu líbit. Kdyby vám nešlo o posty, ale o lidi a progresivní změny, tak by mnoho věcí dnes vypadalo zcela jinak a na schůzi by neseděli jen 2 lidé. Hezké léto, které skýtá pro mě více důležitějších činností než tlachat s nikým a o ničem na pivu. P.S. trochu sebereflexe by ti taky neuškodilo.
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Neotáčej to prosím!
Malá poznámka k akci VyOsení v Zábřehu: Od začátku jsem osobně svou účast vyloučil, z důvodu souběžně probíhající dovolené! Proto jsem chtěl taky podrobný plán, včetně kompetencí za jednotlivé dílčí činnosti, protože realizace takové akce rozhodně není o jednom člověku. Navíc prvotní myšlenka bylo pouze realizovat VyOsení, následné nakumulování této akce na předvolební show pro lidi už jela mimo mě. To, že sis to otočil tak, že se toho nechci účastnit je jen Tvoje špatná interpretace ... Jestli si zachytil nějaké "veřejné výpady", rád bych o nich věděl.
Co se týká činností lidí, máš z části pravdu - Robert pracuje dobře! Má totiž dobře vybudovanou pozici, plynoucí z koaliční spolupráce, kterou Ty tak rád pomlouváš! O Šumperku si s Tebou nebudu psát, je to lepší na osobní referování a popsání stavu, Ty se ovšem osobnímu setkání vyhýbáš, byť Ti je stále nabízeno.
Co se týká Tvých sympatií k referendu, máš informace, jak by mělo probíhat? Jaký bude cíl? Kdo bude iniciátorem? Bude mít nějaký možný reálný dopad na rozhodnutí radnice? Jaké bude kvórum? Kdy bude probíhat? Jak bude probíhat? ... Protože pokud ne, tak je to jen takové líbivé křičení do světa, že chceš na všechno referendum (tak jak to chtějí třeba borci v SPD), ale bez reálné možnosti něco prosadit...

A na závěr: Když už nechceš "tlachat" , tak "netlachej" ...
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Marek.Blaha »

Nevymlouvej se, prosím.
Prakticky je to stále dokola a nesmyslně osobní, což trvá od doby, kdy jste nepohodlného Piráta, který chtěl dělat pro lidi a ne jen pro hrstku spřízněnou s radnicí, zařízli, pomluvili a zneužili proti němu co se hodilo, samozřejmě ve chvíli, když na vás odhalil spoustu přešlapů. Klasické politické tahanice, které tu jsou od 90 let, ale u Pirátů jsem je tedy nečekal. Nemá smysl opakovat dávno řešené, to se dá dohledat v jiných vláknech.
Koaliční práce s radnicí je vidět v Zábřehu na každém kroku a jelikož to sleduji již notnou řádku let a vidím, jak nic nevidím, jen plánované a realizované nesmysly, které spíše škodí než prospívaj, tak je mi z toho docela špatně. Mrzí mě, že se musíš nejdříve chovat jako slizký had, a pak se možná něco stane. I když i to ti nepomůže, když se jasně nevymezis, hlavně tady u nás v Zábřehu.
Jen tak dál.
Piráti měli být konstruktivní opozicí, která zamezí a bude kontrolovat nepravosti, ne dosadit politiky z jiných stran a pak si umýt ruce a těžit z koalice, která občas na obyčejné lidi, které zastupuje a kteří ji živí, zapomíná.
Politika je a bude špinavá a MŠ Šumpersko je toho pro mě jasným důkazem.
A už prosím neotravuj s tím jestli přijdu, když se Vám to hodí a myslíte si, že mě tím budete nějak osočovat. Když se Vám to nehodilo, tak jste mě vůbec nezvali.
Jen tim dokazujes vlastní proradnost. Zlé, ale vtipné, jako vaše kroky v Zábřehu. Tímto se opravdu pro lidi nic nezmění. Směj se a měj se...
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Marek.Blaha píše: 25 črc 2019, 12:27 Nevymlouvej se, prosím.
Prakticky je to stále dokola a nesmyslně osobní, což trvá od doby, kdy jste nepohodlného Piráta, který chtěl dělat pro lidi a ne jen pro hrstku spřízněnou s radnicí, zařízli, pomluvili a zneužili proti němu co se hodilo, samozřejmě ve chvíli, když na vás odhalil spoustu přešlapů. Klasické politické tahanice, které tu jsou od 90 let, ale u Pirátů jsem je tedy nečekal. Nemá smysl opakovat dávno řešené, to se dá dohledat v jiných vláknech.
Koaliční práce s radnicí je vidět v Zábřehu na každém kroku a jelikož to sleduji již notnou řádku let a vidím, jak nic nevidím, jen plánované a realizované nesmysly, které spíše škodí než prospívaj, tak je mi z toho docela špatně. Mrzí mě, že se musíš nejdříve chovat jako slizký had, a pak se možná něco stane. I když i to ti nepomůže, když se jasně nevymezis, hlavně tady u nás v Zábřehu.
Jen tak dál.
Piráti měli být konstruktivní opozicí, která zamezí a bude kontrolovat nepravosti, ne dosadit politiky z jiných stran a pak si umýt ruce a těžit z koalice, která občas na obyčejné lidi, které zastupuje a kteří ji živí, zapomíná.
Politika je a bude špinavá a MŠ Šumpersko je toho pro mě jasným důkazem.
A už prosím neotravuj s tím jestli přijdu, když se Vám to hodí a myslíte si, že mě tím budete nějak osočovat. Když se Vám to nehodilo, tak jste mě vůbec nezvali.
Jen tim dokazujes vlastní proradnost. Zlé, ale vtipné, jako vaše kroky v Zábřehu. Tímto se opravdu pro lidi nic nezmění. Směj se a měj se...
:-D
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 07/2019 MS Šumpersko - schůze Zábřeh

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

jelikož vlákno začíná vybočovat ze svého původního důvodu založení a vše již bylo řečeno (k původnímu tématu), tak jej zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Vlcek za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Šumpersko“