Judita Vedlová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 66
Registrován: 11 črc 2014, 14:09
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Judita Vedlová

Příspěvek od Judita.Vedlova »

Ahoj,
moc nevím, co o sobě napsat. Jmenuji se Judita Vedlová. Narodila jsem se před 32 lety v Jindřichově Hradci, kde teď také opět žiji.
Jsem bakalářem v oboru Pastorační a sociální práce, který jsem získala na Univerzitě Karlově. Skoro 5 let jsem pracovala na pražské periferii s dospívajícími v NZDM (nízkoprahové zařízení pro děti a mládež) a v terénu. Na mé práci bylo super to, že pořád musíte být v obraze a zároveň musíte mít v kapse schované dobré rady a tipy, jak se poprat s tím světem kolem nás. Myslím si, že se od puberťáku moc neliším. Na spoustu věcí mám dost času (viz tento příspěvek pár hodin pře fórem... ale já už ho psala asi 5x a nikdy neuložila), baví mě hry (jak deskové, tak na mobilu či PC), jsem dost často drzá a mívám problém s autoritami... no myslím, že to je i víc než jste potřebovali vědět ;)
Důvod proč se chci znovu stát Pirátkou? Ano, byla jsem členkou, ale za neplacení poplatků jsem byla vyloučena...
Takže proč znovu? Mám naději, naději v lepší svět, v lepší společnost (jinak bych asi nemohla dělat povolání, co dělám). A věřím, že s Piráty je to možné. Loni jsem již podruhé kandidovala za Piráty v komunálních volbách, sedím za P v dopravní komisi Jindřichova Hradce, od srpna se snažím spravovat fb stránky Jindřichohradeckých pirátů a občas něco hodit i na web.
Je-li potřeba přiložit ruku k dílu, není problém, stačí se mi ozvat. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Judita.Vedlova za příspěvky (celkem 3):
Josef.Spak, Jana.Kolarikova, Klara.Bidarova
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Judita Vedlová

Příspěvek od Josef.Spak »

Nevím jak často máš cestu do Českých Budějovic, každopádně ČePiCe je na deskovky dobře zařízená. Rád si zahraju :)
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 350
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Judita Vedlová

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Díky Judito.
Postup co dělat dál jsem ti už poslala, kdybys potřebovala s čímkoliv pomoct, určitě se mi ozvi :)
Příští schůze je předběžně naplánovaná na polovinu května v Prachaticích. Dám včas vědět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
Judita.Vedlova
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“